Jump to content

Vučić: Molim pojedina sveštena lica da se uzdrže...

Оцени ову тему

Препоручена порука

• Одговори 165
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни дани

Популарни чланови у овој теми

Популарне поруке

Непримерене и недомерене изјаве са свију страна. Сви смо у некој колективној фрустрацији и хаосу. Не ваља. Мање упирања прстом на "кривце", више милосрђа, хуманости, ангажованости, молитве, добрих дел

фин маневар да покаже народу да и над попом има...Вучић

Iako sam žestoki politički protivnik Vučićeve politike, moram priznati da je ovaj put u pravu. Mislim da su patrijarhove izjave neprimerene, kao i onda prilikom zemljotresa u Kraljevu. Prirodne katast

Moguće. Moram da se pokajem za grehe i posebno ispovedim antipapizam. Kaži ti papi da mi pošalje jednu oproštajnicu u metalnoj kutiji sa fisk. računom. Spreman da platim za svoje grehe.

Mozes na moj racun da uplatus pa cu ja to proslediti dalje... 100 evrica za tebe, kaze imas popust jer se kajes...

:)):))

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Jos jedan budalasti tekst iz kuhinje Srbljanovicke i drustva. Ovi su hiljadu puta neupiceniji od onoh koji za katastrofu optizuju paradu. S tim sto ovi imaju cilj, borbu za vlast i u tome im lesevi odlicno sluze kao lajt motiv...bolje se krecu preko leseva...

Не знам зашто, али имам утисак да ниси ни прочитао текст...

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

al je smesno ajde da se smejemo da fazon ne propadne

pa i jeste smesno, prvo jer su novinari vadili +Irinijeve reci iz konteksta.... drugo jer su napravili toliko glupo kontekst. 

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Јоргованка најавила радне акције на обнови путева, пруга, инфраструктуре и проче .

Сви акционаши ће добити социјално и радни стаж уписат у књижице наравно плату неће добити јербо ће то бити добровољне радне акције, али имаће неке бенефиције као то лечење и стаж.

Тито ис дед, лонг лив д њу Тито!

У сваком случају свиђа ми се тај предлог акције, наравно да ја нећу моћи учествовати због свог социјалног положаја а пре свега здравственог стања али свесрдно подржавам ове радне акције које сам заговарао још у време блаженопочившег Слобе, бат на моју жалост тадашња власт није имала слуха за ову и сличне идеје.

Ово је јединствена прилика да се земља подигне и да нове мобе покрену друштво. И Јоргованка инсинуира нешто слично једино се изражава мало другачијом терминологијом.

Није то само изградња инфраструктуре и подизање и обнављање насеља која су сад девастирана, него је то прилика да се младим генерација пружи једно ново искуство, да се људи зближе, друже, упознају, пожене поудају, да стекну радне навике, да се развије патриотизам и то онај прави патриотизам који нисам приметио код ових мизантропа ових дана док трају поплаве којима је сав патриотизам у мржњи према некоме најчешће властима. Да се изгради један нови морал и елан у народу који би заменио ову чамотињу и униније које сад преовладавају.

Зато подржимо Табаковићку и Вучића и радне акције!

Да нам живи, живи рад.

440027_napredrad-foto-fk-rad_f.jpg?ver=1

rad-hajduk080950godboragol-4-1.jpg

sp-fk-rad-copy-(1)-copy.jpg

srbija-srbima.jpg

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ali krajnje je smjesno tvrditi da Bog opominje zbog privrzenosti za materijalno. Mnogo gore poplave nego ove i druge elementarne nepogode desavale su se u proslosti kad ljudi nisu bili privrzeni i za materijalno.

Prestanite trazit bilo kakve uzroke medju ljudskim djelovanjem u nekom metafizickom smislu. Ono sto moze zakomplikovati ove poplave su sjeca suma, losi nasipi ili ne postojanje ikakvih, neodrzavanje kanala, lokalne fluktacije u klimi...nikakva privrzenost materijalnom i drugi bakraci.

Jeste uzrok ljudska pohlepa i odbijanje da se zivi po Bogu, jer ljudi nista nisu naucili iz prethodnih poplava niti je iko sanirao vodotokove. Da je to bilo sredjeno steta bi bila minimizovana.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Jeste uzrok ljudska pohlepa i odbijanje da se zivi po Bogu, jer ljudi nista nisu naucili iz prethodnih poplava niti je iko sanirao vodotokove. Da je to bilo sredjeno steta bi bila minimizovana.

Koliki to procenat ljudi treba da zivi po Bogu pa da se to ne desava? 5% 10% 20 % 50%, 100%?

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

И ја молим господина Вучића да ми се скине са екрана,да престанем да гледам у његово лице, маскирано ,обавијено велом нео-деспотизма и једне бесомучне тираније.....ето.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Koliki to procenat ljudi treba da zivi po Bogu pa da se to ne desava? 5% 10% 20 % 50%, 100%?

Nije misli da je "od Boga' direktno, vec zato sto ne postupamo domacinski i hriscanski - takve stvari ce nam se desavati jer ce da ih docekujemo nespremni.

bar sam ga ja tako shvatio.... ako zivis "po Bogu" domacinsko-hriscanski... spreman si za te situacije.. pa i kad se dese, steta je mnogo manja..

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Јоргованка најавила радне акције на обнови путева, пруга, инфраструктуре и проче .

Сви акционаши ће добити социјално и радни стаж уписат у књижице наравно плату неће добити јербо ће то бити добровољне радне акције, али имаће неке бенефиције као то лечење и стаж.

Тито ис дед, лонг лив д њу Тито!

Opa druže. Ako planiraju da dele udarničke značke na kraju procesa obnove zemlje možda krenem. Em ću doteram liniju i nabacim mišići, em ću moći klincima da se hvalim kako sam dao doprinos dok se gradila i obnavljala zemlja, a oni nas sad(tad) ne poštuju. :)

Šala na stranu, odlična zamisao. Ja si imam poso sas poljoprivredu, nadnice i drva. Ali ovi gradski plišani mangupi neka se malo razmrdaju od kompjuter. Nego teško da će uspeti da nekog podstaknu. Neće ni za pare da rade, kažu malo im i nemaju nameru da se muče. Ništa bez titoističke čvrste ruke :D

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

NE ZNAM i ne pravim se tOŠA . Komp mi je crko na popravci je, a tv gledam u pauzama posla. Sad koristim priliku da se informišem sa tuđeg sokoćala. Znači mašiš ovaj put a i prethodni , zapravo vazda mašiš, nemam pojma zašto se uopšte i trudiš oko toga.

Dakle ko je šta govorio što je Vučića nateralo da prozbori ?

BnxxC2sIUAAmRmi.jpg

Ма за овим нема потребе,па ми имамо у Зајечару 48 артеријских чесми које пуштају воду дан и ноћ.Изволте.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Nije misli da je "od Boga' direktno, vec zato sto ne postupamo domacinski i hriscanski - takve stvari ce nam se desavati jer ce da ih docekujemo nespremni.

bar sam ga ja tako shvatio.... ako zivis "po Bogu" domacinsko-hriscanski... spreman si za te situacije.. pa i kad se dese, steta je mnogo manja..

Milosavljeviću povlačim svaku lošu reč i misao koju sam imao prema tebi.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

E ako je tako, onda je zapadna evropa uveliko domacinska i hriscanska....ali cek ne ona je bludnica i aspida vavilonska...ma cek ne znam sad...

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
  • Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...