Jump to content

Шале...вицеви...

Оцени ову тему

Препоручена порука

- Назвао сам само да ти кажем да те волим!

- Али господине, ово је пивара!

- Знам.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
  • Одговори 6.2k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Популарне поруке

СОЦИЈАЛИЗАМ:Имаш две краве и једну даш комшији.КОМУНИЗАМ:Имаш две краве. Влада ти узме обе и да ти мало млека.ФАШИЗАМ:Имаш две краве. Влада ти узме обе и стреља те.ТРАДИЦИОНАЛНИ КАПИТАЛИЗАМ:Имаш две к

Pravilna ishrana   U jednom selu gajio jedan ciga svinje, kad jednog dana dođu ljudi u belom: • Dobar dan! • Dobar dan! • Imate svinje? • Imamo svinje! • Jel' hranite svinje? • Hranimo svinje!

- И, деда Ацо, јел боље чујете са овим новим слушним апаратом? - Наравно! - И, шта каже породица? - Још им нисам рекао да имам нов апарат, ал зато сам већ 3 пута мењао тестамент!

Постоване слике

-          - Што ме нервира што ми људи стално причају иза леђа.

- Па добро, шта ћете, чиме се бавите?

– Таксиста.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

„Послије агенцијске вијести о ватерполисти који је упао у воду као Србин, а испливао као Црногорац, подгоричка Побједа објавила репортажу о љековитој води у околини Сплита.
Фонд ПиО Црне Горе својим члановима најавио организован превоз до Сплита и назад.
– Нама је човјек увијек на првом мјесту.
Ово је само почетак. У контакту смо са Владом Црне Горе, која је већ у првим контактима са руководством сплитске Торциде постигла договор о заједничком улагању у бањске, смјештајне и друге капацитете. – рекао је портпарол Фонда“, један је од коментара на друштвеним мрежама.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Долази  ђетић од 36 година и каже оцу :

" Вала оче, одлучио ја сам , да забаталим студирање. "

А отац му каже :

" Вала сине,  слободан си чоек  па како хоћеш, али ја и ђед  богами настављамо. " :smeh1:

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Sestra pacijentu saopštava:

-  Zakazan vam je pregled 18. avgusta 2021. godine u 9 časova

-  Uf, a da li može malo ranije

-  Ajd dobro, evo u 8.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Zaustavio policajac narkomana koji vozi auto i kaze mu

" Gospodine dajte mi dokumenta" 

" Ja ne znam gde sam" 

" Gospodine dajte mi dokumenta kad vam kazem!"

" Ja ne znam gde sam."

" Kako to vi pricate samnom, znate li vi ko sam ja?!"

" Sta je ovo danas sa ovim narodom, ja ne znam gde sam on ne zna ko je...?"

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
  • 2 weeks later...

Демократски Избор за шефа

Нас тројица смо дошли у ситуацију да тајним гласањем бирамо шефа. Три је први број који уопште омогућава израз већинског мишљења.

Ја, као најобразованији, најискуснији, али самим тим и најскрупулознији - Поштењачина!
Онај други, средњак са мало школе, који се савршено сналази у животу - Паметњаковић!
Онај трећи има два разреда школе, сматра да му је све допуштено, јер му никада ништа није пружено - Тупан!
У ситуацији тајног гласања мени част никада не би дозволила да гласам за себе, а од преостале двојице, Паметњаковић ће ми увек бити за петама у каријери, а са Тупаном лако излазим на крај. Гласам дакле заТупана!

Паметњаковић, као средњак, ако гласа за мене, мораће да ради без забушавања и варања. Пошто он никада није преузео одговорност, гласа, наравно, за Тупана - бирајући тако "мање зло"!

Тупан гласа за себе, јер му није стало до других, а моралних дилема никад није имао!

Са 3:0 побеђује Тупан!!!

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Razgovaraju dva prijatelja: Da li bi pre oženio devojku iz Beograda ili babu iz Vranja? Ovaj drugi odgovara kao iz topa: Babu iz Vranja. Devojka u Beogradu ima 45, a baba u Vranju 30 godina...

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...