Jump to content

Промените ник...

Оцени ову тему

Препоручена порука

Kad bi mene neko pitao,kao što me ne pita,svi biste morali da imate dična imena...i da se promeni duh foruma...da sve bude kako dolikuje...Kad neko dodje prvo dobrodošlica,med,voda i sve po redu... :)))

Ali pošto ja odlazim da se posvetim sebi i svom zdravlju duhovnom,duševnom i telesnom koje me izdaje ,kao i budućnosti,koja kakva je da je,ona mene čeka da je živim sama,moram da vas napustim sa željom da se promenite i da forum bude strogo i isključivo obojen pravoslavljem,a ne praznoslovljem,Ja sam do juče gubila vreme,ali nemam više vremena,jer uskoro neću moći ni da idem ovamo,zato vas molim,setite me se ponekad i pominjite me medju sobom.Nadam se da ste me svi voleli,a ako neko nije,molim ga da mi oprosti.

Sada se ne šalim,ni najmanje.

Zbogom.

Oprostite mi ako sam vas povredila,isprovocirala,osramotila,izanalizirala,protumačila na pogrešan način ili sam u brzini zaboravila da vam lajkujem nešto lepo što ste napisali.

Drago mi je što se trudite i odvajate deo svog slobodnog vremena za neke ljude kojima je potrebna živa reč utehe,takodje mi je drago što sam ja ovako smešna i neozbiljna bila deo vaših života,zato vas sada molim proslavimo Hrista. :slavaaa:

Svima koji danas slave Svetog Djordja želim srećnu slavu,želim je i sebi jer to je i moja krsna slava .

Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...