Jump to content
Yelp Reddit Banana Lime Leaf Tumblr Blueberry VKontakte Slack Watermelon Chocolate Marble Steam Black
Yelp Reddit Banana Lime Leaf Tumblr Blueberry VKontakte Slack Watermelon Chocolate Marble Steam Black
Grizzly Adams

Имате ли свог фризера?

Оцени ову тему

Recommended Posts

Ja svaki put odem u drugi grad kod druge frizerke i dalje tražim neku ćutljivu :D 

Volim da se isključim i ćutim....da budem sa svojim mislima u svojoj glavi ....ide mi na živce kad se frizerka ponaša ili kao istražni sudija ili je previše brbljiva ili je "saveta" koja ako me poznaje pametuje o smislu mog života .....ili ima ideju da me ofarba u crveno joooj ma farbaćeš me tek za jedno 20 godina kad se pojave sede :D .......

ili ima ideju da me šiša na paž :0222_shocked: kakv bre paž  kad volim svoju dugu kosu ....

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ja svaki put odem u drugi grad kod druge frizerke i dalje tražim neku ćutljivu :D

Volim da se isključim i ćutim....da budem sa svojim mislima u svojoj glavi ....ide mi na živce kad se frizerka ponaša ili kao istražni sudija ili je previše brbljiva ili je "saveta" koja ako me poznaje pametuje o smislu mog života .....ili ima ideju da me ofarba u crveno joooj ma farbaćeš me tek za jedno 20 godina kad se pojave sede :D .......

ili ima ideju da me šiša na paž :0222_shocked: kakv bre paž kad volim svoju dugu kosu ....

Zato nađeš muškaraca - ženskog frizera :D

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Zato nađeš muškaraca - ženskog frizera :D

Моја жена нашла геја.

P. S.

Бар тако каже... :)

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Imam strasnu kosu na babu koja bi bila lepa dal bi ja hteo da imam dugacku kosu. Gusta da nije normalno. 

Godinama sam trazio dobrog frizera i naso sam ali je malo skuplji od ostalih za baskisem 25 evra. U nekim turskim radnjama u Becu mozes da se sisas za 15 evra.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Idem kod frizerke u komsiluku. I obicno prica i smara, ispituje, pa sam joj jednom rekao da frizeri ne moraju da pricaju puno uprkos kliseu. Malo se smorila ali od tada je mnogo lakse :)

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ада, н'о што, јадан не био.

Сједнем, ријеч не морам да прозборим...

И тако потоњих 15 година. Исто сам изгледао прије 15 година и сад. У длаку исто!

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Моја жена нашла геја.

P. S.

Бар тако каже... :)

"49. Hahah ma kakav gej bre nemoj mene lagati to ne postoji." :D

Pročitaj još na http://www.tarzanija.com/nisam-ljubomoran-ali/?fb_action_ids=10204647247127586&fb_action_types=og.likes

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ја сам последњих 8 година код истог, и увек све исто, попричамо о спорту, искукамо мало о Звезди и ај ћао :)

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...