Jump to content

Da li se secate ovoga?

Оцени ову тему

Препоручена порука

normalno... bezbrižan san i igra na ulici. Crtani je bio praznik ali se gledao jednom dnevno u 7 i 15 ili u 11 ujutru a nedeljom uveče - Tarzan

Подели на овим сајтовима

Мислим да се сви сјећају и препричавају своје дјечије несташлуке и догодовштине. :1312_womens:   bangin

Подели на овим сајтовима

normalno... bezbrižan san i igra na ulici. Crtani je bio praznik ali se gledao jednom dnevno u 7 i 15 ili u 11 ujutru a nedeljom uveče - Tarzan

I nedeljom u 2 Grizli Adams, Galaktika, Planeta majmuna... za NG filmski maraton koji se cekao cele godine, a na njemu sve sami hitovi 2 dana i 2 noci non-stop. Pa onda zabavnici - sredom Mikijev, petkom Politikin, a jednom mesecno obavezno SK, Auto magazin, Mikijev almanah, Galaksija i Stripoteka.

A jedna od najvaznijih stvari mi je bio bioskop, posebno nedeljom ujutro u 10, kad je bio matine, a u njemu su reprizirani hitovi koji su vec bili nekad na repertoaru. U tom terminu sam odgledao po prvi put neke od (za mene) najboljih filmova...

Подели на овим сајтовима

"Muzički tobogan", "Kocka, kocka, kockica", "Kolariću, paniću"...

"Dozvolite da se obratimo", "3-2-1 kreni", "Sedmorica mladih", "Nedeljno popodne sa Dunjom Lango"...

"Neka bije,neka bije", "Matematika", "Između dvije vatre", "Care, Care, gospodare", "Komiti i džandari"...

Od futrole do posteljine sve u Sara Key fazonu  :)

I da priznam, kada sam dobila prvu Barbie plakala sam. Ništa grđe u životu nisam vidjela...i kako da povijem to ružno mršavo stvorenje?

Подели на овим сајтовима

To dok su bili komunisti ...

Нема то везе са комунизмом. Ми смо живели у то време (нисмо могли да бирамо). Нормално је да детинство је најлепше доба, без обзира који је систем био. Били смо безбрижни, за мобилни и рачунар нисмо знали, али смо били весели и већину дана проводили напоље у игри са друштвом.

Подели на овим сајтовима

Нема то везе са комунизмом . Ми смо живели у то време ( нисмо могли да бирамо) Нормално је да детинство је најлепше доба , без обзира који је систем био .Били смо безбрижни , за мобилни и рачунар нисмо знали , али смо били   весели и већину дана проводили напоље у игри са друштвом .

Tacno je da nema veze sa komunizmom ali ima veze sa stabilnom drzavom. I ovde se vidi da je bolje ziveti u stabilnoj komunistickoj drzavi nego u nestabilnoj demokratskoj ... Kvalitetnije se zivelo.

• Волим 1
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...