Jump to content
Драшко

Твој НИК звучи познато

Оцени ову тему

Recommended Posts

Добродошли nasznak

Наш први гост је Драгана. photo-16131.jpg?_r=1404416161

Форумашица коју сви добро знамо. Отв орена у дискусијама, директна. Једна од оних, који чине форум живим.

Драгана хвала ти на учешћу, како си тренутно?

Хвала Вама. Тренутно сам срећна

Како си набасала на ЖРУ?

На ЖРУ сам '' набасала '' захваљујући мом банованом мужу. Ххаха :)

Да ли мислиш да су „напетости“ на форуму продуктивне?

Да ли су продуктивне? С обзиром да скоро свака тема у којој се провлаче нити напетости, буде закључана... хм, не. Занимљиво јесте, али продуктивно не.

Како се осећаш као један од провокативнијих чланова форума?

Како бих се осјећала? Нормално, то сам само ја.

Будући да ниси близу, кога од форумаша би радо упознала и због чега?

Вољела бих да упознам Дијану, Милену Ристић, хм.. њих за почетак. И Гризлија. Занимљиви, интелигенти, љубазни.

Размишљаш ли о форуму ван форума?

Понекад.

Које теме избегаваш, а које обавезно пратиш и читаш?

Хм, нисам размишљала о томе.. али избјегавам теме као што су нпр. '' Сукоби у Украјини '' , али радо уживам у '' провокаторским '' темицама.

Да ли преферираш дизел аутомобиле или бензинце?

Дизелаши јесу економиичнији, али ипак преферирам бензинце, боље вуку :Д хаха :)

Идеално летовање (паре нису проблем)?

Вољела бих да одем негдје гдје је нетакнута природа, или негдје у неку колибицу, поред које је ријека или поток.Милина. :)

Када би морала да запеваш на свадби, коју нумеру би извела?

Хаха, запјевала бих '' Лијте кише ''

Којом песмом би се обратила форуму?

Хм... 

Хвала ти :)

Нема на чему. позззић :)

Хвала Драгани на учешћу :) за неколико дана угостићемо форумаша RYLAH-a :)

Пратите нас ;)

Данас је са нама наш добри, оштроумни, духовити RYLAH        

photo-6726.gif?_r=1385632595

1) Драги наш RYLAH, ово ти је други ник од кад сам ја на форуму, шта је био мотив промене профила и шта значи тај ник?

Мотив промене није био ништа посебно, једноставно промена прија. Можда променим и овај ник. Екскулзивно откривам да је значење ника, а то је скуп првих слова имена песме коју сам тад слушао:Rock You Like A Hurricane од Шкорпиона.

2) Колико се сећам, само једном смо те видели на фотографији, и на њој си у друштву гитаре. Колико си посвећен том инструменту и шта и коме најрађе свираш

На жалост, то је једна од ствари у животу која је трпела због других ствари. Свирам искључиво ритам, и то на неком нивоу акордирања. Била ми је вазда животна жеља и чим сам зарадио неке веће паре, одмах сам купио гитару и научио да свирам (у 24. ил 25. години купио и кренуо сам да учим, колко ми се чини). Ал свеједно, супер је, посебно за ослобађање од стреса. Раније свиро пред скуповима, студенцке седељке, приватна славља мањег обима и те форе, сад углавном за своју душу. Најчешће Азра, Дилан, Флојд, ал и све остало. Немам више ни толико времена за свирање, ал кад дохватим имам обичај дуже време да проведем уз инструмент.

3) Твоја професија је озбиљна, да ли си имао и друге опције у том погледу , и шта те је све привлачило?

Ма радио сам све и свашта. Једном сам провео и пар месеци као монтажер за неке емисије, сад кад се сетим тога, не могу да верујем :) Иначе мислим да онај ко је у прилици треба док је млад да прође, да види шта га стварно интересује, није поента завршити школу, него оспособити се за живот, а то значи и изаћи из оквира које често намеће образовање (не само наше). Али ме је право одувек привлачило, и после мало лутања сам се вратио и брзо завршио све то што ми је остало, кад сам пробао доста других ствари и видео да ми није ни изблиза толико интересантно, да не могу да га радим са толиком љубављу као ово. Још кад неко има среће као што сам ја имао, да споји науку коју воли и друге ствари које се ретко када десе у овом послу, испадне много добро.

4) Да ли је ЖРУ место на коме можеш себи да улепшаш расположење?

Вазда :)

5) Да ли мислиш да су сукоби, па чак и повремени мало жешћи дијалози, занимљиви и добри за један овакав форум?

Била је скоро расправа о томе на једној теми. По мени,све док се не кренеш да говориш о личности саговорника, већ о његовим ставовима, тотално је ОК, чак је и корисно, јер су људи тада искрени.

6) Које теме су „најтоплије“ а које су запостављене?

Слаб сам ти ја са тим топлим темама које разгаљују душу, нисам у том фазону. Раније сам и троловао такве теме јер их нисам разумео, сад контам да смо различити па их једноставно ни не отварам.

7) Обрати се форуму у три реченице.

Боље песмом...

8) Хвала ти на учешћу, знаш ли на гитари ону „Криво је мооореееЕЕее“ ?

Толко сам је раније свирао да сам мислио да знам и уназад да је одсвирам, ал нисам је свиро једно 3 године сигурно, тако да сад могу да се придружим једино у пијаном вриштању кад крене рефрен.

Поштовани ЖРУ-овци

У следећим епизодама представиће вам се

ИванПТ

и

W.A.Mozart

Stay with us!

:cheesy3: 

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...