Jump to content
drvce

Број амина

Оцени ову тему

Recommended Posts

Управо сам проверио Правилник: нема помена о томе да само админи могу да користе црвену боју. Нити да могу да измишљају правила у ходу.

Polihromatska jeres, iliti zecititis vulgaris...

Mi pored svetog pisma imamo и свето предање.

Ако нешто нисмо уписали а подразумева се на већини форума као и овде онда се такође важи као и на већини форума, према томе дабоме.

Ucitelju, ucitelju, ja sam skrenuo paznju @@JESSY i @@obi-wan da im predanje nije u skladu sa pismom i da treba da promene potpise! :)

@Црнокоса

Бубрег, бре, дајем за амине!

Него, моја "кукњава" је уродила плодом. Искочих на 667, вјеровали или не. Не знам којим се темпом повећавао број нових свиђалица, α понајвише је задужан за то један члан(ица) овог форума. Ја сам свој циљ остварио. Сад могу у пензију.

ima devet rangova, sa manjeg na veći se prelazi o, 20, 30, 50 , 100, 500, 1000, 3000 5000 

0 - неутралан

20 - интересује се

30 и 50 - напредује

за 100 и 500 сам заборавила

1000 - наш фаворит

3000 - херој

5000 - не може без њега.

Ове тачкице се ваљда повећавају са бројем порука.

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...