Jump to content

Имате ли свог фризера?

Оцени ову тему

Recommended Posts

• Гости

Да ли имате свог фризера који вас шиша? 

Ја имам, ако могу тако да кажем. Има најобичнију радњу, лимену. Старији је господин али зна лепо да ми среди фризуру. Некако сам навикао код њега, разговарамо о неким темам које нас и нтересују док ме шиша и не планирам да се шишам на другом месту. Поред тога је веома повољан, 200 динџи је шишање.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
  • Одговори 59
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Популарне поруке

Имам своју фризерску радњу где сам редовна,шишање, фарбање и фенирање.Цена и није баш повољна,ал` ај има ту доста посла.  

Моја жена нашла геја.   P. S.   Бар тако каже...

Ти од кад си пошао код тог фризера нама је кренуло наопако. До овог љета. @Feeble Горка истина, ал' си ме насмијао. У мом насељу ради један фризер, опште-познат свима. Најјефтинији је у граду, ал

nemam frizera bas ali imam frizersku radnju u koju idem pa skoro 15 godina i iz nekog razloga se jedino ne sisam kod gazde koji je isto frizer ne znam sto,vec uglavnom kod mladjih muskaraca i devojki koji su prosli za to vreme kroz radnju. 300 je cena

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Имам своју фризерску радњу где сам редовна,шишање, фарбање и фенирање.Цена и није баш повољна,ал` ај има ту доста посла. :)

sisanje-zene-muskarci.jpg

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Nekako, nikako da nadjem frizera i da se skrasim na jednom mestu. Odem prvi put kod nekoga i sve bude ok, drugi put kada dodjem osisa me zaista uzasno, a frizura mi nije zahtevna, zaista. Tako da, ja idem od jednog do drugog frizera, pa.... valjda cu jednom naci nekoga ko ce i drugi put da me osisa dobro, pa da se tu skrasim :)

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Nekako, nikako da nadjem frizera i da se skrasim na jednom mestu. Odem prvi put kod nekoga i sve bude ok, drugi put kada dodjem osisa me zaista uzasno, a frizura mi nije zahtevna, zaista. Tako da, ja idem od jednog do drugog frizera, pa.... valjda cu jednom naci nekoga ko ce i drugi put da me osisa dobro, pa da se tu skrasim :)

hoces Lidija....tako je i sa mnom bilo godinama....i sad jedno 3, 4 godine imam napokon svoju frizerku i sad sam zadovoljna... :)

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ja imam odmah preko puta svoju frizerku koja me striže već nekoliko godina i nije skupo kod nje, o 30% jeftinije nego kod te odmah druge pored u istom hodniku iste te zgrade. Samo ju je nekad problem uganjat. Eto prošli put prije par sedmica kad sam išao dodjem tamo u ponedeljak ujutro a na vratima napisano: do danas bolovanje - prema datumima, sutra kao otvara. Dodjem ja sutra u utorak poslije podne oko 16:30, kad ono promjenila skroz radno vrijeme, preko ljeta umjesto do 18:00 samo do 15:30. ja to nisam primjetio. U srijedu sam ja opet imao nekog posla, dodjem u četvrtak u 11:30, hajd nije ni ujutro ni poslije podne, valjda ću se strefit. No u srijedu ona tamo bila taman kad ja nisam a opet nova cedulja s natpisom: Danas (četvrtak) do 11:00. Sutra u petak si uzima dan godišnjeg kao slobodno. Subote su preko ljeta "zrušene", tek od 01.9. će se raditi ponovo i subotama tako sam morao sve to pričekat i presjedit cijeli vikend pa opet u ponedeljak ujutro. A našao sam je, nikakav na sreću državni praznik nije bio u taj drugi nponedeljak i u utorak, samo to bi mi još falilo. Jedva se ošiša.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ja imam dva , prvi me sisa kad preskocim sisanje vise od nedelju dana i ime mu je "Super Silver" , ostar momak i kad je nervozan ume da poverdi . Za redovnija sisanja tu je jedan engleski gospodin neobicnog imena "wilkinsons match 3' .

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...