Jump to content
Guest Светлана

Шале...вицеви...

Оцени ову тему

Recommended Posts

E, jedna napomena, narocitop za grigorija i romejca (gringrin): imamo temu sa smesnim slikama, molim da sve slicne poruke tamo postavljate, ovu za tekstualne sale i viceve ste vec poprilicno zatrpali, polako postaje nepregledno...

:)

https://www.pouke.org/forum/topic/145-%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%B0-%D1%98%D0%B0%D1%81%D0%BD%D0%B0-%D0%B8%D0%B7-%D0%BF%D1%80%D0%B2%D0%B5-%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%83%D0%BA%D0%B5/page-65

Причао ми пријатељ:

У антикварници сам купио врло стару књигу и у њој нашао рецепт за истеривање ђавола.

Потом сам набавио жабе, длаке, животињске очи, олово, суво корење двозуба и још неколико неопходних састојака, замешао их и скувао како треба, намазао се под пазухом, по бедрима и пошприцао зидове стана.

Због тога је настала жестока свађа са женом која је на крају бесно напустила стан.

Тако, да ствар у начелу делује.

Каже мајка кћери: - Кћери, онај твој муж, а мој зет, све ми се чини да

се баш и не радује кад ја дођем у госте?

- Ма не, мама, он је само Босанац и то је само зато што споро мисли!

Он ће се радовати тек кад ти одеш!

Договорили се 2 Србина у Прешеву да почну превозити раднике, али под једним условом: Да су Срби. Каже један од њих двојица:

- "Свако ко приђе аутобусу натераћемо да каже колач, ако је Срби рећи ће колач, а ако је шиптар рећи ће кољач".

И тако људи улазе у аутобус и говоре "колач".

Одједном се деси да један улази и говори "кољач". Изјуре га Срби из аутобуса.

Оде шиптар кући и каже жени: "Морам да увежбам да говорим колач, а ако не увежбам нећу моћи да идем на посао."

Тако вежба он пуно време, али никако правилно да изговори. Сутра га опет изјуре из аутобуса.

Дође он кући и опет вежба неколико сати и говори: - "кољач, кољач, кољач ... кољач, колач."

Сутра оде на аутобуску станицу и чека аутобус и кад дође аутобус он прилази ка возачу и говори "колач".

Пита га возач: - "Какав колач?"

Одговара шиптар: -"Туљумба"

Тркали се "Фића" и "Ферари" ... Крене "Ферари" са 50км/х и "Фића" га прати ... "Ферари" даје гас, цепа стотку, али "Фица" га идаље прати ... Изнервира се возач "Ферарија" убацује у 4. брзину, 150 на сат, "Фића" га и даље прати ... И "Ферари" даје максимум, пета брзина, преко 200, возач са прозора виче:

- 'Ајде да те видим!

А овај из "Фиће" га упита:

- Како се убацује у другу брзину???

Оглас на фотографској радњи:

Ако имате факултетску диплому, добру идеју, поштени сте! 

Дођите код нас, јер са вашом дипломом, идејом и поштењем можете само да се сликате!

Како Земунац наручује фризуру?

Тебра, горе ме испоштуј а са стране ми јеби кеву.

Отишли Мујо и Хасо у Африку. Једне ноћи спавају они у шатору и наједном се 

појави лав. Мујо био будан па каже:''Устај Хасо, пуштају нам филм''!

Мујо и Фата водили љубав, па послије разговарају:

"Мујо мој, какве ти жене више волиш - лијепе или паметне?"

Мујо се замисли, па одговара:

"Фато, не волим ти ја ни лијепе ни паметне, ја волим само тебе!"

Мали Мујо учи негативне бројеве у школи и отац му објашњава домаћи:

У аутобусу има 5 путника, на станици излазе 7, потребно је на следећој станици да

уђу два путника да би било = 0. Конташ?

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...