Jump to content

OBAVEŠTENJE FORUMAŠIMA O "POSNIM" PROIZVODIMA

Оцени ову тему

Препоручена порука

• Одговори 52
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни дани

Популарни чланови у овој теми

Популарне поруке

мислим да стварно не треба претеривати....па нећемо се ваљда тиме бавити....да контролишемо производе и тажимо неке трагове састојака који нису посни....мислим да у посту има толико паметнијих ствари

@,   Иди бегај брате, па ја онда треба да са собом у продавницу водим дипломираног хемичара са све лабараторијом, микроскопима, реагенсима да случајно неки молекул који се налази у мрсној храни не з

Molim sve pravoslavne hrišćane koji se pridržavaju pravila posta da proizvode iz proizvodne palete SoVita proizvođača VITALIA (sojin napitak u prahu) NE SMATRAJU POSNIM pošto oni u svom sastavu, zbog

Kupićeš sojino mleko, u tetrapaku, Alprosoya ili JojaSOYA ili Delhase-ovo... :)

Јаој ово је као они промотивни слогани у ДИС-у :))

Ставићеш купус

Сушићеш месо

Купићеш више

(шалим се мало, не замерите)

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Добро! Човек је рекао шта је имао да каже.. Поделио је са нама своја сазнања, верујем-без намере да "глуми" сада овде неког чистунца.. Верујем да смо сви добронамерно схватили његову примедбу... Неки смо му указали да не би требало баш толико јуридичан да буде, неки смо примедбу и сазнање прихватили како јесте, и то је то!

Заиста нема потребе даље се расплињавати...

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Добро! Човек је рекао шта је имао да каже.. Поделио је са нама своја сазнања, верујем-без намере да "глуми" сада овде неког чистунца.. Верујем да смо сви добронамерно схватили његову примедбу... Неки смо му указали да не би требало баш толико јуридичан да буде, неки смо примедбу и сазнање прихватили како јесте, и то је то!

Заиста нема потребе даље се расплињавати...

Poštovani Milane, ne glumim čistunca ni u privatnom životu, a kamoli u ovom virtuelnom svetu. Moje namere su bile krajnje dobronamerne (ja bih tako shvatio), ali očigledno je da se ovde okuplja grupa ljudi koji imaju drugačiji pogled na veru od mog pogleda. Zato te molim, da ne bih vređao nečija verska osećanja, da temu lepo zatvoriš.. 8086.gif

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
Moje namere su bile krajnje dobronamerne (ja bih tako shvatio

Што сам мислио, то сам и написао...

Zato te molim, da ne bih vređao nečija verska osećanja, da temu lepo zatvoriš..

Не верујем да вређа ичија осећања, а поступићу(ћемо) сходно препоруци...

Тема закључана. 

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
  • Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...