Jump to content

Бака надмудрила новинарку

Оцени ову тему

Препоручена порука

• Одговори 44
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Популарне поруке

Ваљда се овако убацује линк. У супротном помагајте. Хвала!   Вау и ето после кад чујем у граду неког да користи реч сељак у негативном контексту дође ми да га млатнем по глави. Знам баш хришћански 

Па ако је забринута за стање образовање могла је да пита , зашто у селу има само једна школа. Не , њу је интересовало само зашто село има 3 цркве . Тако да, да ли село има 1 полураспалу школу или 3 но

@, @@cloudking,

Вама двојици би било лакше да изнесете било који став, по било ком питању са којим се слажете него што трошите толико времена да исказујете своје неслагање са свим и свачим.

Питам се само да ли уопште постоји нешто нормално на овом свету са чиме се вас двојица слажете? :.mislise. 

Nema sanse da zaboravim, alergican sam na nekulturu i zatucanost...

А ово да избегнеш, мораћеш прво од себе да побегнеш.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Nema sanse da zaboravim, alergican sam na nekulturu i zatucanost...

Та реч затуцаност је релативан појам.

Тај догађај се десио пре неку годину и не знам дали је жена жива , али све једно , шта рећи о људима који пишу свашта о тој жени , а не поштују њене године .Да ли је то култура или нешто друго ?

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Та реч затуцаност је релативан појам.

Тај догађај се десио пре неку годину и не знам дали је жена жива , али све једно , шта рећи о људима који пишу свашта о тој жени , а не поштују њене године .Да ли је то култура или нешто друго ?

Ne moze neko da bude imun na kritiku samo zato sto je star... I Tudjman je umro star... i Alija Izetbegovic...

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ali, neko može konstantno da traži dlaku u jajetu i piše ovde po forumu.

Nemam ništa protiv. Svako izražava svoje mišljenje da ne bude nesporazuma.

Baka je fenomenalna. 

Rekla sam sve što sam imala i dalje ne učestvujem. Hvala na razumevanju.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

@, @@cloudking,

Питам се само да ли уопште постоји нешто нормално на овом свету са чиме се вас двојица слажете? :.mislise.

Sta je normalno u nekulturi? 

Вама двојици би било лакше да изнесете било који став, по било ком питању са којим се слажете него што трошите толико времена да исказујете своје неслагање са свим и свачим.

Koja je poenta diskusije - klimati glavom i slagati se sa svime sto masa kaze?  :.mislise.

Valjda udjes u diskusiju kada se ne slazes sa nekim, ako se sve slazes sa nekim onda to nije diskusija.

Zasto vama toliko smeta kada se neko ne slaze sa vama? 

meni lichno smeta kada neko promovise neku nekulturnu bakutu i novinarku, gde se odvija jedna najobichni primitivna svadja i to naziva nadmudrivanjem. Meni prosto nije jasno - kako tebi TO NE SMETA.

I jos to opisuje kao nesto - fenomenalno, super, nesto na sta mladi treba da se ugledaju.

Druga stvar koja mi nije jasna, sto vam toliko smeta preispitivanje svari? Izazivanje misljenja i gledista? Jeste lakse i udobnije ne razmisljati niocemu vec prihvatati sta nam se sve kaze i kako "siva masa misli"... ali ja kada bih bio deo sive mase, izgubio bih svoju individualnost. kada ne bih priupitivao njihovo misljenje i trudio se da mislim svojom glavom..

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

meni lichno smeta kada neko promovise neku nekulturnu bakutu i novinarku, gde se odvija jedna najobichni primitivna svadja i to naziva nadmudrivanjem. Meni prosto nije jasno - kako tebi TO NE SMETA.

Slazem se, besmislen performans, iako je pitanje novinarke sasvim, ne legitimno, nego normalno, e sad na koji nacin je pitala ne secam se, jer mi se to ne gleda ponovo, izaziva mi neko gadjenje.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Slazem se, besmislen performans, iako je pitanje novinarke sasvim, ne legitimno, nego normalno, e sad na koji nacin je pitala ne secam se, jer mi se to ne gleda ponovo, izaziva mi neko gadjenje.

Pa dobro, to je sve uredno, i mene su mnogo puta ovde pitali neka pitanja na neke ruzne nacine pa im ja odgovorio "vredjanjem" i "prepucavanjem" ... al daleko od toga da sam ih "nadmudrio" to je vise bila moja slabost, nego moja snaga.

Ja znam da ovakva "nadmudrivanja" ovako.. u drustvu zove - prepucavanja, ske**avanja itd.... 

Ako je to standard za nadmudrivanje, pun svet mudrih ljudi... ovi sto nisu mudri od njih na red ne moze da stignu.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Milosavljeviću i ostali, a ko će da ide u tu školu. Ako ćemo da produbljujemo temu.

Nije ovo za shvatanje zdravo za gotovo. Nego primer zdravog rezona.

Niti selu trebaju tri crkve, niti tri škole... Na bezobrazluk je odgovorila adekvatno.

Tako da se nadam da ste shvatili poentu  :)

Blagodarim.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

@, @@cloudking,

Zavisi sta smatras pod "normalnim"... jel mislis na hriscanska merila "normalnog" ili ljudska merila normalnog?

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Kako je klaudking brižan i pažljiv. Hteo je da kaže da je Hrišćanin čovek (bar bi tako trebalo da bude) sa izoštrenijom savešću. Baš lepo. Nisi morao, dobri čoveče, toliko da naglašavaš, neko će pomisliti drugačije.. ali nije ni bitno, bitna je namera, a tvoja je, svakako, dobra.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Kako je klaudking brižan i pažljiv. Hteo je da kaže da je Hrišćanin čovek (bar bi tako trebalo da bude) sa izoštrenijom savešću. Baš lepo. Nisi morao, dobri čoveče, toliko da naglašavaš, neko će pomisliti drugačije.. ali nije ni bitno, bitna je namera, a tvoja je, svakako, dobra.

Hvala sto prepoznajes moje potencijale...

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...