Jump to content

Жедни одговара на питања

Препоручена порука

Не знам зашто отврам ову тему, ето дошло ми . Питајте а ја ћу кроз призму своје ћуди покушати да одговорим на постављено питање. Па изволте :)

Подели на овим сајтовима

Kada ti neko postavi pitanje mogao bih da dajes svakom lajk za pitanje ako se slazem samnom kao sto to radim ja. 

Драги колега слажем се да је то добра ствар за прикупљање амина, и свако питње са којим се будем слагао тј да ми се то питање свиђа добиће од мене амин! :)))

Подели на овим сајтовима

Sta te je pozitivno navelo da registrujes na ovaj forum? 

Пријатна атмосвера, неки коментари људи у којима сам се пронашао и који су ми на неки начин помогли на путу свог трагања. Овде спојени Христовом љубављу помажемо једни другима а да нисмо ни свесни. Време тако протиче и ево навршиће се у августу цела година од како сам на форуму! :) Не планирам да одем!

Подели на овим сајтовима

....kada si shvatio istinu....? kada si poceo da zivis u Gospodu...?

Од својих малих ногу сам био Праволсавац. До душе било је то некако површно, док нисам запитао себе шта је ово или зашто ово или оно радим. Ствари које сам површно радио, учећи и тражећи биле су ми откривене и још сам више био срећан и знао сам да сам на правом путу. Почевши од мог вероучитеља и људи које и данас срећем и које ми откривају православље, Христа, дубљи смисао постојања захвалан сам Богу јер осећеам да ме он води на том путу учења. Када су ме још као малог питали шта желим да будем одговор је увек био "Поп"!!! :)

Подели на овим сајтовима

Sta najvise volis da slusas od muzike? 

Немам неки посебан правац у музици који ми је омиљен, зависи од расположења, друштва. У задње време сам испуњен када слушам духовну музику која ме јако смирује. :)

Подели на овим сајтовима

Лепо је што си отворио овакву тему .

Да ји се бавиш спортом?

Хвала Ненаде. Не. Ја сам ти од оне деце које су увек последња бирана у тим. Чак нисам неки љубитељ спорта, више сам окренут ка култури, шта више кулутра ми помаже да откријем себе, доживим и проживим неке емоције које никакда самостално не бих доживео. Бавим се глумом тј аматерски сам глумац, спортови су ми слаба страна! :)

Подели на овим сајтовима

Kakva pitanja da ti postavljamo? Iz koje/ih oblasti? 

Шта год ти падне на памет, без устручавања, све теме су отворене, а онда ћу ја на основу свог неког размишљања дати одговор,  а онда желим да ме исправите ако је одговор погрешан у смислу ако сам на лошем путу. Све је отворено. Изволте ;)

Подели на овим сајтовима

Немам неки посебан правац у музици који ми је омиљен, зависи од расположења, друштва. У задње време сам испуњен када слушам духовну музику која ме јако смирује. :)

Molim te odgovori na ovo pitanje koje ti je postavio 
Aquilius Cratus
Подели на овим сајтовима

Molim te odgovori na ovo pitanje koje ti je postavio 
Aquilius Cratus

Одговорио сам, одмах изнад. :)))

Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...