Jump to content
Yelp Reddit Banana Lime Leaf Tumblr Blueberry VKontakte Slack Watermelon Chocolate Marble Steam Black
Yelp Reddit Banana Lime Leaf Tumblr Blueberry VKontakte Slack Watermelon Chocolate Marble Steam Black
Lion

Брак са девојком из Русије/Украјине/Белорусије

Оцени ову тему

Recommended Posts

Хехе,последњи пут сам био са рускињом крајем осамдесетих,Наташа се звала из Каљинграда,њени овде радили,а она ишла  у ону руску школу на Новом Београду...

Шта знам,регистрован сам и на руском фејсу,неке тете су се интересовале, али проблем код мене је што ја не журим са женидбом,млад сам још,живот је предамном... joooj

prstgore 4chsmu1 :cheesy:

мени је ово катастрофа ... ко месо се бира.

Наравно да је катастрофа.

Zasto, sta fali mesu...

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Na žalost ovo što se dešava jeste loše ,jer se naše Srpkinje mnogo nećkaju i femkaju .A naši Srbi nisu čvrsti i nisu za ženu pravi muževi .

Samo muškarac koji zna šta hoće i u stanju je da pokaže svoju odlučnost može biti muž ,to žena želi da oseti čvrstinu i snagu muškarca koji ima za zadatak da nju uzdigne pod presto Gospoda .

Kako će naš šonja da osvoji ženu .

Primer razgovora kome sam prisustvovao .

On :Hajdemo kod Marjana ,na kolače.

Ona :Nemogu sad ,drugi put

On :Zašto

Ona :Zato

On :Idem sam

Ona :Da se nisi usudio!

On :Baš hoću

Ona :E onda ću se jako naljutiti

On:Nemoj pile

Ona: hoću ,hoću

On :Izvini brate da se vidimo drugi put .

P.S Otkazali su venčanje u poslednjem momentu .

Da joj je rekao ja idem i kraj ona bi pošla ,to mi je sama priznala posle nemilog događaja otkazivanja venčanja

U Crkvi u koju sam išao bilo je bar 25 cura do 35 godina sve one su ili same ili u nekim vezama ali sve je to nespremno za ovo ili ono .

Fali im stan ,auto ,dobar posao ,znači treba im neki četrdeset petogodišnjak da im bude muž jer on to sve ima ,čak sam i svešteniku koji je moj drugar jednom u šali pred tim devojkama rekao da smo mi najpoželjnije mladoženje imamo stan ,kola, i solidna primanja ,samo malo smeta što smo oženjeni .

Znači našim curama treba čvrst i jak muškarac ,mora da žena oseti da si muško(ne samo u seksualnom )

Da si kadar stići i uteći i na strašnom mestu postojati .

Inače te Srpkinje iz Rumunije čujem da su lepe i dobre

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Na žalost ovo što se dešava jeste loše ,jer se naše Srpkinje mnogo nećkaju i femkaju .A naši Srbi nisu čvrsti i nisu za ženu pravi muževi .

Samo muškarac koji zna šta hoće i u stanju je da pokaže svoju odlučnost može biti muž ,to žena želi da oseti čvrstinu i snagu muškarca koji ima za zadatak da nju uzdigne pod presto Gospoda .

Kako će naš šonja da osvoji ženu .

Primer razgovora kome sam prisustvovao .

On :Hajdemo kod Marjana ,na kolače.

Ona :Nemogu sad ,drugi put

On :Zašto

Ona :Zato

On :Idem sam

Ona :Da se nisi usudio!

On :Baš hoću

Ona :E onda ću se jako naljutiti

On:Nemoj pile

Ona: hoću ,hoću

On :Izvini brate da se vidimo drugi put .

P.S Otkazali su venčanje u poslednjem momentu .

Da joj je rekao ja idem i kraj ona bi pošla ,to mi je sama priznala posle nemilog događaja otkazivanja venčanja

U Crkvi u koju sam išao bilo je bar 25 cura do 35 godina sve one su ili same ili u nekim vezama ali sve je to nespremno za ovo ili ono .

Fali im stan ,auto ,dobar posao ,znači treba im neki četrdeset petogodišnjak da im bude muž jer on to sve ima ,čak sam i svešteniku koji je moj drugar jednom u šali pred tim devojkama rekao da smo mi najpoželjnije mladoženje imamo stan ,kola, i solidna primanja ,samo malo smeta što smo oženjeni .

Znači našim curama treba čvrst i jak muškarac ,mora da žena oseti da si muško(ne samo u seksualnom )

Da si kadar stići i uteći i na strašnom mestu postojati .

Inače te Srpkinje iz Rumunije čujem da su lepe i dobre

greengrin

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ja sam mišljenja da su i naši momci postali malo razmaženi...u Srbiji na jednog momka od 35-38 god dolazi 4 ženske osobe istih godina...tako da mogu da biraju...hoće im se, može im se...e, a sad i Ruskinje jer ne umeju da zvocaju na srpskom...ccc...mislim da nisu samo žene krive i da njihovi kriterijumi nisu toliko visoki kao muški..devojkama posle 35 '' pada cena'' i ako nije bila udavana obićno je pitaju '' šta joj fali?'' nisu uvek u pitanju stan, kola i sl...naši momci su na žalost zaboravili da osvajaju devojke i zaista ih u većini slučajeva tretiraju kao meso, po principu ako nećeš po mom ima koja hoće...na žalost većina momaka 0d 35 i više počinje da pati od kompleksa Petra Pana samo na žalost Zvončica je lik iz bajke a kad to shvate napune 5 banki i onda traže izgovore u društvu, roditeljima itd a ne mogu da priznaju da nisu imali petlju...pa im samo Ruskinje i Rumunke fale jer Srpkinje nisu dovoljno dobre, zato što Srpkinjama ne mogu da prodaju maglu... greengrin

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

ови што бирају ово ''месо'' из излога нису размажени, већ траже управо то - месо.

јадне су и те личности које пристају на то, а нису безвезе ти бракови уговорени и из користи.

да не кажем нешто горе и поменем криминалне радње купо-продаје белог робља.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ja sam mišljenja da su i naši momci postali malo razmaženi...u Srbiji na jednog momka od 35-38 god dolazi 4 ženske osobe istih godina...tako da mogu da biraju...hoće im se, može im se...e, a sad i Ruskinje jer ne umeju da zvocaju na srpskom...ccc...mislim da nisu samo žene krive i da njihovi kriterijumi nisu toliko visoki kao muški..devojkama posle 35 '' pada cena'' i ako nije bila udavana obićno je pitaju '' šta joj fali?'' nisu uvek u pitanju stan, kola i sl...naši momci su na žalost zaboravili da osvajaju devojke i zaista ih u većini slučajeva tretiraju kao meso, po principu ako nećeš po mom ima koja hoće...na žalost većina momaka 0d 35 i više počinje da pati od kompleksa Petra Pana samo na žalost Zvončica je lik iz bajke a kad to shvate napune 5 banki i onda traže izgovore u društvu, roditeljima itd a ne mogu da priznaju da nisu imali petlju...pa im samo Ruskinje i Rumunke fale jer Srpkinje nisu dovoljno dobre, zato što Srpkinjama ne mogu da prodaju maglu... :cheesy:

0409_feel 0110_hahaha 0110_hahaha

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ej sestrice... najbolje da pitate ove naše koji su oženjeni ruskinjama...evo ovaj dibiduskus je, a i gotovo svi koji odu na privremeni rad ostanu za stalno...sve zbog ruskinjica...

Iz muško-muških priča koje sam sa tim ljudima vodio...svodi se na to da su ruskinje zaista nešto posebno. Pre svega u krevetu i da su toliko mazne, a mi muškarci ipak to želimo, a ne da se bijemo i svađamo, mada i to je nekad lepo. Dok ne boli, ne može da voli...

U svakom slučaju jesu ruskinjice drugačije od srpkinja, toliko da su poželjnije...mada meni je u principu sve jedno...ipak više volim ove sa kojima mogu da se razumem..da pričam šale i tako... italijanke, romkinje, turkinje, balkanke,

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

ови што бирају ово ''месо'' из излога нису размажени, већ траже управо то - месо.

јадне су и те личности које пристају на то, а нису безвезе ти бракови уговорени и из користи.

да не кажем нешто горе и поменем криминалне радње купо-продаје белог робља.

u vreme kad su se naše prabake i pradeke venčavali 50% je bilo ugovorenih brakova jer se vodilo računa o mnogo čemu i ti brakovi jesu uspevali jer su ih ugovarale porodice...danas je to neka sasvim druga priča, na žalost više je kriminalnih radnji i ko zna čega sve ne...bolje i da ne mislim o tome...žalosno je što se sve svodi na kupoprodajni ugovor a ljubav je nešto na šta zaboravljamo, a upravo je ljubav ona koja nas spašava, zar ne?

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ej sestrice... najbolje da pitate ove naše koji su oženjeni ruskinjama...evo ovaj dibiduskus je, a i gotovo svi koji odu na privremeni rad ostanu za stalno...sve zbog ruskinjica...

Iz muško-muških priča koje sam sa tim ljudima vodio...svodi se na to da su ruskinje zaista nešto posebno. Pre svega u krevetu i da su toliko mazne, a mi muškarci ipak to želimo, a ne da se bijemo i svađamo, mada i to je nekad lepo. Dok ne boli, ne može da voli...

U svakom slučaju jesu ruskinjice drugačije od srpkinja, toliko da su poželjnije...mada meni je u principu sve jedno...ipak više volim ove sa kojima mogu da se razumem..da pričam šale i tako... italijanke, romkinje, turkinje, balkanke,

дибидусрус човек није бирао младу у излогу  :(

а ако је кревет једини критеријум, онда треба бирати атеисткиње  staniiiiiii:nene: winter

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...