Jump to content
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Драшко

Твој НИК звучи познато

Оцени ову тему

Recommended Posts

Uuuu :D Jel' sve ide preko PP-a?  :)

Мислиш дал се тако шаљу питања и враћају одговори? Па да, најлакше тако... :)

R2D2!

Хелоу! Одакле та љубав према роботима и да ли Вам смета кад Вас тако и ословљавају? Имате ли још неки хоби (видимо да прецизност никако не укида креативност ;) )?

Одувек ме је занимала техника, компјутери, игрице, роботи. И данас се, поред своје примарне службе бавим овим стварима. Ми смо људи мали богови-богићи. Волимо да креирамо, да стварамо, да се играмо Бога. Створити робота је као створити својег човека. Само по себи је то добро. Лоше би било када бисмо умислили да смо богови са великим Б.

Као дечкић био сам импресиониран техником тог времена (нисам баш толико млад). Висио сам у флиперанама, ретко која игрица је била која није пређена до краја. Тако и данас идем до краја. некад и на своју штету. Опет, никад нисам имао робота. Моји нису били у могућности да ми приуште често ни основне ствари. Можда је овај мој ник потиснута жеља.

Не смета ми кад ме неко на форуму ословљава са роботе :) Заправо, врло ми је симпатично.

Ако се то сме назвати хобијем - читање књига. Много волим да читам. У последње време доста читам богословску литературу. Бавим се и архетектуром, на један специфичан начин- као неко коме је дато да задаје послове људима. О томе неки други пут :)

Члан сте који је до сада отворио чак 400 тема, али ни расправе Вам нису стране.  :D Можете ли нам дати коментар на све то, како успевате да пратите толико вести, учествујете на доста различитих тема и зашто сте лењи кад је цитирање у питању?  :D

Идеја ми је да буде користан заједници. Отварам теме и качим са "благословом" администрације вести на насловну страницу, сматрајући да тако расте и углед сајта, те да постаје интересантан. Волим ово место, има много драгих људи, неке познајем лично и веома сам радостан што сам део ове интернет заједнице и што јој помажем да буде боља.

Волим дискусије, уђем често у окршаје :) но, знам да повучем ручну. Није увек све за коментарисање.

Нарочито не волим да разговарам са онима који не цене саговорника.

Поменули сте стварање свог човека. Можете ли саставити једног Франкенштајна од форумаша? Које бисте форумаше за то употребили и зашто баш њих?  :D

Мој форумски "Франкенштајн" би био мешавина Ракића, Данијеле, Моцарта, Марка Радаковића и Жељка.

Можете да замислите високог (Данијела), елегантно препуњеног (Ракић), луцидног (Моцарт), бистрог (Марко) и националисту (Жељко)?

Ја га замишљам и смејем се :)

:))  :aplauz:

Како одржавате ту гвожђурију, контролне плоче и остало од чега сте састављени, осим богословском литературом?  :D

Одржавам је великом љубављу госпође R2D2, која брине да замени дотрајале делове, уље, а брине он добром стању процесора и интегралних кола. Понекад чачне где не треба, па се мало меморија побрка, али онда урадимо рестарт и све буде ок. :)

Како функционишете у каменом добу и како се сналазите са пећинским људима?  :D Које су радости које Вам олакшавају сву ту тескобу?  :D

Веома интересантно питање, видим да сте прочитали и мој статус "робот из каменог доба" :)

Не знам како бих одговорио а да не увредим пећинске људе. Можда да има пећинских људи који ме не би скували и појели, већ ме само добро ишљепали тојагама. Није ми лако.

Радости су ми свакако моја госпођа R2D2 и остали пријатељи роботи :)

Хаха! Шта радите кад се прегрејете? Вода, претпостављам, не долази у обзир?  :D

Како су компоненте застареле, често се прегрејевам. Често ми пријатељи препоручују да се искучујем бар ноћу.

Водено хлађење је добро, мада користимо и ново шприцерско хлађење :) Нова технологија.

Поделите са нама шаљиву песму/слику/видео клип која/и Вас увек насмеје!

Ех, има их много :)

како сам велики фан The Books of Knjige препоручујем њихове емисије или делове из радијских емисија.

На пример овај када говоре о некаквој песми Нађија: 

А прича им почиње о овом што сада влада Северном Корејом и што је убио тетка... наравно наставак нема везе са тим.

Они ме увек насмеју јер је специфичан хумор, непредвидљив.

Или ово, мада је ово поптуно лудило на свој начин... Довољно је рећи Универзонка. 

:D  Хвала Вам што сте поделили све ово са нама!  8086.gif

Хвала и теби на овом занимљивом разговору.

Очекује вас још много тога!!

:catfight  :drugarstvo:  :120286:  :smil443643319dc3d:  :kolcecb3hb8:

Stay tuned!

Очекује вас још много тога!!

:catfight  :drugarstvo:  :120286:  :smil443643319dc3d:  :kolcecb3hb8:

Stay tuned!

:aplauz: :aplauz: :good2:

Мој форумски "Франкенштајн" би био мешавина Ракића, Данијеле, Моцарта, Марка Радаковића и Жељка. Можете да замислите високог (Данијела), елегантно препуњеног (Ракић), луцидног (Моцарт), бистрог (Марко) и националисту (Жељко)? Ја га замишљам и смејем се :)

Znaš kako robote, bitno je da je na kraju nacionalista a kako izgleda to je sporedno.

facenew22222222

Следећи гост биће човек кога не можете да заобиђете (cos he's all ova thе place!)  1324_womens 

Неки га воле, неки га мрзе, равнодушан нико не мож' да бидне........... Juan!

:D 

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...