Jump to content
Sign in to follow this  
Lion

Где је брат наш Шметерлинг ?

Оцени ову тему

Recommended Posts

По мени, људи су одавно увидели да је ово само губљење времена...

Место окупљања "навучених"... да извинете  0205_whistling

Слажем се са Максом, али не за све личности које су у питању.

??????? ? ?????????? ???? ????????? ?????...

???? ?? ?????? ???????? ????? ?

?? ? ???? ?? ?? ???? ??????, ??` ???? ?? ????, ??? ?? ?? ? ????,

??, ????????, ... ??????,...??????,... 

?? ??? ?? ???? ???? ?? ??? ?? ???? ?????, ?? ?????? ????? ??????? ?????? ??? ?? ?????? ?? ???, ?? ???? ????? ????? ???????. ? ???? ??? ???????? ??? ???? ???? ?? ?????? ? ??????. ???? ??? ?? ???? ???? ????? ?? ???, ?? ????? ? ???, ??? ????? ????, ??? ?? ???? ? ??????, ?? ?? ???? ?????? ?? ????????? ????? ???????. ?????? ??? ?? ?????, ? ???? ?????, ??? ???? ???? ?????? ?????, ??? ???? ???? ????? ???????? 0205_whistling

??? ???? ???? ?? ??????

?? ????, ???? ?? ?????? ??????? ?? ?? ??? ???? ??????? ???????...

????? ???????? "?????????"... ?? ????????  0110_hahaha

?????? ?? ?? ??????, ??? ?? ?? ??? ???????? ???? ?? ? ??????.

Meni ovo da izvineš ne izgleda kao gubljenje vremena, ako ho?eš možeš puno toga da nau?iš sa ovog foruma. E sad ako si studirao bogosloviju, to je drugo, mada ja mislim da se uvijek nešto novo može da se ?uje i vidi. A zašto ljudi odlaze...pa svako ima svoje razloge, neko je povrije?en, nekome dosadilo, neko izgubio interesovanje, neko našao za sebe bolji na?in da popuni vrijeme ima milion razloga da ne nabrajam više.

????? ???????? "?????????"... ?? ????????  confused

Meni ovo da izvineš ne izgleda kao gubljenje vremena, ako ho?eš možeš puno toga da nau?iš sa ovog foruma. E sad ako si studirao bogosloviju, to je drugo, mada ja mislim da se uvijek nešto novo može da se ?uje i vidi. A zašto ljudi odlaze...pa svako ima svoje razloge, neko je povrije?en, nekome dosadilo, neko izgubio interesovanje, neko našao za sebe bolji na?in da popuni vrijeme ima milion razloga da ne nabrajam više.

???????? ??? ???????????, ???? ???? ???? ???? ?? ???????????...

?? ??? ??????????? ???????? ? ?????.

?????? ?? ?? ?? ???? ???? ????? ???? ???????, ??? ??????? ??? ?? ?????? ?? ?? ??? ????? ????? ??????????? ?????, ?? ???? ?? ???????? ?? ??? ??? ??????? ? `??????????` ????????? ? ??? ????? ???? ???????? (????? ?.??????? ?? ????????), ??? ? ????? ??????????...

?? ????? ??????, ?? ?????????, ???? ????? ?? ???? ?? ??????? ? ?????? ????????????...

Pitaj moderatore, da li još uvijek postoji, pošto su pravili ?istku nekih tema, pa možda postoji a možda i ne, vidi u Naš forum.

? ???? ?? ???? ?? ?? ???? ?????????.

???? ? ?? ???? ???? ?? ????? ????? ????????? ???? ??????,

??? ? ????? ???????? ?? ??????????!

??? ??? ?? ?????? ?? ?????????? ??????? ????? ???????, ? ???? ?? ??????? ??? ??? ?? ?????????????,

?????? ?? ?? ?? ?????????? ?? ??????? ?????, ? ????? ?? ?? ?????? ??????? ?? ??????

?????, ???? ???? ????????? ?????, ???? ??? ??????? ?????????, ???? ??? ????? ?? ?????, ...

?????.

????? ???????? "?????????"... ?? ????????  confused

???????? ??? ???????????, ???? ???? ???? ???? ?? ???????????...

?? ??? ??????????? ???????? ? ?????.

?????? ?? ?? ?? ???? ???? ????? ???? ???????, ??? ??????? ??? ?? ?????? ?? ?? ??? ????? ????? ??????????? ?????, ?? ???? ?? ???????? ?? ??? ??? ??????? ? `??????????` ????????? ? ??? ????? ???? ???????? (????? ?.??????? ?? ????????), ??? ? ????? ??????????...

?? ????? ??????, ?? ?????????, ???? ????? ?? ???? ?? ??????? ? ?????? ????????????...

???? ?? ????? ?? ?? ?? ????? ????? ?????

Па  не  бих  се  баш  сложила  да  је  ово  само  место за  дружење и  забаву

православних.

Ми  смо  овде  оно  што  у  суштини  и  јесмо, мање или  више.

Не  треба  да  се  самобичујемо  да  би  исказали  опредељеност.

И када смо  опуштени  имамо  меру.

Овај  сајт  има  јако  вредне  људе, радно  вредне, првенствено,  и  ако  су

понекад  и  нервозни,  требамо  их  разумети, јер  није  лако  месецима у  истом

темпу.

Повремено  се  одавде  осете  позитивне  емоције.

Људи  који  одлазе  и  долазе  су  уобичајена  појава, схватам.

Можда  ћу  и  ја  једнога  дана  тако, мада  мислим  да  и  поред  својих  година

могу  овде  још  доста  да  научим  и  без  беспрекорно  поткованих  духовника,

јер  мислим  да   је  најважније  да  је  Бог  са  нама.

Guest nikolastojanoviccuprija

Forum pre svega treba da sluzi za razmenu misljenja i za upoznavanje ljudi ! Dovoljno misionarenje je sto smo se upoznali i sto one koje nisam video uzivo ipak sam ih cuo na skajpu ! Bogastvo je u tome sto ma ko od nas da se nadje u nekom drugom gradu zna da tamo ima nekoga ko ga moze da pozove da mu donese rezervni tocak ! Nije smisao foruma da mi sad nadmudrujemo jedni druge nego da ucimo da ucitivo i parlamentarno razgovaramo ! Meni je forum razgovor kao sa komsijama i tako se i trudim da se odnosim prema njemu !

Forum pre svega treba da sluzi za razmenu misljenja i za upoznavanje ljudi ! Dovoljno misionarenje je sto smo se upoznali i sto one koje nisam video uzivo ipak sam ih cuo na skajpu ! Bogastvo je u tome sto ma ko od nas da se nadje u nekom drugom gradu zna da tamo ima nekoga ko ga moze da pozove da mu donese rezervni tocak ! Nije smisao foruma da mi sad nadmudrujemo jedni druge nego da ucimo da ucitivo i parlamentarno razgovaramo ! Meni je forum razgovor kao sa komsijama i tako se i trudim da se odnosim prema njemu !

?????  ???  ??  ????  ??  ???????  ?????. ?  ??  ????  ????  ??  ??????,

???????  ??  ??????????. 0102_laugh

Izida

Гост

Одг: Када мислите да одете са овог форума ?! 0102_laugh)

« Одговор #2 послато: 05. Јануар , 2010, 20:50:41 »

Цитат

Nikada!Osim,kad bih se,ne daj Boze,zbog neceg sukobila sa administracijom.Onda bi bilo glupo da ostanem...

Дакле има дима,....

ово је за Инсајдер.

0102_laugh

Шмете, брате, јес да сви офтопикаре, ал не замери.

наслов теме је теби посвећен и молим те да тако и схватиш.

Мислим ако се вратиш, ако још има наде?  0102_laugh

?????, ?????, ??? ?? ??? ??????????, ?? ?? ??????.

?????? ???? ?? ???? ???????? ? ????? ?? ?? ???? ? ???????.

?????? ??? ?? ??????, ??? ??? ??? ?????  0102_laugh

?? ???? ????, ???? ??? ???? ??? ?? ???????? , ????? ?? ?????? ? ???????? !

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...