Jump to content

Приступ фајловима са нашег 4shared налога, пријавите се

Оцени ову тему

Препоручена порука

4Shared.gif

Поштовани чланови православне друштвене мреже Поуке.орг,

Многи чланови и постеиоци траже фајлове са разном богословском литературом, аудио предавањима са Богословског факултета итд..., а како нам је профил само за интерну уптребу, желимо свим добронамерним људима да изађемо у сусрет и да им помогнемо да дођу до ових веома драгоцених фајлова.

Чак, мислимо да би било одлично да се тамо аплоудује и нешто што нема а што је потребно онима који воле богословље.

Дакле, потребно је да будете чланови сајта Поуке.орг и да овом нашем званичном профилу пошаљете приватну поруку са жељом за приступ нашем налогу на 4shared.

Ваше Поуке.орг

Подели на овим сајтовима

Нешто од књига:

https://www.pouke.org/forum/topic/9201-%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B5-%D0%BA%D1%9A%D0%B8%D0%B3%D0%B5-%D0%B7%D0%B0-%D0%B1%D0%B5%D1%81%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D1%82%D0%BD%D0%BE-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D1%83%D0%B7%D0%B8%D0%BC%D0%B0%D1%9A%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D0%B6%D1%80%D1%83/

неке књиге су доступне и без посебне пријаве али већина није доступна, те морате испоштовати горе наведену процедуру.

Подели на овим сајтовима

• 1 month later...

4Shared.gif

Многи чланови и постеиоци траже фајлове са разном богословском литературом, аудио предавањима са Богословског факултета итд..., а како нам је профил само за интерну уптребу, желимо свим добронамерним људима да изађемо у сусрет и да им помогнемо да дођу до ових веома драоцених фајлова.

Чак, мислимо да би било одлично да се тамо аплоудује и нешто што нема а што је потребно онима који воле богословље.

Дакле, потребно је да будете чланови сајта Поуке.орг и да овом нашем званичном профилу пошаљете приватну поруку са жељом за приступ нашем налогу на 4shared.

Ваше Поуке.орг

CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it
Подели на овим сајтовима

Поштовани уредници,

желио бих да имам приступ свим аудио и ПДФ фајловима, зато што ми то може бити од велике користи за факултет, будући да сам запослен и да не стижем да идем на предавања и вјежбе.

Унапријед хвала!

Подели на овим сајтовима

• 3 weeks later...

Поштовани уредници,

био бих вам захвалан да ми омогућите приступ вашој електронској библиотеци.

С поштовањем, Марко Радаковић.

Подели на овим сајтовима

Одрадите ово што се тражи од вас.

Подели на овим сајтовима

4Shared.gif

Многи чланови и постеиоци траже фајлове са разном богословском литературом, аудио предавањима са Богословског факултета итд..., а како нам је профил само за интерну уптребу, желимо свим добронамерним људима да изађемо у сусрет и да им помогнемо да дођу до ових веома драоцених фајлова.

Ваше Поуке.орг

Подели на овим сајтовима

4Shared.gif

Ваше Поуке.орг

Молим Вас да ми омогућите приступ налогу на 4shared, да бих могао да слушам и преузимам аудио предавања и књиге у пдф формату, будући да сам запослен и не могу да долазим на предавања и на вежбе.

Унапред хвала.

Зоран Шаренац.

Подели на овим сајтовима

Ево већ трећи пут пишем поруку са жељом за приступ налогу на 4shared. Молим Вас да ми одговорите нешто: да ли користим исправну процедуру захтевања или, можда, негде грешим, није ми јасно. С поштовањем. Зоран Шаренац.

Подели на овим сајтовима

Не читате пажљиво тему, тј. прву поруку. Прочитајте поново и видећете који је начин. Јасно је написано.

Подели на овим сајтовима

Pa valjda treba da se pošalje pp sa zahtevom ovom nalogu gore što je otvorio temu, Поуке.орг инфо.

Тако је. Јасно пише.

До сада је преко 100 чланва добило приступ оне које занима православна теологија.

Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...