Jump to content
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

w.a.mozart

Android aplikacija - Pravoslavni motivacioni posteri

Recommended Posts

Ume li neko da postavi postojeću aplikaciju na google play i tu iOS verziju koju ćemo iz nebića privesti u biće da postavi na apple store...

Ako smo krenuli od toga da ništa ne košta i da se ništa ne plaća  zar ti za sada nije dovoljno što  imamo link za preuzimanje i uputstvo kako se preuzima ?

Neke od najboljih aplikacija koje koristim nisu na google play-u, osim toga na ovoj aplikaciji nedostaje još opcija, da mogu slike da se sheruju , da se vide komentari, mogu još neki pravoslavni sajtovi i fejs strane da se zapakuju u tu aplikaciju..itd, verovatno si i sam zapazio još neke nedostatke tako da kad napravimo spisak šta da menjamo i promenimo to što nedostaje tek onda da ubacimo na google play, da se ne brukamo tamo  sa ovom amaterskom :)) ?

k2y8n4.png

Нешто мислим, можда постоји начин да се кроз ове апликације прикупља новац и да се онда уплаћује у хуманитарни (мотивациони) фонд...

Рада царица. Свака јој част како се потрудила и како је одрадила брзо посао.

Кинонија на делу.

Него требали би и остали да се угледају на Раду, па да Моцартове идеје спроводе у дела :)))

@@w.a.mozart

Пошто је мало вероватно (да не кажем немогуће) да ћеш у скоријој будућности поставити iOS апликацију на App Store, осим ако се не пронађе начин за зараду или милосрдну функцију од исте, отворићу тему (кад завршим) на којој ћу пролазити кроз процес израде, да не буде да се џабе овде акам. Иако је апликација проста, може баш доста да се научи из ње, јер су многе на ту исту фору. Кад год имате неки сервер, ваш или туђи, и хоћете да направите мобилну апликацију као клијент (а то је отприлике свака друга, ако не и чешће), увек је принцип исти. На тој теми ћу изложити свој начин размишљања, да разменим искуства са осталим програмерима са форума (и ван њега, ако евентуално открију тему кроз Google), а апликацију сам дизајнирао тако да буде поприлично генеричка. Буквално се само промени ID странице и то је то, ако је страница јавна, а и ако није, треба само још пар додатних корака да би радило са логовањем. Ја, ето, научих фејсбуков Graph API, може да користи. :)

Da, na moj (s oproštenje)

Измењено од Grizzly Adams
Каже се "с опроштење", а не "с опроштењем".

Kada postavis aplikaciju,to ne mora da ti bude konacna verzija...mozes da menjas sta hoces,a nova verzija ti je vidljiva za nekih sat,dva...e pa neka je sa srecom...

znam da može da se edituje kasnije ali imam alergiju na update updatova :) uglavnom ih sve ignorišem osim parking manijaka.

@@w.a.mozart

Пошто је мало вероватно (да не кажем немогуће) да ћеш у скоријој будућности поставити iOS апликацију на App Store, осим ако се не пронађе начин за зараду или милосрдну функцију од исте, отворићу тему (кад завршим) на којој ћу пролазити кроз процес израде, да не буде да се џабе овде акам. Иако је апликација проста, може баш доста да се научи из ње, јер су многе на ту исту фору. Кад год имате неки сервер, ваш или туђи, и хоћете да направите мобилну апликацију као клијент (а то је отприлике свака друга, ако не и чешће), увек је принцип исти. На тој теми ћу изложити свој начин размишљања, да разменим искуства са осталим програмерима са форума (и ван њега, ако евентуално открију тему кроз Google), а апликацију сам дизајнирао тако да буде поприлично генеричка. Буквално се само промени ID странице и то је то, ако је страница јавна, а и ако није, треба само још пар додатних корака да би радило са логовањем. Ја, ето, научих фејсбуков Graph API, може да користи. :)

šta se ovde dešava??? :.mislise.

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...