Jump to content
Yelp Reddit Banana Lime Leaf Tumblr Blueberry VKontakte Slack Watermelon Chocolate Marble Steam Black
Yelp Reddit Banana Lime Leaf Tumblr Blueberry VKontakte Slack Watermelon Chocolate Marble Steam Black
JESSY

Ваше мишљење о људима који се никад не смеју....

Оцени ову тему

Recommended Posts

пре 11 минута, Istopljeni kamen рече

Na dnu svakog smeha nalazi se plač!

Onda će ti se dopasti i ovo: 

''Nije teško odrediti zdravu dušu. Takav čovek ima komediju na umu i tragediju na srcu.''

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
пре 15 минута, Дуња рече

Onda će ti se dopasti i ovo: 

''Nije teško odrediti zdravu dušu. Takav čovek ima komediju na umu i tragediju na srcu.''

Poznaješ i ti mene....:pcelica:

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
пре 12 часа, Дуња рече

''Humor je našminkani gnev.'' 

On 30.10.2018. at 15:15, Nikola Stojanovic рече

PO SMEHU MOŽETE PROCENITI ČOVEKA 
(F.M. Dostojevski)
Za smeh je, pre svega, potrebna iskrenost, a zar ima iskrenosti kod ljudi? Za smeh je potrebna nezlobnost, a ljudi se najčešće smeju pakosno.
Iskren i nezloban smeh znači veselost, a zar ima kod ljudi u današnje vreme veselosti i umeju li ljudi da budu veseli? Veselost čoveka je najvidnija crta njegova, koja ga najviše odaje. Jedan karakter dugo ne možete upoznati, ali čim se čovek bar jedanput nasmeje sasvim iskreno, pokazaće vam se njegov celi karakter odmah kao na dlanu.
Samo čovek vrlo visokog i vrlo sretnog razvitka ume da bude veseo i da zarazi druge, to jest neodoljivo i dobrodušno veseo. Ne govorim o njegovom umnom razvitku, nego o karakteru, o celom čoveku. Na taj način, ako želite da prozrete čoveka i da upoznate njegovu dušu, ne posmatrajte kako ćuti ili kako govori, ili kako plače, ili čak kako se uzbuđuje plemenitim idejama, nego bolje da pogledate kako se smeje. Ako se dobro smeje, znajte da je dobar čovek.
Ja zato dobro znam da je smeh najsigurnija proba duše. Pogledajte dete: jedino deca umeju da se dobro smeju do savršenstva i zbog toga i jesu privlačna.
Fjodor Mihajlovič Dostojevski :D:D

Kod Oca Justina Popovica sam procitao, da u osmehu ima neceg luciferskog. 

"Kod Oca Justina Popovica sam procitao, da u osmehu ima neceg luciferskog. "

Nikola,nije svaki osmeh isti...

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Једно је насмејан (када ти се душа смеје , озарена неком унутрашњом свишом радошћу  )а друго је церење и одвратно кикотање. Има заиста ужасних  испољавања  неатрикулисаних  звукова који личе на смех . Што каже Бајага - (Довољан је осмех, не треба ти кез )

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Нити много анализира, Никола од скоро само осећа. Све остало је прекопотребно. 

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

...lično,ne smejem se stalno,zavisi od mog emotivnog stanja,kod mene se sva stanja emotivna i duševna oslikaju na licu,ništa sakrit ne mogu...

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
пре 3 минута, ines рече

...lično,ne smejem se stalno,zavisi od mog emotivnog stanja,kod mene se sva stanja emotivna i duševna oslikaju na licu,ništa sakrit ne mogu...

Ja i uspevam i ne da se uzdignem kad kad  se obučem u novo odelo...potisnem emociju...i nosim novo odelo....ona negde radi u meni...ali joj ne dam da me nadvlada....mada zavisi kakav je problem u pitanju...

Sednem na biciklo, zagrizem jabuku i vozim se po sunčanom danu u drvoredu kestenja...i kako guma bicikla dodiruje lišće šuštavo....tako se moja duša raduje...i penje u neke nove svetove....u oblaku samo meni znanom.....

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
пре 7 минута, Istopljeni kamen рече

Ja i uspevam i ne da se uzdignem kad kad  se obučem u novo odelo...potisnem emociju...i nosim novo odelo....ona negde radi u meni...ali joj ne dam da me nadvlada....mada zavisi kakav je problem u pitanju...

Sednem na biciklo, zagrizem jabuku i vozim se po sunčanom danu u drvoredu kestenja...i kako guma bicikla dodiruje lišće šuštavo....tako se moja duša raduje...i penje u neke nove svetove....u oblaku samo meni znanom.....

eto,nismo svi isti,svi drugačije reagujemo :slavaaa:

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...