Jump to content
Yelp Reddit Banana Lime Leaf Tumblr Blueberry VKontakte Slack Watermelon Chocolate Marble Steam Black
Yelp Reddit Banana Lime Leaf Tumblr Blueberry VKontakte Slack Watermelon Chocolate Marble Steam Black
SrbinKatolik1995

Crna i bela magija??

Оцени ову тему

Recommended Posts

i ispravka. Ne kaze se Selam aleikum,nego se kaze “Neka je mir sa vama!“ :) nismo Arapi,mi smo Srbi :D

Ти си један обични трол.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Рекла сам, сликај личну карту, претпостављам да имаш и босанску и србијанску, па лијепо датум и мјесто рођења, пуно име и презиме. Одмах.

jaoj pa ti si skroz pobrkala. Ja sam samo rekao da je moja majka poreklom iz Bosne,kod Sanskog Mosta,pa je 91‘ godine dosla u Srbiju,i zauvek zivi u Srbiji,a moj otac je svakako iz Srbije. Tako da,imam samo srbijansku licnu kartu. A ne,NECU da je slikam,da je ne zloupotrebi neko. Samo cu reci da se zovem Nikola Đorđević,rodjen 9. novembra 1995. godine. Nista vise necu govoriti!!!

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Dobro,kako mogu da vam dokazem da NISTE U PRAVU?? Dajte mi nacin :)

Piši što više postova, postavljaj (ne već postavljane) teme... Po temama i porukama poznaćemo te ;)

Deluješ mi kao musliman po postavljenim temama i porukama. A možda i Jehovin vitnes... Videćemo... Samo ti piši.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ти си један обични трол.

Drugarice,zamolio bih te da mi na srpski prevedes,sta je to “trol“ ??? A kao drugo,“Selam aleikum“ nije nikakav muslimanski pozdrav. Taj pozdrav koriste i pravoslavni Arapi.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

jaoj pa ti si skroz pobrkala. Ja sam samo rekao da je moja majka poreklom iz Bosne,kod Sanskog Mosta,pa je 91‘ godine dosla u Srbiju,i zauvek zivi u Srbiji,a moj otac je svakako iz Srbije. Tako da,imam samo srbijansku licnu kartu. A ne,NECU da je slikam,da je ne zloupotrebi neko. Samo cu reci da se zovem Nikola Đorđević,rodjen 9. novembra 1995. godine. Nista vise necu govoriti!!!

Нешто бих могла да се кладим да ти је фб профил закључан као, или тако нешто. Пази кад ти неверуем, е.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Drugarice,zamolio bih te da mi na srpski prevedes,sta je to “trol“ ??? A kao drugo,“Selam aleikum“ nije nikakav muslimanski pozdrav. Taj pozdrav koriste i pravoslavni Arapi.

Неам ти ја друже тролове за другове. 

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Piši što više postova, postavljaj (ne već postavljane) teme... Po temama i porukama poznaćemo te ;)

Deluješ mi kao musliman po postavljenim temama i porukama. A možda i Jehovin vitnes... Videćemo... Samo ti piši.

u redu onda. :D bice to dovoljno da vam dokazem :)

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Нешто бих могла да се кладим да ти је фб профил закључан као, или тако нешто. Пази кад ти неверуем, е.

Fb mi nije zakljucan UOPSTE :D kako bi se ti osecala da si na mom mestu,i kad bih ti ja trazio da svoje neke privatnnosti objavljujes u javnost,privatnosti koje ne zelis objaviti??

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Fb mi nije zakljucan UOPSTE :D kako bi se ti osecala da si na mom mestu,i kad bih ti ja trazio da svoje neke privatnnosti objavljujes u javnost,privatnosti koje ne zelis objaviti??

Koje privatnosti, slobodno isaraj maticni broj i sta vec,  ostavi samo sliku i ono sto sam rekla :)

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...