Jump to content

Ikona Trojeručica iz Hilandara u Beogradu

Оцени ову тему

Препоручена порука

Ikona Presvete Bogorodice Trojeručica iz Hilandara od Nedelje pa sve do Cveti crkvi Svetog apostola Tome na novom bežanijskom groblju . Svakodnevna čitanja akatista.

Подели на овим сајтовима

Акатист се чита од понедељка, 7 априла до петка, 11 април у 17.00. У Суботу у 12.00

У Петак читању акатиста присуствује Србски Византијски Хор Мојсије Петровић.

Подели на овим сајтовима

Да ли ико зна до кад је икона у Београду? @@Gordana ., мене нешто буни пошто сам прочитала http://www.slovoljubve.com/vesti/bogorodica-trojerucica-u-hramu-sv-apostola-tome да ће бити тамо наредних месец дана, сад је л' само ове недеље или је то ипак овог месеца? :.mislise.

помагајте ne_shvata

Подели на овим сајтовима

Да ли ико зна до кад је икона у Београду? @@Gordana ., мене нешто буни пошто сам прочитала http://www.slovoljubve.com/vesti/bogorodica-trojerucica-u-hramu-sv-apostola-tome да ће бити тамо наредних месец дана, сад је л' само ове недеље или је то ипак овог месеца? :.mislise.

помагајте ne_shvata

До недеље или суботе (ове)

Ако се добро сећам

Подели на овим сајтовима

До недеље или суботе (ове)

Ако се добро сећам

хвала Драле пуно :):pivo:

и Данијела рече исто - чисто да не планирам за следећу недељу - што ће рећи идем сутра :D

• Волим 1
Подели на овим сајтовима

Икона ће бити тамо три до четри недеље, али само се ове недеље служи свакодневно акатист у 17.00 да би запослени могли стићи. После се чита суботом у 12.00 с тим што се прескаче Велика Субота. 

Међутим, црква ће бити отворена целог дана, поред иконе је акатист тако да свако може сам да прочита или ако је присутан неки свештеник, чека га епитрахиљ припремљен. 

Подели на овим сајтовима

samo da kažem da sutra nije akatist već moleban i biće gosti - hor vizantijskih pojaca (valjda sam se dobro izrazila - a izvinjavam se zaboravila sam ime hora :/ )

Ja sam bila danas pa čuh obaveštenje... eto...

Подели на овим сајтовима

Ево за све који нису могли да дођу у петак снимак из храма Светог Апостола Томе.

Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...