Jump to content
Претражи у
  • Још опција
Прикажи резултате који садрже
Прикажи резулте из
Guest свештеник Иван

Дан заљубљених? Будите православни, да вам сваки дан буде дан љубави :)

Оцени ову тему

Recommended Posts

ЧЛАН

Ne znam zashto bi Zaljubljivanje bilo izrugivanje Svete Tajne braka,da je vishe osoba koje se odluche da se

venchaju i stvaraju porod,bilo bi vishe i brakova.Mislim da prije braka osobe treba  da se vole.

Ne mora da znachi da osobe bi imale odmah sex prije braka,ili kako se na ovome Forum to naziva keks.

21 prvi je vijek,hteli ili ne hteli,nema vishe da roditelji nadju cura sinu na vasharu,ili pokazuju charshave komshiluku da je cura bila chista.

Valda se i sveshtenici zabavljaju ,zaljubljuju  i onda stupaju u brak.

Zaljubljenost,voljeti desi se samo od sebe,ne neshto shto mozemo nauchiti ,prochitati pa da se desi !

RC je odstranilo dosta vjernika svojevremeno,bas sa deljenjem lekcija ,sada ih mole da se vrate.

Svojevremeno,dok sam bila djak,zivjela sam u shkoli a petkom odlazila kuchi.U istom vozu nalazile su se djevojke iz RC shkole,koje su imale odshtaman papir,dje je izmedju ostaloga pisalo da   upozre roditelje da drze na spavacha soba otvorena vrata.

?? ???? ?? ? ???? ?? ?? ?? 15, 21, 5 ??? 60 ??? ? ???? ?? ????? ? ???? ?? ???? ? ????? ?? ????. ??? ?? ???? ? ???? ?? ???? ????? ? ???? ??????????? ???? ????????. ?? ??? ????????? ?? ?? ? ???? ???? ????????????. ??? ??? ????? ? ?? ?? ???? ????? ??? ???? ??????? ??????? ?????, ???? ????????? ??????? ?? ?????? ???????? ???? ???? ??, ??? ???? ???? ?? ??? ??????? ???? ?? ?? ???????, ?? ???????? ???? ??? ???????. ???? ?? ? ??????????????? ?????? ?????????? ???????? ????????? ? ?????? ???????? ???????? ????????. ??? ???? ?? ???? ????? ??????? ?? ???????? ? ?????? ?? ??????, ??? ??? ???? ??? ??? ??? ? ?? ???? ? ?? ???? ??????? ???? ? ????????. ???? ?? ?? ????? ? ??????? ???????? ???????? ???????? ?? ??? ????? ?? ?? ? ?????? ??????? ???? ???? ??? ? ?? ??? ?? ????????? ?? ????????.? ?? ?? ?????? ????. ??? ???? ????? ??? ??? ? ???????? ???? ?? ?? ????????????? ?????? ????????? ?? ?????? ???????? ?? ??????, ??? ?? ? ????? ? ????? ? ?????? ??????? ????. ?? ??? ? ???? ????????? ????????, ??? ??? ?? ??? ??? ? ??????? ????? ???? ????, ??? ?? ??????? ? ???? ???????? ????????? ?? ?????? ????? ??????. ??? ???? ????? ?? ? ????? ? ?????? ????? ????? ??????? ?? ???? ????? ??????.

???? ??????? ?? ? ??????????? ?? ? ???? ?? ??????? ? ????? ???? ????? ???? ???? ?? ???? (? ????????? ?? ?? ??????? ??????? ????? ???? ???????? ????). ??????? ?? ? ???? ??? ??????????? ???? ?? ??? ??????????? ????? ???? ???? ?????? ?? ????????? ????? ???????, ??? ?? ??????????? ????? ?? ???? ????? ????? ? ??????? ????. ??? ???? ??????? ????? ????? ????? ?????, ? ??? ????? ?? ???? ????? ?????? ? ??????? ????? ????? ???? ???? ?? ????? (???????, ?????, ???????...??? ?? ??? ???), ????? ?? ?? ??? ????? ? ????? ??? ?? ???. ??, ?????, ???? ??????? ???????? ????????, ??? ???? ???????. ??? ?? ???? ?? ????? ??????? ??????? ?? ???? ??????? ???? ????? ?? ???????? ???? ?????????? ???????. ?? ?? ???? ???? ??????? ? ?????? ????? ? ??? ????? ?????? ?? ?????? ??????? ????? ? ???. ??? ??? ???? ???? ??????, ??? ?? ????? ????? ??????????? ? ?????? ?????????? ?????? ??? ????????. ? ???? ???? ????? ?? ?? ???? ????? ? ????? ????? ?????? ???? ??????? ????. ?? ????? ?? ?? ?? ??????????? ??? ???????? (???? ?? ? ??????? ????? ??? ?????? ?? ??? ???? ?? ????????? ???? ??????? ???? ??? ????????? ?????? ??????, ??? ?? ???? ??????? ?????? ??????? ????? ?????? ????? ?? ????? ? ??????????). ???????? ?? ??? ?????? ??? ?? ????? ?????? ? ????????? ????????? ?? ? ???? ?????? ?? ??????????? ??? ??????? ???? ????? ?? ???????? ?????? ?????????? ???????. ???? ?? ???? ???? ?? ?? ???? ????????? ????? ????, ??? ?? ?????? ?? ?? ???? ? ????????? ?? ?? ????? ??????. ????? ???? ?? ???? ?????? ??? ????????.

? ???? ?? ???????? ?? ?? ?? ??? ????? ???? ???????. ? ???? ?? ?????? ?? ?????????? ??? ?????? ??? ????? ??????? ???? ???? ?? ???????????? ????? ??????? ??? ?????? ????????? ???? ?? ???? ?? ???????. ?????, ??? ????? ?????? ???? ?????? ?? ??? ?? ??? ?????? ? ???? ?????? ??????? ?? ?? ???? ????? ???????.? ???? ?? ?????? ?? ????????? ? ???? ??? ???? ??? ????? ?? ????????, ?? ???????... ???? ????? ????? ? ??????????? ????? ????????, ??? ???? ????????? ?? ????????? ????????????. ? ??? ?? ??????????? ????? ??? ?????? ?? ??????? ????? ??? ???? ?? ?????? ?? ?????????.

?? ??? ??????? ??????? ? ???????? ???? ? ???? ???????????. ?? ???? ??????? ???? ? ??????,??? ??? ???? ???? ???? ??? ??????????? ??? ????. ??? ?? ????? ?? ?? ?? ????? ??? ????? ????? ????? ???????????? ? ?????????. ??? ?? ?????????? ????????? ?? ?? ???? ???? ???? ? ?? ?? ??? ????? ??????? ????? ??????? ?? ?????? ?????????? ?????? ??????. ????? ? ???? ????, ??? ??????? ?? ??? ????? ???? ??????????? ?????????, ??????????????? ?? ????????????, ??? ?? ???????? -??????????? ??????? ??? ???????? ?? ????? ??????? ????????? ????????, ??. ????? ??? ???????? ?? ???????? ?? ?????? ??????.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Poznata mi je razlika izmedju mushkarca i zene.

Poznata mi je i chinjenica da najvishe homeoseksualnih osoba su bivshi djaci katolichkih skola,jer im se stalna napominjao praroditeljki grijeh Adama i Eva.

Taj praroditeljski grijeh,nije bio spominjan kod ranijeh hrishcana,nego ga je u Drugom vijeku,ponovo aktivirao Bishop Lion,da bi Tomas Aqinos upotpunio,ali to je druga tema.

Ima razlike koji je vijek,danas se Srbi zene kasnije,pa tako i sve  ostalo.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

ako neka đevojka ili žena dobiju od svog dragog onaj poklon što se sada puno reklamira... Antologiju ljubavne poezije sa CE-Deom na kome Laza Ristovski recituje te pesme, nek bude ljubazna da ripuje Ce de i da nakači na neki server.

http://www.blic.rs/Z...-ljubavne-pesme

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

ma kakav dan zaljubljenih, ljubav je nas hriscanski zivot svaki dan, cemu slavljenje osecaja zaljubljenosti, mozemo Boga slaviti u vezi sa tim, a jos sva ta komercijalizacija, plotskost..hriscanin da se oseti kao Lot u svoj poplavi sadrzaja kojima nas bombarduju za taj dan

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Dan zaljubljenih jeste krajnje komercijalizovan praznik koga neguje pre svega potrošačko društvo (čini mi se da je sve manje to pitanje vere).

Ljubav treba da slavimo svakog dana. Javnost nam ne treba.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Потрошачка хистерија која прати овакве празнике заиста је нешто што са Православљем нема никакве везе. Међутим, ако бисмо ишли том логиком, први празник који бисмо морали да укинемо би био Божић...

А одмах после тога - крсна слава...

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Svaki praznik je lep koji slavi ljubav.

Slavimo prvi Božiji zakon.

Slavimo Boga.

Bog je toliko zavoleo ovaj svet da i Sina svoga žrtvova da bi se svet spasio.

Inače 14. veljače (feb.) nije samo dan ljubavi. Na taj dan je osnovan Opus Dei.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
МОДЕРАТОР

Dan zaljubljenih jeste krajnje komercijalizovan praznik koga neguje pre svega potrošačko društvo (čini mi se da je sve manje to pitanje vere).

Ljubav treba da slavimo svakog dana. Javnost nam ne treba.

све ово стоји, али мислим да не треба да будемо искључиви...све што је лепо и не шкоди, нека га, нек` постоји...

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Slažen se sa tim da sve što je lepo, neka ga :D Ja volim što se za sve te praznike prave žurke, pa mi to dođe samo kao razlog da se dobro provedem :D

Ali mi je bezv to poklanjanje i bespotrebni trošak. Ako me neko voli to mi je dovoljno, ne mora da mi kupuje svakakve gluposti kako bi mi to dokazao. Isto tako ako želim nešto nekome da poklonim, ne mora da postoji neki poseban razlog za to ili dan, ne mora to da bude ni rođendan, Nova godina, dan zaljubljenih ili bilo koji drugi praznik. To može da bude bilo koji dan u godini.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

cuo sam da kazu u narodu ako na dan Svetog Trifuna ne pada sneg ili kisa, onda ce biti susna godina, a ako pada onda ce biti plodna godina. kolko sam pratio izgleda da je tako

:D

9qve42.jpg

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

све ово стоји, али мислим да не треба да будемо искључиви...све што је лепо и не шкоди, нека га, нек` постоји...

Naravno, nisam ni za kakvu isključivost, niti sam rekla da ovaj praznik smeta. Za sve što je lepo uvek ima mesta. Samo sam htela da naglasim da je cela ideja ovog praznika globalistička... no, odosmo predaleko

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
МОДЕРАТОР

Naravno, nisam ni za kakvu isključivost, niti sam rekla da ovaj praznik smeta. Za sve što je lepo uvek ima mesta. Samo sam htela da naglasim da je cela ideja ovog praznika globalistička... no, odosmo predaleko

dada

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...