Jump to content

Postavite pitanje korisniku Kolega2357

Препоручена порука

Ево за почетак.. Колега, шта значи, ако није тајна та кобинација бројева 2357?

Подели на овим сајтовима

Nije tajna to su sve prosti brojevi u mom nadimku. 

Дакле, колико сам схватио, нема никакве симболике... Као да си рецимо добио тада инспирацију, а када си дошао на Форум, па себе назвао рецимо Колега 71 89 нпр?

Подели на овим сајтовима

Дакле, колико сам схватио, нема никакве симболике... Као да си рецимо добио тада инспирацију, а када си дошао на Форум, па себе назвао рецимо Колега 71 89 нпр?

Pa teško u glavnom prosti brojevi su mi pali napamet. 

Подели на овим сајтовима

Pa teško u glavnom prosti brojevi su mi pali napamet. 

Па и 71 и 89 су прости бројеви, барем по дефиницији. Но нема везе. Колико имаш година,одакле си и бавш ли се спортом и којим, ако није тајн наравно :)

Подели на овим сајтовима

U mom dnevniku svako ko postavi pitanje uvek dobije i lajkmin. Zasto kod tebe nema tog dobrog obicaja?

Tačno zaboravio sam to da napišem ali trudim se da sve ispratim što je moguće. 

Подели на овим сајтовима

Zasto na svom profilu ne navedes koje si godiste? Dakle, ne pitam te da mi otkrijes godiste, nego za tvoj razlog zbog kojeg ga nisi naveo.

Meni je bitno da znam koje je godiste osoba sa kojom ulazim u dijalog, da bih znala kako da joj se obratim i da li da joj se obratim. Neko ko je stariji od mene npr. trideset i vise godina zasluzuje postovanje i nema potrebe da ga ja tu sad nesto ispitujem i proveravam njegove reci, nego je moje da cutim i slusam (citam, u ovom slucaju). Imam veliko postovanje prema starijima i ne bih da se osramotim nekom salom, neprikladnom necijim godinama, ili ispravljanjem necijeg misljenja, ko je zapravo preturio preko ruku, uma i duse vise nego sto sam ja u zivotu i snovima zajedno.

Radi primera: da si ti mladji od mene ili stariji do deset godina, pitala bih te ovo, ali na nacin koji bi te verovatno zasmejao; da si stariji deset godina ili nesto preko, ovde bi sada stajale samo prve dve recenice; ako bi bio stariji dvadeset i vise godina, ne bih pitala nista, nego bih zapamtila tvoj nick i citala sve tvoje odgovore na temama koje me zanimaju i pokusala nesto da naucim.

Подели на овим сајтовима

Zasto na svom profilu ne navedes koje si godiste? Dakle, ne pitam te da mi otkrijes godiste, nego za tvoj razlog zbog kojeg ga nisi naveo.

Meni je bitno da znam koje je godiste osoba sa kojom ulazim u dijalog, da bih znala kako da joj se obratim i da li da joj se obratim. Neko ko je stariji od mene npr. trideset i vise godina zasluzuje postovanje i nema potrebe da ga ja tu sad nesto ispitujem i proveravam njegove reci, nego je moje da cutim i slusam (citam, u ovom slucaju). Imam veliko postovanje prema starijima i ne bih da se osramotim nekom salom, neprikladnom necijim godinama, ili ispravljanjem necijeg misljenja, ko je zapravo preturio preko ruku, uma i duse vise nego sto sam ja u zivotu i snovima zajedno.

Radi primera: da si ti mladji od mene ili stariji do deset godina, pitala bih te ovo, ali na nacin koji bi te verovatno zasmejao; da si stariji deset godina ili nesto preko, ovde bi sada stajale samo prve dve recenice; ako bi bio stariji dvadeset i vise godina, ne bih pitala nista, nego bih zapamtila tvoj nick i citala sve tvoje odgovore na temama koje me zanimaju i pokusala nesto da naucim.

Ovako starija si od mene 12 punih godina možeš mi se obraćati na ti jer tako preferiram. 

Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...