Jump to content

Plaćanje računa prilikom izlaska

Оцени ову тему

Препоручена порука

E, a znas sta mi palo na pamet, sta je toliko bitno i kakvo nam je to zadovoljstvo da suvo lisce u toploj vodi placamo 150 din., kafu 250, frape ne smem ni da kazem (a to je banana u hladnoj vodi, hladno jos skuplje :) ) itd.? Sta je toliko drustveno bitno sedeti u bucnoj i zagusljivoj prostoriji?

Sta fali kupiti nesto u prodavnici po normalnoj ceni, i sesti negde u park, u lepoj prirodi, ili pozvati jedni druge u goste?

Ne fali nista, samo: 1. leto ne traje cele godine; 2. to i radimo, ovde je tema o izlascima. Sto se moje ekipe tice, neki rade, neki studiraju, i to su lokacije od Zemuna do Mladenovca, tako da je sreca kad se "nadjemo na pola puta" tako da vecini odgovara (vreme se, naravno, nikad ne "ubode").
Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
  • Одговори 64
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Популарне поруке

A ja reko pricate o racunima za struju i komunalije...

znači, izlasci su početkom meseca kad leže plata

За обоје..што је мени у реду баш због те равноправности полова, а одвојено плаћање ми је некако одувек било одвратно, па тако могу да дођем у ресторан, седнем поред неког непознатог, наједемо се, напи

muskarci taktiziraju ,a uopste nisu takticni

Istina, vala. :D Tema moz' da se zakljuca. Ima nesto u naivnosti (znaam, znaaam da treba da budemo mudri kao zmije, al' brate, ljudi stvarno previse komplikuju, mnogo je straha u nama).
Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
  • 4 weeks later...

Јел има неки линк за ово горе написано или је то @@Зорица Бубало, ваших руку дело?

Извините што касним са одговором. Нисам улазила због својих проблема.

Нема линка, мојих руку дело.

Све сам сама написала...ово је било моје пражњење да тако кажем. Јер ми се више све смучило...а Ви сте ми били на дохват руке.

Као што рекох на почетку мог предходног поста ХВАЛА СВИМА СА ОВОГ ФОРУМА НА ПОМОЋИ.

ЖИВИ БИЛИ НА МНОГАЈА ЉЕТА!!!

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

P.s.Zoko ti si mlada zena,zdrava si,hvala Bogu,mnogo si briga uzela na svoja nejaka zenska pleca,ti treba da se opustis i da primenis neki antistres program...Raspitaj se,pa kreni na ples,samba,salsa...to je po meni odlicna zamena za klasican fitnes koji je i naporan i dosadan...Pa i tango,sto da ne...ili trbusni ples...to je strava,tamo sve zene nose duge suknje...Bila sam na jednom casu,moja rodjaka je instruktor,obezbedila mi je udobnu stolicu,odlicno sam se provela,ljudi su puni energije,nasmejani,dragi,nema tu nikakve farse,oseca se iskrenost i toplina...Ja se malo salim,ali sam ozbiljna...Zasto da ne razvijes svoje talente? Ko to moze da ti zabrani i odakle mu pravo?Prihvati neki izazov...Masaza je fenomenalna stvar,ona nije samo u sluzbi rehabilitacije,vec i u sluzbi relaksacije...Svaki dan uradi nesto za sebe,nesto sto ti prija...napuni djakuzi...zivot je mnogo kratak...a kad ostaris i kad te stignu bolesti,nista vise nece imati puni sjaj...i skoro nista ti nece biti potrebno...

Хвала ти пуно на креативним саветима...неке већ и примењујем...биће боље...наишао ми такав талас.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
  • 1 year later...

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...