Jump to content

Hrišćanski (pravoslavni) televizijski kanal u Srbiji?

Оцени ову тему

Препоручена порука

• Одговори 45
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Популарне поруке

Zašto u Srbiji ne postoji jedan "Hrišćanski" TV kanal sa nacionalnom frekvencijom? Naravno pošto smo u Srbiji mislim na pravoslavni TV kanal. Recimo, ja na mom satelitskom reciveru imam 6 katoličkih k

Одавно већ ... Србија је гробље добрих идеја ,.. исто важи и за креативност .. и то на свим нивоима

Од донација свог оснивача, тј. цркве. Ако би се уопште некада утврдило да вреди улагати у овај вид мисије. Поента је да треба да буде финансијски независан канал у смислу да се никада на њему не пушта

za to trebaju pare, kojih verovatno nema...

Ali čak i da imaš pare, pare se ne daju tek tako, jer prvo istražiš tržište / ciljnu grupu, da li to u šta ulažeš uopšte ima šansu da se isplati, tj. u ovom slučaju, da li će imati gledalaca i ko će to da finansira. Od toga slaba vajda.

Ne treba ti namenski TV uopšte, na tv verovatno možeš da pošalješ i najobičniji snimak, ili da postaviš na net.

Dovoljna je i obična kamera ako imaš šta da kažeš. A ovih naših teologa nema više ni na forumu.

Eto predloga, mogu da se prave kratki klipovi u kojima se kratko i slikovito objašnjava jedno pitanje. Mora biti kratko i jezgrovito, jer niko nema živaca ni vremena da sluša propovedi.

Ali tako nešto ne može na silu, samo ko ima inspiraciju i motivaciju, i viziju jedne dobre stvari, biva pokrenut na akciju, da je sprovede u delo

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Када би се неко из Цркве ''дрзнуо'' да тако нешто предложи, завршио би као бивша министарка просвете Љиљана Чолић, која је хтела да заведе ред по школама, али џаба. Зато сви ћуте и шушкају.

Mislim da bi haos nastao.Crkva je pod napadom zbog mnogo manjih stvari.Ne smem ni da zamislim na kakav bi otpor nase "javnosti" naisla takva inicijativa. Licno mislim da je ideja odlicna i da bi se mogla napraviti odlicna programska sema kako bi se ovaj nas neobavesteni narod necemu i naucio.Medjutim, nisam sigurna da je SPC trenutno dovoljno jaka za takav poduhvat. 0703_read

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Можда зато што је он тамо државни службеник (који је случајно и епископ), а не службеник СПЦ?

Па то ти кажем, таман да споји корисно и лепо. Могао би свој положај у државној служби да искористи за један такав пројекат.   

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Боље неки искрени мирјанин него цео клир црквени,јер би се вероватно посвађали колико коме треба и св би изгубило смисао.овако група људи,искрених родољуба и верника да направе ТВ станицу са националном фрекфенцијом,да обилазе цркве и манастрие,да праве прилоге,да мисионаре --зашто да не.Јеванђеље треба да се чује далеко..Свештеници имају превише посла..није то добро за њих..

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Па то ти кажем, таман да споји корисно и лепо. Могао би свој положај у државној служби да искористи за један такав пројекат.   

:) (Прото)типично размишљање грађанина Србије.

Ти знаш, буразере, којим именом се у закону назива таква његова потенцијална работа?

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

To je dobra ideja,ali za to bi trebalo puno kreativnosti da bi se privukla paznja.

Одавно већ ... Србија је гробље добрих идеја ,.. исто важи и за креативност .. и то на свим нивоима

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Sve se zavrsi na ideji...I ova tema ce,isto tako.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

За почетак се треба изборити за већу заступљеност на РТС-у и другим медијима, а не да се све сведе на Верски календар, Духовнике и Агапе.  

Православни канал би можда могао да настане из радија Слово Љубве.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

:) (Прото)типично размишљање грађанина Србије.

Ти знаш, буразере, којим именом се у закону назива таква његова потенцијална работа?

Шта фали грађанима Србије?

Порфирије предложи, остали прихвате, прође сва процедура предвиђена законом и ето осване ''Православна ТВ''.  :)

Све регуларно буразере. Можемо и да глумимо моралне чистунце, па да се питамо... па и опет је све чисто.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Недавно ми је баш пала мисао на ту тему. Било би сјајно да се покрене православни телевизијски канал са националном фреквенцијом.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

pokretao sam ovu temu ranije pitanje sta bi se tu prikazivalo dobar materijal košta, radio je mnogo lakše organizovati

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...