Jump to content
Јагода Наранџа Банана Лимета Лист Море Небо Боровница Грожђе Лубеница Чоколада Мермер WhatsApp Ubuntu Угаљ
Јагода Наранџа Банана Лимета Лист Море Небо Боровница Грожђе Лубеница Чоколада Мермер WhatsApp Ubuntu Угаљ

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Guest Светлана

Шале...вицеви...

Оцени ову тему

Recommended Posts

Došao mladić kod djevojčinih roditelja da je zaprosi.

Otac ni da čuje za to, nego ga bijesno izbaci iz kuće.

"Dobro, dobro!", gunđa nesuđeni mladoženja izlazeći iz kuće, i dobaci im:  "Za devet mjeseci ćete me moliti."

Разговарају две курве.

Каже једна:

"Можда би било добро да се почнемо бавити политиком."

Одговара јој друга:

"Ма бежи! Мене је помало стид и овога што радимо!"

-          - Што ме нервира што ми људи стално причају иза леђа.

- Па добро, шта ћете, чиме се бавите?

– Таксиста.

„Послије агенцијске вијести о ватерполисти који је упао у воду као Србин, а испливао као Црногорац, подгоричка Побједа објавила репортажу о љековитој води у околини Сплита.
Фонд ПиО Црне Горе својим члановима најавио организован превоз до Сплита и назад.
– Нама је човјек увијек на првом мјесту.
Ово је само почетак. У контакту смо са Владом Црне Горе, која је већ у првим контактима са руководством сплитске Торциде постигла договор о заједничком улагању у бањске, смјештајне и друге капацитете. – рекао је портпарол Фонда“, један је од коментара на друштвеним мрежама.

Долази  ђетић од 36 година и каже оцу :

" Вала оче, одлучио ја сам , да забаталим студирање. "

А отац му каже :

" Вала сине,  слободан си чоек  па како хоћеш, али ја и ђед  богами настављамо. " :smeh1:

Zaustavio policajac narkomana koji vozi auto i kaze mu

" Gospodine dajte mi dokumenta" 

" Ja ne znam gde sam" 

" Gospodine dajte mi dokumenta kad vam kazem!"

" Ja ne znam gde sam."

" Kako to vi pricate samnom, znate li vi ko sam ja?!"

" Sta je ovo danas sa ovim narodom, ja ne znam gde sam on ne zna ko je...?"

Демократски Избор за шефа

Нас тројица смо дошли у ситуацију да тајним гласањем бирамо шефа. Три је први број који уопште омогућава израз већинског мишљења.

Ја, као најобразованији, најискуснији, али самим тим и најскрупулознији - Поштењачина!
Онај други, средњак са мало школе, који се савршено сналази у животу - Паметњаковић!
Онај трећи има два разреда школе, сматра да му је све допуштено, јер му никада ништа није пружено - Тупан!
У ситуацији тајног гласања мени част никада не би дозволила да гласам за себе, а од преостале двојице, Паметњаковић ће ми увек бити за петама у каријери, а са Тупаном лако излазим на крај. Гласам дакле заТупана!

Паметњаковић, као средњак, ако гласа за мене, мораће да ради без забушавања и варања. Пошто он никада није преузео одговорност, гласа, наравно, за Тупана - бирајући тако "мање зло"!

Тупан гласа за себе, јер му није стало до других, а моралних дилема никад није имао!

Са 3:0 побеђује Тупан!!!

Креирај налог или се пријави да даш коментар

Потребно је да будеш члан ЖРУ-а да би оставио коментар

Креирај налог

Пријавите се за нови налог на ЖРУ заједници. Једноставно је!

Региструј нови налог

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде

Пријави се одмах