Jump to content
Guest Светлана

Шале...вицеви...

Оцени ову тему

Recommended Posts

Причају две комшинице:

- Драга моја, шта је то са вама? Да ли сте јако болесни? 

- Ја? Болесна?! Здрава сам к'о дрен! А што ме то питате?

- Па, видим да вам већ 3 дана за редом свако јутро долази доктор.
- Опростите, молим вас, кад је вама свако јутро долазио онај пуковник, мени није било ни на крај памети да помислим како је можда почео рат. 

Седео младић у кафани поред старије жене. Није изгледала лоше за своје године. Много је попила и одједном, онако кроз причу, директно га упита:

- Јеси ли икад у исто време имао секс са мајком и ћерком?
- Нисам, али бих волео да пробам.
Ексира госпођа пиће и каже:
- Мали, вечерас је твоја срећна ноћ!
И тако оду код ње. Само што су ушли у стан, она баци капут са себе, окрене се према њему, страсно га пољуби, упали светло и
викне:

- Мама, изненађењеееее!

Дошао Мујо у госте Хаси у Њемачку, а Хасо му, поносан, показује стан:дневни боравак, спаваћу собу, WC, купаоницу... - подоста тога јер је стан био повелик. Од толике шетње Муји се присрало, али је заборавио гдје је WC. Није био сигуран ни да ли би га знао користити, а и срамота је то питати. Укратко, уздајући се у своју сналажљивост, изгуби се на тренутак и док укућани нису гледали, ишчупа филадендрон из ћупа у дневном боравку, посере се унутра и врати биљку као да се ништа није догодило. Ипак, због те се епизоде осјећао помало посрамљено, па је измислио причу да мора хитно кући, јер да, као, није баш сигуран у Фату, да сигурно нешто муља док њега нема...
Углавном отишао је главом без обзира. Након два мјесеца долази му писмо од Хасе и пише:
"Мујо, признај гдје си се посрао. Већ смо се трипут селили...".

Две пијане удате жене се враћају кући. Будући да им се пишкило, сврате на гробље. Прва се обрише својим гаћицама и баци их, а друга је свој веш ставила у торбу а обрисала се траком са венца. Ујутру причају њихови мужеви:

- Моја жена је ноћас дошла пијана кући, и без гаћа.
- Код моје још горе, ем је дошла пијана и без гаћа, ем јој је из дупета вирила трака на којој је писало: НИКАДА ТЕ НЕЋЕМО ЗАБОРАВИТИ навијачи ФК Слога.

Отишла Фата доктору и добила чепиће. Дошла кући, отворила кутију и чуди се. Не делује јој као обична таблета. Пита Хасу:

- Како се ово пије?

- Не знам, назови доктора и питај!

Назове она доктора:

- Добар дан, докторе. Ја сам она што сте јој преписали оне чепиће, али не знам како ћу их узимати?

- Чепићи се генерално узимају ректално!

- Добро, фала докторе.

Каже Хаси:

- Хасо, каже доктор - ректално!

- Па узми тако!

- Па не знам шта му је то - ректално!

- Не знам ни ја, што не упита доктора?

- Пита ћу....

- Назови и питај, шта мене стално запиткујеш...

- Добар дан, докторе. Ја сам.. опет она што сте јој преписали оне чепиће. Само опет не знам како ћу то... ректално.

- Па анално, госпођо, анално!

- Ааааааахааааа, анално. То је онда...

- То вам је исто као ректално.

- Е добро, пуно Вам 'фал а, докторе.

Опет каже Хаси:

- Анално!

- Шта?

- Ма исто ко и ректално, само анално...

- Па хајде!

- Па не знам шта му је то.

- Па не знам ни ја, женска главо, што не упита доктора, два пут си с њим разговарала? Назови опет и питај!

Опет Фата назове доктора:

- Докторе, опростите што сметам, али морала сам... Шта вам је то ректално, анално? Шта тачно да радим?

- То вам је једноствано! Узмите тај један чепић и гурните га себи у гузицу!

Фата залупи слушалицу и извика се на Хасу:

- Ето ти твоје ЗОВИ! ЗОВИ! ЗОВИ! Сад се човек наљутио.

Иде зло прасе шумом и наиђе на добру вилу. Каже му добра вила:

- Пошто си зло прасе испунићу ти само једну жељу.

- Добро, онда цркни!

Сусретну се 3 полицајаца и каже један од њих:

- ,,Чуо сам да ће сутра бити 40оС."

Одговара му други:

- ,,Ја сам чуо да ће сутра падати снег."

Трећи једно 5 минута размишља и каже

- ,,Јао, ко ће сутра на 40оС да чисти снег?"

Рецепт за босански лонац

Састојци:

- 4 милиона ојађених грађана
- више профитабилних фабрика
- стотине хиљада радника
- мало непотизма, личних интереса
- одређена доза безобразлука међународне заједнице

Припрема:
Грађане поделити на 3 одвојена дела и кувати их пар година у одвојеним посудама. Благо их испаметити и обавезно зачинити мржњом и шовинизмом. При кувању пазити да не покипи, па чврсто затворити посуду.
У другој посуди, фабрике фино очистити и "ољуштити" како би им се смањила калоријска вредност која је штетна. Пре тога потребно је фабрике маринирати у лоповлуку, криминалу и свежем домаћем интересу.
Садржај из све три посуде спојити и добро промешати па их зачинити интересима међународне заједнице.
На тацну сложити очишћене фабрике, наденути их садржајем из посуде и умотати у "опште добро и светлу будућност".
Уз ово јело препоручујемо Лексаурин, Апаурин, средства против чира и високог крвног притиска.
О мерама опреза и контраиндикацијама посаветујте се са својим политичарем за ког сте гласали!

Пише Фата мами:

"Драга мама ми смо добро. Били смо у недељу у Добоју на вашару и кад смо кренули кући наишли неки мангупи, мене силовали, а Мују претукли".

Пише Фата мами следеће недеље:

"Драга мама, ми смо били у недељу у Травнику на вашару и кад смо кренули кући, наишли неки мангупи, мене опет силовали, а Мују опет претукли".

После још недељу дана:

"Драга мама ми смо добро. У недељу ће у Теслићу вашар. Ја би ишла, ал Мујо се нећка...".

На вратима неба стоји један јако љут човек и урла:

- Па шта се дешава ? Шта ја ту радим? Погледајте ме! Имам 35 година, не пушим, не пијем, јуче сам рано легао у кревет и сад сам ту пред вама! Сигурно је нека грешка! Молим вас да проверите!

- Још нам се никада није десило да погрешимо, одговори Свети Петар, али проверићу. Како се зовете?

- Морић. Томислав Морић...
- Које вам је занимање?
- Возач багера.
- Ах да, ево нашао сам вас. Томислав Морић, возач грађевинске механизације...

- Јесте тај сам.

- Е, па, господине Морићу, према нашим подацима ви сте умрли од старости.

- Од старости?
- Немогуће! Па имам само 35 година!

- Па не знам - одговори свети Петар - Сабрали смо све сате рада које сте обрачунали у Колубари и то испада 128 година...

Отишао наш политичар код Грка, пословног партнера, и има ста да види, Грк живи у невиђеном луксузу. Пита га овај наш политичар:

• Како си успео све ово да стекнеш?

Грк му одговори:

• Видиш онај мост тамо?

• Видим.

Грк:

• Тај мост је требао да буде широк 20 метара, а ја га направио широког 15 метара и од пара за тих 5 метара разлике је све ово!

Дође следеће године Грк код овог нашег политичара, а овај у трипут већем луксузу од њега.

Грк ће изненађено:

• Како си успео за само годину дана стећи све ово?

Наш политичар одговара:

• Видиш онај мост тамо?

Грк:

• Не видим.

Наш политичар:

• Ееееее....

Изашао Мујо да полаже испит пред комисијом. Након пола сата излази сав зајапурен. Пита га Хасо:
- Јеси ли положио?
- Наравно да нисам - одговара Мујо. - А како бих и положио када су у комисији била два њихова, а само један наш. 
- Хајде, болан Мујо - пита Хасо - како знаш да су двојица у комисији била њихова?
- Како нећу знати? Све време док сам одговарао, двојица су се крстила, а само ми на крају онај наш рече:
- Не сери више, Мујо, Алаха ти.

Случајно се затекли шеф и радник у исто време код брице. Након што их је обријао брицa упита:
- Желите ли да вам намажем лице афтер шејвом?
Шеф каже:
- Немој, ако будем мирисао на афтер шејв, жена ће помислити да сам био у куплерају.
Каже радник:
- Мене можеш, моја жена не зна како тамо мирише.

Отиш’о Вукота у Енглеску, пакет аранжман седам дана, и вратио се на Цетиње сав у злату, пун лове к'о плеве. Брзо пукне глас да је из Енглеске донео 250.000 фунти. Сретне га Владика:
- Јел', бог ти, Вукота, а ђе толике паре намиче, јадан?
- А игра сам ти енглескога покера с једнога лорда.
- Ајд' не лажи, де лорд с тобом карте да игра?!
 - Па, овако ти је то било: шетамо ти ми уз неку ријеку Темзу, кад видим, дијете се дави. Притрчим, пружим му неку мотку, извадим ништака, кадете ти иде један господин, са цилиндар и у фрак.

- Фала ти - каже - дужник сам твој до вијека.
Казуј, с'чим оћес да те наградим? 
- Ма нећу, чоче, ништа - кажем ја.

И ту ме он позове увече на пријем код њега, оће каже, бар некако да ми се одужи.

- Јел' баш у кућу?
- Каку кућу, јадо, у замак! Лорд ти је то, јадан. Дођем ти ја тако, и сам се упарадио, попричамо, попијемо по неку ракију, док ће лорд и они његови:

- Вукота, а умете ли ви да играте покер у тој Црној Гори?
Ту ме нешто штрецне, пита к'а да смо ми Црногорци дивљаци.

- Но како, велим, но играмо. Свако ти дијете код нас покера игра.

Подели лорд, а мене у руке допану три попа. Ставим ти ја педесет фунти, плати лорд и каже:

- Шта си, Вукота?
- Три оца- кажем.

- Е, не ваљаш ја имам три кеца - вели он и почиње да купи паре.

- Ђе ћеш, бре, те паре, јадан?! Дај прво карте да ти видим! - уватим га ја за руку, кад ме он зачудено погледа:

- Мистер Вукота – каже - па ово је џентлменски покер! Ми господа једни другима карте не показујемо, но играмо на повјерење.

- А, на повјерење! Па што ми одма не рече... - кажем ја.

- Е, мој Владика, кад је мене почела да иде карта... 

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...