Jump to content
Претражи у
  • Још опција
Прикажи резултате који садрже
Прикажи резулте из
Danijela

Monstruozna ženstvenost

Оцени ову тему

Recommended Posts

ЧЛАН

Нису. Ако не желе социјалну интеракцију, ил им те ствари нису битне, могу да изгледају како год хоће. Ако хоће да се крећу у неком одређеном друштву, онда раде ствари које им купују улазницу у то друштво. Негде је то цео дан у козметичком салону, другде је прочитана књига. Негде је изглед најбитнија ставка, другде је довољно да буде пристојна. Исто ко и мушкарци.

Не контам баш оволику кукњаву, посебно не овако гадне перформансе (ил како се већ ово зове). Док је трајала борба за једнакост, све је имало смисла, ал ово је чисто просер.вање ради привлачења пажње.

Јесу условљене. Не би ти ни пас помогао, нити ти се човек обратио кад ниси дотерана.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Јесу условљене. Не би ти ни пас помогао, нити ти се човек обратио кад ниси дотерана.

Neka si ti ovjerila to :D

Pazi, zvuči surovo, donekle i tačno, ali...definitivno može biti mač sa dvije oštrice.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Не знам шта подразумеваш под "ов(ј)ерити", ал' мач са 2 оштрице јесте. И тако човек упадне у осуђивање, онда се мири са светом и опет тако јово-наново; а нико никакве (духовне) користи нема.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Duplirani post - ovjerila (šala)
Nisam mislila pod ovim što ti navodiš na mač sa dvije oštrice, ukoliko sam te dobro razumjela.

Istina, lijepa žena neka vrata lakše otvara, ali postoje momenti kada osjeti svoju fizičku ljepotu kao teret. 

Danas se uspijeh i ljepota ne opraštaju :)

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Duplirani post - ovjerila (šala)

Nisam mislila pod ovim što ti navodiš na mač sa dvije oštrice, ukoliko sam te dobro razumjela.

Istina, lijepa žena neka vrata lakše otvara, ali postoje momenti kada osjeti svoju fizičku ljepotu kao teret. 

Danas se uspijeh i ljepota ne opraštaju :)

Ахаааа, не знам зашто се дешава, а не могу да бришем дупли пост, па и не обраћам пажњу.

Слабо те пратим, лоша ми концентрација. Лепота нема везе са дотераношћу (о којој сам говорила), па се искључујем *-*

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...