Jump to content

ĐOKOVIĆ KRITIKOVAO CNN I BBC: Zašto ne pokrivate poplave u Srbiji?

Оцени ову тему

Препоручена порука

Ovo je jedna od najgorih poplava ikad viđenih, mnogi gradovi su evakuisani, pola zemlje možda neće imati struju. To mora da se pokaže svetu, rekao je Novak.

Najbolji srpski teniser Novak Đoković kritikovao je BBC, CNN i ostale inostrane medije jer, kako je rekao  ne pokrivaju poplave u Srbiji u dovoljnoj meri.

"U Srbiji je poplava biblijskih razmera. Zato imam potrebu da ukazujem na to gde god je to moguće jer glavni svetski mediji kao što su CNN i BBC nedovoljno izveštavaju o onome šta se dešava u Srbiji i Bosni. Ovo je jedna od najgorih poplava ikad viđenih, mnogi gradovi su evakuisani, pola zemlje možda neće imati struju. To mora da se pokaže svetu. Treba nam pomoć" rekao je Đoković.

Đoković se posle pobede nad Milošem Raonićem plasirao u finale Mastersa u Rimu.

http://www.kurir-info.rs/dokovic-kritikovao-cnn-i-bbc-zasto-ne-pokrivate-poplave-u-srbiji-clanak-1373019

Подели на овим сајтовима

pa s obzirom koliko se mi uneredimo od brige za amere kada pada jaca kisa u New Yorku red bi bio da nam uzvrate sa brigom ..Ovde padaju molitve, ne dao Bog, jadan narod i slicno   a oni jedva postavili tuce fotografija ...

Подели на овим сајтовима

pa s obzirom koliko se mi uneredimo od brige za amere kada pada jaca kisa u New Yorku red bi bio da nam uzvrate sa brigom ..Ovde padaju molitve, ne dao Bog, jadan narod i slicno   a oni jedva postavili tuce fotografija ...

Cim su dobili kritike oni su odmah poceli da objavljuju vesti o Srbiji. 

Подели на овим сајтовима

Ceo svet kukumavci nad americko sudbinom posle neke provale oblaka a ovde pola drzaver potopljeno a oni tuce slika ...

U pamet se Srbi ...

Pa sta reci na ovo sem da oni znaju jedino da nas predstave svetu kao negativce i divljake, dzaba tupimo jezik govoreci o njima. Dosta su nas oni cascavali jos se vide rusevine od toga po nasoj lepoj napacenoj zemlji.

Подели на овим сајтовима

Ceo svet kukumavci nad americko sudbinom posle neke provale oblaka a ovde pola drzaver potopljeno a oni tuce slika ...

U pamet se Srbi ...

Sve je to moglo proci bez problema da smo mi popravljali nasipe, brane i bedeme za odbranu a ovako samo steta ostala. 

Подели на овим сајтовима

Sve jeste moglo biti bez problema da nam nisu smestili marionete na vlast. A kako sam cuo, 2000. su nam rasformirali vojsku i vecinu masinerije i opreme prodali i unistili po nalogu EU i ostalih aspida koji kontrolisu sve politicare u Srbiji i kroje nam kapu po njihovom modnom ukusu.

Подели на овим сајтовима

Sve jeste moglo biti bez problema da nam nisu smestili marionete na vlast. A kako sam cuo, 2000. su nam rasformirali vojsku i vecinu masinerije i opreme prodali i unistili po nalogu EU i ostalih aspida koji kontrolisu sve politicare u Srbiji i kroje nam kapu po njihovom modnom ukusu.

A mozda su marionetske vlasti ovo i smislile, mozda su znali unapred da ce ovo da se desi. 

Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...