Jump to content

Plaćanje računa prilikom izlaska

Оцени ову тему

Препоручена порука

Salim se ja,to su standardne price,to pise i u blic zeni,a Pavle je stvarno bio car...Sad ima 2 cerke...imace koga da vaspitava i prevaspitava...:-D...Nostalgija,eto,pa posle neka mi neko pomene da ne postoje musko-zenska prijateljstva...Postoje...A sad ozbiljno sto se tice racuna,to je stvar dogovora...posebno ako su to tinejdzeri,a ne odrasli ljudi koji sami zaradjuju za zivot...oni imaju vecu slobodu,a i motiv.

jao ovaj tapatalk me uopšte ne obaveštava

to što kažeš, eto, to je to, baš tako

Da li mislite da su sva ta pravila muskarac treba da bude ovakav zena treba da bude onakva,samo jos jedan od izraza nedostatka ljubavi medju ljudima?

da baš tako... ma, sva ta pravila i priča nije bitna, nađu se ljudi sami... ili ih Bog spoji... sve ostalo je gimnastika za jezik... uz kafu... u komšiluku...

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
  • Одговори 64
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Популарне поруке

A ja reko pricate o racunima za struju i komunalije...

znači, izlasci su početkom meseca kad leže plata

За обоје..што је мени у реду баш због те равноправности полова, а одвојено плаћање ми је некако одувек било одвратно, па тако могу да дођем у ресторан, седнем поред неког непознатог, наједемо се, напи

@@Лапис лазули, pa, kokretno u ovom slucaju, ne mislim da je u pitanju nedostatak ljubavi....ljubav je mnogo sirok pojam, a ovde se radi bukvalno o stipsama, kao sto rece Arsenija....jedna veoma ruzna osobina....naravno, nije pravilo da musko mora uvek da placa.....ima tu puno razlicitih okolnosti....ali, recimo, ako je zaposlen i u vezi je sa devojkom, trebalo bi da vecinu racuna on placa....to je neko dzentlmenstvo....

ako se radi o prijateljstvu, jednom placam ja , sledeci put moja prijateljica.....i to ne naravno striktno, da pisemo recke....ako sam ja pri parama, platicu i vise i cesce.....gde god je racunica, nema tu istinskog odnosa bilo koje vrste....

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

@@JESSY,

У праву си Џеси...ако си ми права пријатељица, разумећеш када  ти кажем...дођи у патикама и ....бежи :)

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
.ако си ми права пријатељица, разумећеш када ти кажем...дођи у патикама и ....бежи
sto jes, jes.... :drugarstvo:
Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Хвала свима на коментарима и помоћи. БЕЗГРАНИЧНА ЉУБАВ ПОБЕЂУЈЕ И РУШИ СВЕ ПРЕПРЕКЕ . ЧОВЕК МОРА ДА НАУЧИ ДА ТРПИ, ОПРАШТА И ВОЛИ. НЕ СМЕ ДА БУДЕ ОГРАНИЧЕН, ЈЕР ЉУБАВ ПОБЕЂУЈЕ!!!!

Извукли сте све из мене и прихватили ме такву каква јесам и ако ме нисте познавали.

Жао ми је што црква нема слуха за вас, него се грчите и сами плаћате технологију која вам треба, или како се већ то зове, нисам баш нешто вична, али се сналазим  :)

Неки засели, заузели фотеље, имају цео возни парк, а као служе Богу и проповедају ЉУБАВ!!!!

Жали Боже ко их ту постави.

Сва срећа па је Патријарх честит и поштен, али не може човек све да стигне.

Потребна је надљудска снага да би се ствари поставиле како треба.

Цео систем је урушен и катастрофа...треба све мењати из КОРЕНА!!!!!!

Празна обећања, лажне наде....УЖАС ЖИВИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Сатераш неког у ћошак и таман да га одаламиш и КАЗНИШ неко ИНТЕРВЕНИШЕ!!!! 

ПОСТОЈЕ ЉУДИ КОЈИ СЕ БОРЕ ЗА ПРАВДУ И НЕ ОДУСТАЈУ....ИСТРАЈНИ СУ....УПОРНИ...АЛИ НЕМА КО ДА ИХ ПОДРЖИ!!!!

ВРХУШКА ЈЕ ТА КОЈА ОДРЕЂУЈЕ ШТА МОЖЕ, А ШТА НЕ МОЖЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!  ГГГГГГГГГГГГГРРРРРРРРРРРРРРРОООООООООООООЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗНННННННННННННООООООООООООООООО!!!!!!!!

И ШТА ОНДА ОБИЧНОМ ЧОВЕКУ ПРЕОСТАЈЕ, НЕГО ДА ЋУТИ И СМРДИ ШТО РЕЧЕ ЈЕДАН МОЈ КОЛЕГА 8086.gif 

КАЖЕ МЕНИ ДИРЕКТОР КО ДАНАС ЖИВИ ОД ПЛАТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

А ДИРЕКТОР ОД МОГ СТРИЦА КОЈИ ЈЕ ДОШАО ИЗ ХРВАТСКЕ И ОВДЕ СЕ НАФАТИРАО, КО ЈЕБЕ РАДНИКЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ГОМИЛА НЕЗАПОСЛЕНИХ ЉУДИ.....МОГУ ДА БИРАЈУ КОГА ЋЕ ДА УЗМУ, ЈЕР ЉУДИ НЕМАЈУ ЛЕБА ДА ЈЕДУ...МОРАЈУ ДА РАДЕ ПО ДВА ПОСЛА ДА БИ ПРЕЖИВЕЛИ....ИЛИ ДА РИНТАЈУ ДВА РАДНА ВРЕМЕНА ЗА ЈЕДНУ ПЛАТУ....ИМА КО ДА ИХ ЗАМЕНИ....БИРО ПУН МЛАДИХ, А НЕКИ МЕЊАЈУ КРШТЕНИЦУ ДА БИ И ДАЉЕ БИЛИ НА ФУНКЦИЈИ...НИШТА ИМ НИЈЕ ДОСТА...НЕЗАЈАЖЉИВИ...ЕГОИСТИ...ГАЗИЛИ БИ ПРЕКО МРТВИХ ДА ДОЂУ ДО ЦИЉА!!!!!!!!!!!!!!!!!

КАО ХОЋЕ НАТАЛИТЕТ :)))  А ЖЕНЕ НЕ СМЕЈУ ДА ИДУ НА БОЛОВАЊЕ ЈЕР ИХ ЧЕКА ОТКАЗ...ДАЈУ ИМ УГОВОРЕ ДА ПОТПИШУ ДА НЕЋЕ ОСТАТИ ТРУДНЕ...КАД ДОЂЕШ НА РАЗГОВОР ЗА ПОСАО...ДА ЛИ ИМАШ ДЕЧКА...АКО ЧУЈУ ДА СЕ УДАЈЕШ ИЛИ ИМАШ НЕКОГ ПОЛАКО ТЕ ШИКАНИРАЈУ, АКО СУ СЕ ПРЕШЛИ ПА ТЕ ПРИМИЛИ ЗА СТАЛНО ДА САМ ДАШ ОТКАЗ...ДА НЕ БИ СЛУЧАЈНО ПЛАТИЛИ ОТПРЕМНИНУ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ЦИПЕЛЕ ЗА ДЕЦУ И ОДЕЋА ПАПРЕНО СКУПЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! САМО ЗА ПРИВИЛЕГОВАНУ ЕЛИТУ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! А МИ ОСТАЛИ МОРАМО НА БУВЉАК ИЛИ КОД КИНЕЗА!!!!!!!!!!!!!!!!

ИЛИ ДА ЧЕКАМО НЕКО СНИЖЕЊЕ ПА КУПИМО НЕШТО ШТО ВРЕДИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

И ПОСЛЕ СЕ ПИТАЈУ ШТО ЉУДИ МУЉАЈУ...ПА ЗАТО ШТО СУ ПРИМОРАНИ ДА СЕ СНАЛАЗЕ КО КАКО ЗНА И УМЕ....ЈЕР НЕМАШ НИКОГ ДА ТЕ ЗАШТИТИ...НЕМАШ ЗАЛЕЂИНУ...СВЕ МОРАШ САМ ИНАЧЕ СИ НАДРЉАО!!!!!!!!!!!!!!

ЛОПОВИ ЦАРУЈУ, А ПОШТЕНИ СУ БУДАЛЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ГРЦАЈУ, ПАДАЈУ...НЕМА КО ДА ИХ ПРИДРЖИ...ДА БИ ТЕ НЕКО ВАЉАНО САСЛУШАО, ПОГЛЕДАО,ДА БИ СЕ УДУБИО У СЛУЧАЈ МОРАШ ДА МУ ДАШ НЕКЕ ПАРЕ,МИТО, ШТА ГОД!!!!!!!!!!!!!!!  ЛУДИЛО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

НИ ХИТНА ПОМОЋ НЕЋЕ ДА ДОЂЕ...ИМАЈУ ПРАВИЛО ДА МОРАШ ДА ИХ ПОЗОВЕШ ЈЕР ОНИ СУ КРЕНУЛИ НЕГДЕ ДРУГДЕ...ЖЕНИ ПОЗЛИЛО, ДОМ ЗДРАВЉА ПРЕКО ПУТА, А ОВИ ХОЋЕ ПОЗИВ!!!!!!!!!!!!! УМЕСТО ДА ПРЕТРЧЕ УЛИЦУ И ПРИТЕКНУ У ПОМОЋ!!!!!!!!!!

МОЖЕШ ДА УМРЕШ...ЧЕКАШ У РЕДУ...СТАВЕ ТЕ НА ЛИСТУ ЧЕКАЊА...ЕКСТРА!!!!!!!!!!!!!!!!! БИНГО!!!!!!!!!!!!!

ТЕРАЈУ ТЕ ДА ИДЕШ КОД ПРИВАТНИКА, И САМ ПЛАТИШ АКО ТИ СЕ ЖИВИ...А ОД ЧЕГА ОБИЧАН ЧОВЕК ДА ПЛАТИ....НЕКО КО ЖИВИ ПОШТЕНО И НЕ КРАДЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

А НЕКЕ ЛОПОВЕ ДА БИ САКРИЛИ / ПРЕКО ВЕЗЕ/, ЈЕР ЈЕ И ПОЛИЦИЈА КОРУМПИРАНА ВОЗЕ ПО ГРАДУ У КОЛИМА ХИТНЕ ПОМОЋИ, ДА ИХ КВАЗИ НЕ ПРОНАЂУ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ЛАЖНА ХАПШЕЊА...А И КАД ИХ УХВАТЕ ЛЕПО ПЛАТЕ И ЗА 3 ДАНА СЕ ШЕТКАЈУ И РАДЕ ИСТО!!!!!!!!!!!!!!!!!

ЛЕПА ПРАВДА!!!!!!!!!!!!!!

ЏАБЕ СЕ ПОШТЕНИ ПОЛИЦАЈЦИ ТРУДИЛИ ДА ИХ УХАПСЕ...ШТА ЋЕШ НЕКО ПОТЕГАО ВЕЗУ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

И ЈОШ ГА И СКЛОНЕ СА ТОГ МЕСТА ДА ИМ НЕ БИ СМЕТАО...ЈЕР ЧОВЕК ИСПРАВНО РАДИ СВОЈ ПОСАО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ХВАЛА БОГУ ПА ИМА И ДОБРИХ ЛЕКАРА...УОПШТЕ ДОБРИХ ЉУДИ У СВИМ ДЕЛАТНОСТИМА, АЛИ МАЛО...ЈЕР МНОГИ ПОСУСТАНУ...НЕМАЈУ СНАГЕ ДА СЕ БОРЕ...ПАДАЈУ КРЕЋУ И ОНИ ДА ГЛЕДАЈУ КАКО ДА СЕ СНАЂУ И БОРЕ ЗА ГОЛИ ОПСТАНАК!!!!!!!!!!!!!!!

ОНИ КОЈИ ВИШЕ НЕ МОГУ ДА ИЗДРЖЕ...А НЕ МОГУ ДА УЂУ У ТО КРДО ПРЕВАРА И ЛАЖИ...ЈЕР СЕ СВЕ У ЊИМА БУНИ...ГЛЕДАЈУ КАКО ДА ЗБРИШУ ИЗ СРБИЈЕ.

ТАКО ЛЕПО СРБИЈА ИХ ШКОЛУЈЕ...ИСКОРИСТЕ СВЕ ШТО МОГУ...СТИПЕНДИЈЕ...СВЕ ПОШТЕНО...УЧЕ...ТРУДЕ СЕ, УСАВРШАВАЈУ И НИКО ИХ НЕЋЕ...НЕМАЈУ ВЕЗУ!!!!!!!!!!!! ИЛИ МОРАЈУ ДА ПОДМИТЕ НЕКОГ ДА ИХ ПРИМИ, ЕКСТРА!!!!!!!!

ЧОВЕЧЕ БОЖИЈИ ДА ПЛАТИШ НЕКОМ ДА ТИ ДА ПРИЛИКУ ДА СЕ ХЛЕБОМ ХРАНИШ, А СВЕ СИ УРАДИО ШТО ДО ТЕБЕ СТОЈИ!!!!!!!!!!

И ШТА САД ИДИ ОДАВДЕ...НЕМАЧКА, КАНАДА...ЈЕДВА ЧЕКАЈУ ДА ПРИМЕ ОСПОСОБЉЕН КАДАР...ШТА ИХ БРИГА ДОБИЛИ ВРХУНСКЕ СТРУЧЊАКЕ ЗА ЏАБЕ!!!!!!!!!!!! АЛИ ИХ ПОСМАТРАЈУ КАО ЉУДЕ, А НЕ КАО КРДО СВИЊА!!!!!!!!!!!!!!!!!! И НАГРАЂУЈУ ЊИХОВ ТРУД И ЗАЛАГАЊЕ  8086.gif 

АЛИ ЗАТО ГОМИЛА ЊИХ КОЈИ СУ ЗАВРШИЛИ МЕГА ТРЕНД И СЛИЧНО, И ДОШЛИ ДО ТОГ УСРАНОГ ПАПИРА...ДА БИ ЗАУЗЕЛИ СВОЈУ ПОЗИЦИЈУ И МОГЛИ ДА ВЛАДАЈУ У СВОМ ЦАРСТВУ ЛАЖИ И ПРЕВАРЕ...А НЕ ЗНАЈУ НИ ОСНОВНИ ПРАВОПИС...ДА СРОЧЕ НАЈПРОСТИЈУ РЕЧЕНИЦУ СУ ТУ НА ВЛАСТИ!!!!!!!

И ПОСЛЕ БУДИ ПОШТЕН,ГРЦАЈ У ГОВНИМА ОВИХ ШТО СЕРУ...ПА КО ИЗДРЖИ СВАКА МУ ЧАСТ!!!!!!!!!!!! 8086.gif  :aplauz:  .1399. 

НЕ МОЖЕШ САМ ПРОТИВ ЦЕЛОГ СИСТЕМА!!!!!!!!!!!!!!!!!! СВЕ ЈЕ ТРУЛО!!!!!!!!!!!! НЕМА ЧОВЕК ЗА ШТА ДА СЕ УХВАТИ!!!!!!!!!!

МОЖЕ САМО ГОСПОД КОЈИ СВЕ ВИДИ И ЗНА ДА ПРИТЕКНЕ У ПОМОЋ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ЈЕР, АКО ТЕ ПРОВАЛЕ ДА СИ ПРАВЕДАН...УГАСИО СИ ГА...МОРАЈУ ДА СЕ ШТИТЕ ДА ИХ НЕ ИЗДАШ!!!!!

Да завршим са речима из Светог Писма:

"Eto,ja vas šaljem kao ovce među vukove. Budite, dakle, mudri kao zmije i bezazleni kao golubovi! A čuvajte se od ljudi jer će vas predati sudovima, i po sinagogama svojim tući će vas. I pred starešine i careve izvodiće vas mene radi za svedočanstvo njima. i neznabožcima. A kad vas predadu ne brinite se kako ćete ili šta ćete govoriti: jer će vam se u onaj čas dati šta ćete kazati. Jer nećete vi govoriti, nego će Duh Oca vašega govoriti iz vas. A predaće brat brata na smrt i otac sina; i ustaće deca na roditelje i pobiće ih. I cvu će vas mrziti zbog imena moga; ali koji pretrpi do kraja taj će se spasti".

(Matej 10, 16-22; Zač. 36)

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
Kada nekog JA pozovem, onda JA placam, jer bi u suprotnom bilo kao da sam ga pozvala kuci, a onda ocekivala da on donese pice i hranu. Kada neko mene pozove, ne idem ako nemam novca, za svaki slucaj. Odvojeno placanje nikad! Kakvi su to prijatelji kada piju zajedno, a placaju racun odvojeno?!

facenew22222222

Такође Маринче, као да сам ја писала овај текст, па да се не понављам. :)

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

@@Лапис лазули, pa, kokretno u ovom slucaju, ne mislim da je u pitanju nedostatak ljubavi....ljubav je mnogo sirok pojam, a ovde se radi bukvalno o stipsama, kao sto rece Arsenija....jedna veoma ruzna osobina....naravno, nije pravilo da musko mora uvek da placa.....ima tu puno razlicitih okolnosti....ali, recimo, ako je zaposlen i u vezi je sa devojkom, trebalo bi da vecinu racuna on placa....to je neko dzentlmenstvo....

ako se radi o prijateljstvu, jednom placam ja , sledeci put moja prijateljica.....i to ne naravno striktno, da pisemo recke....ako sam ja pri parama, platicu i vise i cesce.....gde god je racunica, nema tu istinskog odnosa bilo koje vrste....

A sta je stipsa nego covek bez ljubavi?A sta je i onaj ko ga zbog njegove mane osudi u srcu svom nego opet covek bez ljubavi :)

Da je ljubavi nit bi postojali maniri nit konvencije,svi bi delali od srca jer bi se prelivala ljubav od punoce onih koji je gaje ona se sama umnozava i ne bi bilo pitanja sad sam ja sutra ces ti.Nego ako ljubim neku svoju drugaricu a ona ma i celi zivot da nema pare za pice zasto bih je odbacila ako ih ja imam na primer,zasto se obe ne bi smo radovale susretu negde ako je vec Bog dao na jednoj strani i mi treba da delimo to sto imamo i da nas to spaja a ne razdvaja.Ili ako neko ima problem da deli jos nije naucioa ima,zasto bi smo ga odbacili samo zbog toga pa covek se celi zivot uci,treba prijateljima dati vremena kao sto i mi zelimo da nam drugi daju vremena da se ispravimo i naucimo,kao sto nam Bog svima daje.Kako rece Vladeta jerotic ako sam ja tebi ucinio neko dobro a ti nemoj da mi vracas nego ucini nekom drugom a on opet nekom drugom da se dobro siri a ne samo ja tebi i ti meni i gotovo.To naravno vazi za ljude koji su ti prijatelji,jer pretpostavljam da sa tako reci neprijateljima(i svim polu varijantama) ne bi ni sedeo na kafi :)

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Zoko,da popijemo po neku,ja castim ... :-D... Moracu da te odvedem da ti pokazem jedne cizme u izlogu...a cena,prava sitnica... posle mozemo da se vratimo na jos po jednu...

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

P.s.Zoko ti si mlada zena,zdrava si,hvala Bogu,mnogo si briga uzela na svoja nejaka zenska pleca,ti treba da se opustis i da primenis neki antistres program...Raspitaj se,pa kreni na ples,samba,salsa...to je po meni odlicna zamena za klasican fitnes koji je i naporan i dosadan...Pa i tango,sto da ne...ili trbusni ples...to je strava,tamo sve zene nose duge suknje...Bila sam na jednom casu,moja rodjaka je instruktor,obezbedila mi je udobnu stolicu,odlicno sam se provela,ljudi su puni energije,nasmejani,dragi,nema tu nikakve farse,oseca se iskrenost i toplina...Ja se malo salim,ali sam ozbiljna...Zasto da ne razvijes svoje talente? Ko to moze da ti zabrani i odakle mu pravo?Prihvati neki izazov...Masaza je fenomenalna stvar,ona nije samo u sluzbi rehabilitacije,vec i u sluzbi relaksacije...Svaki dan uradi nesto za sebe,nesto sto ti prija...napuni djakuzi...zivot je mnogo kratak...a kad ostaris i kad te stignu bolesti,nista vise nece imati puni sjaj...i skoro nista ti nece biti potrebno...

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

A sta je stipsa nego covek bez ljubavi?

Bolje da stedi pare nego svoj ego. :) Hocu reci, postoji druga strana medalje - kad je covek "preponosan" da mu neko plati nesto. Govorim iz licnog iskustva. Cesto sam to maskirala (sebi) frazom "da ne bude da sam ga/je iskoristila" i "da ne ostanem duzna". A i iz licnog iskustva od strane 2 drugara koji nece da se vidimo kad oni nemaju para, sto je meni apsolutno katastrofa; imaju mnogo vecih mana, a na ovome im najvise zameram. :D A posto je tema o musko-zenskom izlasku tu sam tek ocajna, samo mi je jedan bivsi placao (moja najduza veza :D ). Zlatna sredina, ljudi! :D
Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Bojim se da me neko pogresno ne shvati,ja nisam za to da muskarac sve placa,a da zena ne mari za to...Ali vam ozbiljno kazem da obratite paznju na to da li je vas izabranik cicija,po meni je to najgora vrsta ljudi,tip grebatora...samo misle na sebe i zbog radi parica(kolike god one bile) su u stanju da predju preko svega i preko svih. ..itd.Izlazite samo sa dzentlmenima,da ne stvarate sebi nepotrebne probleme jezivog nevaspitanja rekla-kazala,ako ga pronadjete...na pravom ste putu da zivite srecno do kraja zivota.Za promenu,dobro otvorite oci,naculjite usi i ne pricajte puno.Srecno. :-D

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Bolje da stedi pare nego svoj ego. :) Hocu reci, postoji druga strana medalje - kad je covek "preponosan" da mu neko plati nesto. Govorim iz licnog iskustva. Cesto sam to maskirala (sebi) frazom "da ne bude da sam ga/je iskoristila" i "da ne ostanem duzna". A i iz licnog iskustva od strane 2 drugara koji nece da se vidimo kad oni nemaju para, sto je meni apsolutno katastrofa; imaju mnogo vecih mana, a na ovome im najvise zameram. :D A posto je tema o musko-zenskom izlasku tu sam tek ocajna, samo mi je jedan bivsi placao (moja najduza veza :D ). Zlatna sredina, ljudi! :D

E, a znas sta mi palo na pamet, sta je toliko bitno i kakvo nam je to zadovoljstvo da suvo lisce u toploj vodi placamo 150 din., kafu 250, frape ne smem ni da kazem (a to je banana u hladnoj vodi, hladno jos skuplje :) ) itd.? Sta je toliko drustveno bitno sedeti u bucnoj i zagusljivoj prostoriji?

Sta fali kupiti nesto u prodavnici po normalnoj ceni, i sesti negde u park, u lepoj prirodi, ili pozvati jedni druge u goste?

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

U goste?To je tek drugi nivo...ko prodje prvi i pokaze se kao bezbedan po okolinu moze da dodje u goste,ali samo onda kad nikog nema kuci...upoznavanje sa familijom je neki visi nivo,tek posto zasija dijamant...salim se ja...ali u svakoj sali pola istine...ova moja prica je istinita,muskarci taktiziraju ,a uopste nisu takticni,ja imam dosta sestara,a sve njihove momke poznajem...slusajte tajnu monahinju Glikeriju,nemam ja nikakvu korist od ove price,...zivot je nesto drugo...samo sam htela da to podelim sa vama,da vas niko ne prevari...Zauzmes stav...i kazes -Cicamaco,mrs mori !... P.s.Nadam se da ce ova poruka u celosti proci administracijski klik... :-)

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...