Jump to content
Ignjatije

Монах Арсеније (Јовановић) предавања

Оцени ову тему

Recommended Posts

пре 10 минута, Lady Godiva рече

:dobro:

.. само што не знам шта је коњец.

Упиши течај руског.....:smeh1:  или у преводу на инглиш  ди енд  мај френд :smeh1:

пре 2 минута, Рапсоди рече

Упиши течај руског.....:smeh1: 

Мислим да ми то не би пуно помогло да разумем твоје постове. :)

пре 5 часа, Рапсоди рече

Срж предавања се односи на то да  је примарни узрок свих психичких обољења  дефициг Божије благодати. 

Примарна последица је поремећај у централном нервном систему, а секундарна последица  су психичка обољења. 

12:smeha:

@Avocado  i @Lady Godiva  мени сте вас двоје  црни хумор . :))) Када се нема аргумента, онда се кроз нипшодаштавајући смех  жели  наудити кредибилитету  онога  коме  је упућен. Ајде што је атести једном смешно, није ни чудо јер не верује у Бога па самим тим ни у Б.благодат, али што је једној православној хришћанки смешно....то ми је заиста упитно.  

Али мени је  искрено најсмешније  бивствовање  на једном православном форуму једног атеисте  и  километри приче истог о  некоме у кога не верује.   

пре 7 минута, Рапсоди рече

@Avocado  i @Lady Godiva  мени сте вас двоје  црни хумор . :))) 

Cool.

Када се нема аргумента, онда се кроз нипшодаштавајући смех  жели  наудити кредибилитету  онога  коме  је упућен.

Jok bre... ovde nismo ni došli do argumenata, nisam ni pogledao klip... samo sam umro od smeha na to da se klip bavi dostignućima psihologije iz 7. veka... možda u nekom predavanju stigne i do toga šta smo sve u međuvremenu saznali... e da, za slučaj da nije čuo, javite Arseniju i da one druge (nepsihičke) bolesti izazivaju uglavnom bacili, genetski poremećaji i slično, a ne odsustvo blagodati i bjesovi... ;)

Али мени је  искрено најсмешније  бивствовање  на једном православном форуму једног атеисте  и  километри приче истог о  некоме у кога не верује.   

Cool.

пре 50 минута, Рапсоди рече

@Avocado  i @Lady Godiva  мени сте вас двоје  црни хумор . :))) Када се нема аргумента, онда се кроз нипшодаштавајући смех  жели  наудити кредибилитету  онога  коме  је упућен.

Јок, ја сам једном с тобом покушала врло озбиљно да поразговарам о овом монаху и његовом штетном утицају, али ти ниси желела. Тако да се сада спрдам. Мада признајем да и није смешно, више је жалосно што неко може да налети на његове клипове и помисли да је то православље.

пре 54 минута, Рапсоди рече

али што је једној православној хришћанки смешно....то ми је заиста упитно.  

Океј, ти се питај.. мени је и даље смешно.

On 30.6.2018. at 16:37, Lady Godiva рече

Јок, ја сам једном с тобом покушала врло озбиљно да поразговарам о овом монаху и његовом штетном утицају, али ти ниси желела. Тако да се сада спрдам. Мада признајем да и није смешно, више је жалосно што неко може да налети на његове клипове и помисли да је то православље.

Океј, ти се питај.. мени је и даље смешно.

Ја сам ти колико се сећам врло озбиљно и одговорила и тражила да нађеш предавање...што ти ниси одговорила...већ си све извукла из контекста.

On 30.6.2018. at 15:49, Avocado рече

Jok bre... ovde nismo ni došli do argumenata, nisam ni pogledao klip... samo sam umro od smeha na to da se klip bavi dostignućima psihologije iz 7. veka... možda u nekom predavanju stigne i do toga šta smo sve u međuvremenu saznali... e da, za slučaj da nije čuo, javite Arseniju i da one druge (nepsihičke) bolesti izazivaju uglavnom bacili, genetski poremećaji i slično, a ne odsustvo blagodati i bjesovi...

Јавила му ја...шиље ти отпоздрав на поруку и каже ми да " атеистима препустити форум, греота је о томе и мислити " :smeh1:

И рече ми да не читаш добро, концетрација ти мало ослабила....и да, каже ми (о гле чуда ) да се слаже са тобом за оне друге непсихичке болести....само допуњује ( да си пажљиво читао или слушао, порука би ти била свакако излишна )

примарни узрок свих (психичких) обољења ... дефициг Божије благодати. Ево можемо додати ово твоје запаженије као секундарни узрок....

Примарна последица је поремећај у централном нервном систему, а секундарна последица  су психичка обољења.

пре 12 минута, Рапсоди рече

Ја сам ти колико се сећам врло озбиљно и одговорила и тражила да нађеш предавање...што ти ниси одговорила...већ си све извукла из контекста.

Лоше се сећаш. Небитно.

On 30.6.2018. at 12:00, Рапсоди рече

Упиши течај руског.....:smeh1:  или у преводу на инглиш  ди енд  мај френд :smeh1:

Iako norma srpskog jezika "dozvoljava" izgovor u transliteralnom smislu, ipak, u pravilu pisanja, a ako se već rabi, mora se rabiti izvorna norma. Dakle, koNec!

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...