Jump to content
Yelp Reddit Banana Lime Leaf Tumblr Blueberry VKontakte Slack Watermelon Chocolate Marble Steam Black
Yelp Reddit Banana Lime Leaf Tumblr Blueberry VKontakte Slack Watermelon Chocolate Marble Steam Black
Danijela

Monstruozna ženstvenost

Оцени ову тему

Recommended Posts

У својој надреалној фото серији, уметница је имала за циљ да покаже број начина којим су жене условљене да се улепшавају, често користећи физичку штету или бол, да би се наводно биле ”лепе”.

7000922_orig.jpg

9218035_orig.jpg

9516924_orig.jpg

2353057_orig.jpg

275231_orig.jpg

2865216_orig.jpg

7387325_orig.jpg

4590579_orig.jpg

578275_orig.jpg

8091703_orig.jpg

4586377_orig.jpg

930672_orig.jpg

7254300_orig.jpg

http://www.jessicaledwich.com/monstrous-feminine.html

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Као женско, не могу да се чудом начудим, толикој агресивности према женском полу у смислу идеала лепоте.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Јел наслов теме треба да буде "Монструозна" или "Менструална" или баш овако нешто између...Има ми више смисла, гледајући слике да наслов буде "Менструална"... :)

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Као женско, не могу да се чудом начудим, толикој агресивности према женском полу у смислу идеала лепоте.

Можда зато што није у питању идеал лепоте већ "идеал" страсти.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Можда зато што није у питању идеал лепоте већ "идеал" страсти.

Tja ko će ga znati?

Odavno sam naučila da volim sebe i znam da starim tako da ne podlažem suludim pritiscima medija.

Imam prijateljicu koja svakodnevno broji bore. Jadna žena.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Mislim da joj je i bio cilj da istakne na koje su sve stvari cure spremne da bi bile lepe... Sad, kome lepe, to je već pitanje.

A s obzirom da sam sad pročitala članak u kom se kaže da je potencijalni razlog smrti ćerke Boba Geldof režim ishrane koji se sastojao samo od sokova od povrća, apsolutno mi je jasna poruka fotografija. I to je Pičiz htela da skine kilograme koje je dobila u trudnoći...

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

A s obzirom da sam sad pročitala članak u kom se kaže da je potencijalni razlog smrti ćerke Boba Geldof režim ishrane koji se sastojao samo od sokova od povrća, apsolutno mi je jasna poruka fotografija. I to je Pičiz htela da skine kilograme koje je dobila u trudnoći...

Tužno :(

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...