Jump to content

Bio je odbacen kao smece.Kada vidite kako danas izgleda,krenuce vam suze radosnice

Оцени ову тему

Препоручена порука

Patrick je pas koji je teško zlostavljan na početku svog života. Bio je neuhranjen, bolestan i 7 dana svezan za ogradu, dok ga neko nije ubacio u vreću za smeće i ostavio pored puta. Kada je naišao kamion za smeće, primjetili su da se živo biće nalazi u vreći.

pas-smece-oporavak-1.jpg

Nakon toga su ga odveli u sklonište i trebalo mu je nekoliko sedmica dok konačno nije dobio na težini. Vratio je povjerenje u ljude i stvari su išle ka boljem. Pogledajte kako sada izgleda…

pas-smece-oporavak-2.jpg

pas-smece-oporavak-3.jpg

pas-smece-oporavak-4.jpg

pas-smece-oporavak-5.jpg

pas-smece-oporavak-6.jpg

Podijelite Patrickovu priču s prijateljima…

http://virealno.com/pas-smece-oporavak/

Подели на овим сајтовима

Хоће ли човечанству на крају досадити ово сажаљење према кучићима као што му је досадило према људима из Етиопије?

Подели на овим сајтовима

Хоће ли човечанству на крају досадити ово сажаљење према кучићима као што му је досадило према људима из Етиопије?

Па онај који је у стању да злоставља и убије животиње он је у стању да убије и човека..

Подели на овим сајтовима

Ja ponajvise obozavam one borce za prava zivotinja koji se za ista bore svim silama a nikako da makar jednog psa lutalicu ili macku dovedu svojoj kuci 

Подели на овим сајтовима

Па онај који је у стању да злоставља и убије животиње он је у стању да убије и човека..

Ja сам у стању да убијем животиње и убијао сам их, никад их нисам злостављао и никад нисам убио човека.

Не можеш тако дефинисати ствари.

Шта дакле ми који живимо у руралним крајевима треба да се сматрамо убицама зато што кољемо кокошке или тако нешто?

Подели на овим сајтовима

Ja ponajvise obozavam one borce za prava zivotinja koji se za ista bore svim silama a nikako da makar jednog psa lutalicu ili macku dovedu svojoj kuci 

Ја уопште нисам борац за права животиња, али ако овако наставим имаћу кући зоолошки врт, већ су почели да ме зезају да сам Ноје.

Подели на овим сајтовима

Ja сам у стању да убијем животиње и убијао сам их, никад их нисам злостављао и никад нисам убио човека.

Не можеш тако дефинисати ствари.

Шта дакле ми који живимо у руралним крајевима треба да се сматрамо убицама зато што кољемо кокошке или тако нешто?

У далеко било, убијање кокошака и осталих животиња који су неопходни за исхрану је сасвим нешто друго а злостављати мучки и иживљавати се над животињом која није за исхрану је помало ненормално по мени..

И ја сам убила паука или ти неког инсекта.

И мислим не знам зашто се контекст ове теме мења овде се не ради о сажаљевања животиња већ како је овај пас преживео сво то злостављање и постао херој.Нисам неки борац за права животиња али нисам ни имуна на то када читам и видим око себе колико постајемо гори него животиња у сваком сегменту..Што се тиче мог  коментара он се не односи на теби већ сам уопштено рекла.

Опрости ако сам те несвесно увредила!

Подели на овим сајтовима

У далеко било, убијање кокошака и осталих животиња који су неопходни за исхрану је сасвим нешто друго а злостављати мучки и иживљавати се над животињом која није за исхрану је помало ненормално по мени..

И ја сам убила паука или ти неког инсекта.

И мислим не знам зашто се контекст ове теме мења овде се не ради о сажаљевања животиња већ како је овај пас преживео сво то злостављање и постао херој.Нисам неки борац за права животиња али нисам ни имуна на то када читам и видим око себе колико постајемо гори него животиња у сваком сегменту..Што се тиче мог  коментара он се не односи на теби већ сам уопштено рекла.

Опрости ако сам те несвесно увредила!

Мене брину они борци за права животиња који су човекомрсци...Вамо воле животиње а човека би убили да им се укаже прилика...

Има међу њима подоста патолошких случајева...рецимо оних који су се из једног или другог разлога разочарали у неку особу, па генерално мрзе људе...и онда иду у ту крајност да патолошки воле животиње...има их, лако се препознају..

...и онда та патетика, да је пас постао херој...он је преживео јер има нагон да преживи...а помогао му је неко по службеној дужности...ако сам добро разумео...

Подели на овим сајтовима

Све је ово лепо и за сваку похвалу, али мени се чини да човечанство, ова наша европска цивилизација, постаје болећивија према псима и другим животињама него према човеку. Пас постаје већа вест од човека. Интересантно.

Подели на овим сајтовима

Мене брину они борци за права животиња који су човекомрсци...Вамо воле животиње а човека би убили да им се укаже прилика...

Има међу њима подоста патолошких случајева...рецимо оних који су се из једног или другог разлога разочарали у неку особу, па генерално мрзе људе...и онда иду у ту крајност да патолошки воле животиње...има их, лако се препознају..

Има нас свакаквих, у свима нама чучи "темпирана бомба" која кад-тад експлодира и све исплива на површини.

Човекомрзац како ти рече може бити само онај који је далеко од Бога.

Да се оградим тему сам поставила само из једног разлога како је овај пас преживео сво то злостављање и како сада изгледа просто ми је било ето драго што се спасио, само из тог разлога.

Подели на овим сајтовима

Све је ово лепо и за сваку похвалу, али мени се чини да човечанство, ова наша европска цивилизација, постаје болећивија према псима и другим животињама него према човеку. Пас постаје већа вест од човека. Интересантно.

Ima ljudi koji vise vole zivotinje od ljudi, sto moze biti i shvatljivo...

Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...