Jump to content

Коју ствар сте последњу купили себи....?

Оцени ову тему

Препоручена порука

• Одговори 414
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Популарне поруке

Pusto žensko, samo haljine na umu...

...uplatila sebi i mami putovanje na Eginu sad u 11. mesecu! to je baš za dušu dobro došlo za celu porodicu i bližnje 

Драга и ја потписали смо спонзорски уговор са Адидасом... Јурили смо ове патике дуго,нема их код нас,а Зоске је као прави каваљер частио и драгу...    

Постоване слике

On Saturday, November 09, 2019 at 1:02, Плаво Небо рече

:)))Аух, почео сам да пијем већ неколико месеци пиво, ал' безалкохолно, и почео стомак да ми расте. Небитно да'л има ил' нема алкохола, стомак расте од пива сви ми кажу. Ух, сав се најежих, морао сам у пракси да применим трбушњаке:)))

Kvasac je tu neprijatelj no 1. 😒

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
пре 19 часа, Дуња рече

Kvasac je tu neprijatelj no 1. 😒

Да, квасац, у праву си, а и сама количина течности унета у стомак, ајд да кажем релативно одједном, шири исти као мехур.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
Управо сада, Nikola Stojanovic рече

Abe Vikotrija V ti li me uhodis? 

Ma ne kad udjem u Pouke ti prvi stojiš...jesi li na tri mesta okačio Jokera ili mi se učinilo?

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
Управо сада, Nikola Stojanovic рече

@ViktorijaV Taj sam djak, prvak. Jesam moguce, greskom. Nesto sam omasio/ "D "D "D :D :D

Ok. Odoh na trening...treniraš li Nidžo?

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Било снижење и нисма одолео  3899,99

image.png.97e02835c58a5e90639918901c028b31.png

Успут, реко' да купим и кацигу, ако паднем, 49,99...тврди стиропор.

image.thumb.png.fb5fc1a4cd85b08db0afd5e47af7d2b5.png

И ово...оригинална адидасова 3,79

image.png.866380e50108e9d79febee591ab70e70.png

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
пре 2 часа, Nikola Stojanovic рече

@ViktorijaV Da be da, cel zivot sam u treningu da srusio bih prepreku. Mozemo zajedno, naravno , ako smes.

Smem naravno..Chalenge! 

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
пре 2 часа, Плаво Небо рече

Да, квасац, у праву си, а и сама количина течности унета у стомак, ајд да кажем релативно одједном, шири исти као мехур.

''Pivo ima malo vitamina B, zato ga treba dosta piti.'' :)))

@Zayron

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Сличан садржај

• Од Поуке.орг - инфо,
      Са званичне интернет странице Инфо-службе Епархије бачке доносимо звучни запис беседе протопрезвитера-ставрофора Гојка Перовића, пароха цетињског и ректора Богословије Светог Петра чудотворца Цетињског. Прота Гојко је ову надахнуту омилију изговорио на Крстовдан 2020. лета Господњег на евхаристијском сабрању у Светониколајевском храму у Новом Саду. Христово распеће је уписано у сваком могућем догађају, зато је васколика историја наша саткана од реалности Крста и Васкрсења, зато смо увек добри и благословени када смо са Богом и живимо по Његовим заповестима, истакао је прота Гојко. 
    • Од Поуке.орг - инфо,
      Протојереј-ставрофор Стојадин Павловић директор Патријаршијске Управне канцеларије, оснивач Телевизије ,,Храм“, поводом упокојења блаженопочившег оца нашег духовног Митрополита Амфилохија, упутио је вјерном народу Црне Горе ријечи утјехе. Он каже да ће живјети Митрополит Амфилохије у Српској православној Цркви нарочито кроз ову дивну дјецу и омладину која су његов рукосад.
      “Слобода која је недостајала, нарочито у Црној Гори, добила је један отворенији прозор што је овај честити народ и заслужио. Ова слобода коју је Господ послао Црној Гори преко Митрополита Амфилохија нашла је право тло на којем ће да буде посијана. Она је тињала у душама витешког јуначког црногорског народа и сада се вратила у овај народ и вјерујем да се из њега више никада неће иселити али ће постати пелцер за цијело Српство“- каже отац Стојадин Павловић.

Извор: Митрополија црногорско-приморска
    • Од Поуке.орг - инфо,
      Протојереј-ставрофор Гојко Перовић, ректор Богословије Светог Петра Цетињског, поручио је данас да он не врши никакву опструкцију нити било какву другу активност на путу формирања владе, нити му је то на крај памети да ради.

“Ко би то, од свештеника радио – не би радио по Божијем благослову ни по Божијој науци. Као што није по Божијем, да неко, попут г. Медојевића, износи јавно овакве бесмислене и недоказане оптужбе”, казао је прота Гојко у свом реаговању на изјаву Небојше Медојевића, лидера Покрета за промјене, да Црква „саставља владу“.
      Свештеник Перовић је позвао све “да градимо Црну Гору тако да у њој свак ради свој посао, а да нам јавно изговорена ријеч буде обавезујућа светиња, а не ствар за једнократну употребу”.
      Реаговање протојереја-ставрофора Гојка Перовића преносимо интегрално:
      „Сматрам да након минулих избора, Цркву све мање треба препознавати као инспирацију за политичке дискусије а посебно као мотив за политикантске оптужбе и пропагандне наслове. У том смислу најмање сам очекивао да ће један од представника побједничке коалиције, на неки начин преузети манир напада на Цркву од одлазеће власти.
      Стиче се утисак да господин Медојевић, са неоснованим оптужбама, неутемељеним оцјенама и ничим изазваним претпоставкама на рачун Цркве а овог пута и мене лично, чини баш то – преузима анти-црквени манир од својих дојучерашњих политичких противника.
      Тим прије, што је садржај његових напада на Цркву у одређеним дјеловима скоро па идентичан са актуелном анти-новинарском и анти-црквеном кампањом. Црква се оптужује да „саставља Владу“- без и једног јединог аргумента или доказа, иако је више пута јавно саопштено да Црква не налази никакав свој интерес у поступку састављања Владе, нити у тим темама види своје мјесто, нити је заинтересована за изградњу политичке сцене и међусобне страначке односе и договоре.
      Ово све саопштавам из осјећаја одговорности према јавности која је поново засута неистинама о улози Цркве, при чему изражавам и посебан сензибилитет у односу на људе који су гласали за листу на којој је изабран и господин Медојевић. Дакле, поп Гојко Перовић не врши никакву опструкцију нити било какву другу активност на путу формирања владе, нити га било ко на ту тему консултује, нити му је то на крај памети да ради. Ни њему, ни било ком другом свештеном лицу из СПЦ. Ко би то, од свештеника радио – не би радио по Божијем благослову ни по Божијој науци. Као што није по Божијем, да неко, попут г. Медојевића, износи јавно овакве бесмислене и недоказане оптужбе.
      Хајде да градимо Црну Гору тако да у њој свак ради свој посао, а да нам јавно изговорена ријеч буде обавезујућа светиња а не ствар за једнократну употребу.“

Извор: Митрополија црногорско-приморска 
    • Од Поуке.орг - инфо,
      Уживо на нашем порталу пратите ново издање "интернет литије" - Не дамо светиње. Интернет литију предводи специјални гост-домаћин, Његово блаженство Архиепископ охридски и Митрополит скопски г. Јован. 

• Креирај ново...