Jump to content

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Анастасија

Владимир Путин

Оцени ову тему

Recommended Posts

Америка има своје проблеме, али код њих је то аномалија.

Код Руса је мафијашка држава правило.

Америка има мафију.

Мафија има Русију.

Ал` то се нама само чини зато што мрзимо Русе.... ;)

Odlichan dokumentarac.

Ruski Kristijani Golobovici samo mnogo opasniji, mocniji i bogatiji od njega. To su ljudi koji vode biznis u Rusiji... 

Какви сте ви људи. Ромејац поставио клип о томе како је Дерипаска хтео да мазне оловку Путину, а ви овде развили теорије о Русији, Америци, капитализму...

А и мени је овај Дерипаска увек био сумњив. Мислим да не можеш толико да се обогатиш на поштен начин. Овај видео је само потврдио моје сумње. Чим је он био спреман да Путину мазне оловку, па онда се може закључити да је опељешио што се опељешити може да би стигао до милијарди. Ццц, какав човек, не могу да верујем. А и ако му је Путин рекао да врати оловку, па доста је било прећуткивања, нека лепо види свет какав је.

А и мени је овај Дерипаска увек био сумњив. Мислим да не можеш толико да се обогатиш на поштен начин. Овај видео је само потврдио моје сумње. Чим је он био спреман да Путину мазне оловку, па онда се може закључити да је опељешио што се опељешити може да би стигао до милијарди. Ццц, какав човек, не могу да верујем. А и ако му је Путин рекао да врати оловку, па доста је било прећуткивања, нека лепо види свет какав је.

Ja mislim da su svi ljudi koji su bogati u Rusiji - lopuze. Racunajuci i one kojima putin dobrovoljno daje olovke da bi imao rusku ekonomiju pod kontrolom. 

А Америка... држава где је најкрупнији капитал у бесконачном дилу са империјалном државом.   При томе воле да систем зову "капитализам".    

Ceco, godine 2013 si imala oko 130 000 novih milionra u americi. Ljudi koji su krenuli od nule i zaradili milione, postenim radom, trudom, kvalitetnim prozivodom. To je kapitalizam.

Sprega naftasa i drzave je neporeciva, ali svesti americku ekonomiju i kapalitazam na jedan burazerski deo ekonomije kao sto je poslovanje sa naftom... je jako losa argumentacija protiv kapitalizma. Ako si ciljala da argumentujes protiv istog.

U rusiji sa druge strane... oko 130 ljudi drzi oko 30 % bogastva. 

Inace, to sto si opisala niko ziv ne zove kapitalizam, ekonomisti to zovu cronyzam ili crony capitalizam ili ti burazerski kapitalizam.

Ceco, godine 2013 si imala oko 130 000 novih milionra u americi. Ljudi koji su krenuli od nule i zaradili milione, postenim radom, trudom, kvalitetnim prozivodom. To je kapitalizam.

Sprega naftasa i drzave je neporeciva, ali svesti americku ekonomiju i kapalitazam na jedan burazerski deo ekonomije kao sto je poslovanje sa naftom... je jako losa argumentacija protiv kapitalizma. Ako si ciljala da argumentujes protiv istog.

U rusiji sa druge strane... oko 130 ljudi drzi oko 30 % bogastva. 

Inace, to sto si opisala niko ziv ne zove kapitalizam, ekonomisti to zovu cronyzam ili crony capitalizam ili ti burazerski kapitalizam.

facenew22222222

Овде си превазишао себе :)

facenew22222222

Овде си превазишао себе :)

Priajtelju, to je gola istina.. sad sto se tebi ne svidja.... to je druga prica. 

http://articles.latimes.com/2014/mar/13/business/la-fi-mo-number-of-millionaires-in-us-reaches-a-new-high-20140313

http://www.cnbc.com/id/100552951

E sad ne znam sta ti se konkretno ne svidja od ove dve cinjenice.. broj ljudi koji su se obogatili ili to sto ti sumnjas da je njihovo bogastvo doslo kroz posten radi i trud.... daj malo da prodiskutujemo.... da vidimo sta ti nije jasno..

Priajtelju, to je gola istina.. sad sto se tebi ne svidja.... to je druga prica. 

http://articles.latimes.com/2014/mar/13/business/la-fi-mo-number-of-millionaires-in-us-reaches-a-new-high-20140313

Ja znam da ti mislis da ne mozes da se obogatis postenim radom, jerbo zivis u Srbiji, ali veruj mi u zemljama kao sto je amerika i te kako mozes. 

А ти брате лепо прочитај тај чланак за који си ставио линк.

Америка има своје проблеме, али код њих је то аномалија.

Код Руса је мафијашка држава правило.

Da se nije pojavio neko kao Putin ...     americka "anomalija" bi do 2030 bila vlasnik svih  ruskih  "benzijskih pumpi"  ali i nuklearnih pedardi.

Mekejn,  koga je citirao Auror, ni sada nema nista protiv tih "anomalija", a ni te hipoteticke 2030-ce ne bi imao nista protiv.   Mekejnove prazne parole vise govore o njemu i njegovim gazdama.    Samo ... treba umeti citati.

А ти брате лепо прочитај тај чланак за који си ставио линк.

Na sta konkretno ciljas? 

na ovaj deo: The study reinforces other data showing that the wealthy are doing well compared to many other segments of society.

kakve on veze ima sa onim o cemu ja i ti ovde pricamo i sta si mi ti konkretno kritikovao?

Значи више ни у филмовима ш класе не користе више тај клише о добром западу и злим русима. Одох ја да спавам. ЛАку ноћ. Вратите ми тастатруру.

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...