Jump to content
Yelp Reddit Banana Lime Leaf Tumblr Blueberry VKontakte Slack Watermelon Chocolate Marble Steam Black
Yelp Reddit Banana Lime Leaf Tumblr Blueberry VKontakte Slack Watermelon Chocolate Marble Steam Black
Grizzly Adams

Имате ли свог фризера?

Оцени ову тему

Recommended Posts

Ovo se zove rutina, uvek sve isto i to 8 godina :D

А шта ћеш, ми се не задовољавамо малим стварима, шта сад домаће првенство ово оно  :bleh:

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Imam svoju divnu Rosku kod koje odem jednom u godinu dana, ona plače kad me vidi, dopustim joj da me sredi, očešlja, ošiša i ofarba, obećam joj da se neću više farbati u čudne boje na svoju ruku, onda odem, dođem opet za godinu dana ofarbana u ljubičasto, ona opet plače, i tako u krug...

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Imam svoju divnu Rosku kod koje odem jednom u godinu dana, ona plače kad me vidi, dopustim joj da me sredi, očešlja, ošiša i ofarba, obećam joj da se neću više farbati u čudne boje na svoju ruku, onda odem, dođem opet za godinu dana ofarbana u ljubičasto, ona opet plače, i tako u krug...

Rosku

hqdefault.jpg

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Nemam svog frizera, ali idem već godinama kod istog (u stvari su dvoje, muž i žena), jeste da muškarac zna da "izujeda" ponekad, ali ima uvek priče da razveseli čoveka. A i 150 kinti je od kad znam, tako da ne menjam :)

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Зорице, ти ли си?

Zorica-Brunclik.jpg

To je roze, nije ljubičasta.  Bila sam i roze.  Ovo je ljubicasta. k6kc.jpg

hqdefault.jpg

Samo se ti zezaj, a moja Roska  35 banki, usred razvoda, niska, sitna, plava, kao džepna Venera!

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
Samo se ti zezaj, a moja Roska  35 banki, usred razvoda, niska, sitna, plava, kao džepna Venera!

usred razvoda

Јел има адвоката? 

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ne bi' ja rekla, mada čisto sumnjam da bi ti želeo da braniš stare babe...

Знаш како кажу, од бирача нема адвоката...

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ја сам последњих 8 година код истог, и увек све исто, попричамо о спорту, искукамо мало о Звезди и ај ћао :)

Ти од кад си пошао код тог фризера нама је кренуло наопако. :)

До овог љета.

@Feeble

Горка истина, ал' си ме насмијао.

У мом насељу ради један фризер, опште-познат свима. Најјефтинији је у граду, али мораш да се упишеш у свеску да би стигао на ред. Обично ко пође код њега на шишање поведе са собом још по некога, тако сам и ја тамо стигао као пратња, и дешава се да немаш гдје да сједнеш. Е онда крене да се износи ракија, пиво, сок... Као да си у госте дошао. Па онда да се испита за јуначко здравље свих у фамилији. Тек шишање траје пола сата, ефективно 10 минута, али је свако шишање прича за себе. Па, онда неће да узме паре, па му ставе на сто и бјеже, буквално бјеже, он јури за њима да им врати... Могао би филм да се сними.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ne bi' ja rekla, mada čisto sumnjam da bi ti želeo da braniš stare babe...

Чуш. Заступо бабе од седамдесет и кусур година, де нећу Роску :) 

Немаш ти тог смисла за бизнисовање, одма сам видо.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ти од кад си пошао код тог фризера нама је кренуло наопако. :)

До овог љета.

@Feeble

Горка истина, ал' си ме насмијао.

У мом насељу ради један фризер, опште-познат свима. Најјефтинији је у граду, али мораш да се упишеш у свеску да би стигао на ред. Обично ко пође код њега на шишање поведе са собом још по некога, тако сам и ја тамо стигао као пратња, и дешава се да немаш гдје да сједнеш. Е онда крене да се износи ракија, пиво, сок... Као да си у госте дошао. Па онда да се испита за јуначко здравље свих у фамилији. Тек шишање траје пола сата, ефективно 10 минута, али је свако шишање прича за себе. Па, онда неће да узме паре, па му ставе на сто и бјеже, буквално бјеже, он јури за њима да им врати... Могао би филм да се сними.

Poznato mi je ovo, i mi sve abrove pokupimo kad odemo na friziranje :D

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...