Jump to content
Yelp Reddit Banana Lime Leaf Tumblr Blueberry VKontakte Slack Watermelon Chocolate Marble Steam Black
Yelp Reddit Banana Lime Leaf Tumblr Blueberry VKontakte Slack Watermelon Chocolate Marble Steam Black
Danijela

Monstruozna ženstvenost

Оцени ову тему

Recommended Posts

Ако ћемо о квалитету радова...и није неки...средњи нижи....ако ли причамо о суштини, онда дотичемо само дно...Нешто сам чуо да сад по Америци, ове богатије коке имају ботокс чајанке, где се скупе са својим другарицама, пију чај и шприцају се ботоксом...

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ако ћемо о квалитету радова...и није неки...средњи нижи....ако ли причамо о суштини, онда дотичемо само дно...Нешто сам чуо да сад по Америци, ове богатије коке имају ботокс чајанке, где се скупе са својим другарицама, пију чај и шприцају се ботоксом...

Botox party je sve popularni na zabavama koje se organizuju pred venčanja.

botox-party2.jpg

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Критеријум би можда требало да буде : не радити само због лепоте ништа што боли. Или одузима превише времена. :) (Сем чупања обрва можда, ако се то рачуна у бол. :) за девојке. :) )

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ja nikad neću moći da shvatim starije osobe,i muškarce i žene podjednako,čiji su unučići odavno postali ljudi i koji će uskoro postati pradeke i pra bake....Mnogi od njih pate jer su stari.Zaista. Ne mogu to da razumem.Oni se ponašaju kao da su preko noći dobili bore,koligrame,lošu kondiciju...I sad bi hteli da ponovo budu mladi,ali to je nemoguće, čovek ne može da se bori sa vremenom.Neko stari brže,neko sporije,to je genetika,pa zar je bitno uopšte....  Ali ne... Kao da jedva čekaju da se sretnu dva satarca i da kažu :" Nešto si mnogo propao   :0222_shocked:,da nisi bolestan. "

To je tako.

A što se mladih tiče,tu je opšta trka...mraton.Ko nema nokte nalivene akrilatom ili gel tehnikom,taj nema nikakve šanse....

P.s. Nema nikakve šanse da ih skine dok ne izrastu sami ili bar dok ih neko stručno lice ne isturpija do živca,dovodeći nokatnu ploču do usijanja...

A što se ružnije polovine tiče,moje negativno mišljenje poprima sve veće razmere,sa posebnim osvrtom na  prekomereno konzumiranje alkohola ili/i cigareta ,kao i bildovanje tricepsa i bicepsa...rad na sebi u nekom smislu koji nema veze sa mozgom.  bangin ...  Na prosto pitanje "Zašto pušiš "najiskreniji odgovor je: "Ne znam gde ću ruke "...ili...: " Pa ja se ne drogiram,ne pijem,ne sedim na hladnom betonu ,nemam dečka(devojku ),pa mora se nešto  "

P.s.s. .kov.      Jedna osoba  , jede samo organic :brokoli: , broji kalorije,ne može da se opusti i pojede jednu baklavu ko čovek, brine da se ne ugoji,posle mora da promeni konfekcijsko broj....Mnogo me nervira,svi me nerviraju. 0405_feel ...svi se samo lickaju,prave frizure, ... :1319_womens:

P.s.s.s. Šalim se....sve u granicama dobrog ukusa podržavam,ja čak mislim da je i botox ok,sa merom.Ako je čovek srećniji bez bora i ako misli da će tako biti produktivniji,ja  nemam ništa protiv.Sve što ne ugrožava zdravlje i prirodnost na prvom mestu je stvar lične slobode.   :0203_cool:

Jer ako nemaju drugu radost u životu,zaista je tužno oduzeti im i to malo...

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Кад мени неки старац почне да кука, ја му кажем - ти си доживео 70 или 80, а жалиш се мени који можда нећу.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

А шта је у целој овој причи страшно, болесно, неприхватљиво...?!

Ако неког чини срећним да улепшава своје тело на било који начин,па нека га,тиме апсолутно не угрожава никог другог.

Ја лично, ако би им нешто замерио, јесте да као што воде рачуна о телу, бар упола толико, пажњу посвете и својој души...

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ovo je najbolje .. i kao ilustracija i kao su$tina ..

8091703_orig.jpg

Ако нуде неке јетре, верујем да ће имати тржиште у Србији макар. 

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...