Jump to content
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Ромејац

Бугарска: Епископ смењен због оргија

Оцени ову тему

Recommended Posts

Код нас ни црквени, а ни световни суд није осудио никога због хомосексуалних или педофилских деловања, тако да је све рекла казала, тј ти људи су изложени неоснованим оптужбама, свиђало се то некоме или не.

Nadajmo se da svetovni sudovi nece ni u buduce da sude za homoseksualna delovanja, a da jezivi pedofili ne mogu da zastare.

Nadajmo se da svetovni sudovi nece ni u buduce da sude za homoseksualna delovanja.

ma, budi miran

Измењено од Милан Ракић
Без личних инсинуација молим.

Код нас ни црквени, а ни световни суд није осудио никога због хомосексуалних или педофилских деловања, тако да је све рекла казала, тј ти људи су изложени неоснованим оптужбама, свиђало се то некоме или не.

Pa upravu si stvarno nam je jadna država, eno imali smo slučaj gde lik bije druge ljude snimci i sve, a država čekala da reguje dok čovek nije ubijen samo zato što je sveštenik ili šta god, evo ovo što si ti naveo isti slučaj, samo se gleda kroz prste bez razloga.

Nadajmo se da svetovni sudovi nece ni u buduce da sude za homoseksualna delovanja, a da jezivi pedofili ne mogu da zastare.

Знаш на шта сам мислио.

Оптужујеш неке из цркве за нешто што није ни доказано ни осуђено од стране судова.

Знаш на шта сам мислио.

Оптужујеш неке из цркве за нешто што није ни доказано ни осуђено од стране судова.

najlakše je baciti kamen... :.mislise.

Знаш на шта сам мислио.

Sasvim mi je nevazno u sta veruju manijaci. Mislim da je vazna stvar sto ozbiljne optuzbe mogu da zastare u nasim nesrecnim sudovima. Hajde da kazemo da kod nas nema niceg hrdjavog i da je sve divno i krasno. Bice bolje.

Sasvim mi je nevazno u sta veruju manijaci. Mislim da je vazna stvar sto ozbiljne optuzbe mogu da zastare u nasim nesrecnim sudovima. Hajde da kazemo da kod nas nema niceg hrdjavog i da je sve divno i krasno. Bice bolje.

Значи да није нико осуђен. А онда то значи да шириш клевете, тј пљујеш на Цркву без разлога.

Осим ако ти имаш неке доказе, па хоћеш да поднесеш тужбу или да их нам овде изложиш, онда то поштујем.

E, tako se to radi, a ne ko ovi nasi sto vole momke i decu!

Opa, a vi bezboznici poceli vec i `` episkope`` da postavljate? 

Измењено од Милан Ракић
Без инсинуација молим.

Opa, a vi bezboznici poceli vec i `` episkope`` da postavljate? Pazi samo da i tebe ne ``blagoslovi`` neki takav vas ateisticki episkop.

meni ispraviše post, a on pljuje li pljuje...i niko ga ne dira... 1324_womens

Значи да није нико осуђен. А онда то значи да шириш клевете, тј пљујеш на Цркву без разлога.

Осим ако ти имаш неке доказе, па хоћеш да поднесеш тужбу или да их нам овде изложиш, онда то поштујем.

Komentarisem price po stampi, nista vise od toga.

Opa, a vi bezboznici poceli vec i `` episkope`` da postavljate? 

Vise bih voleo da mi pise zlorigajuci podno avatarceta. Ne, ne bavim se kadrovima, ejc ar nije moj fah, samo komentarisem novinske price. A, za ateisticki blagoslov je potrebno dvoje, to se makar zna!

Новинари су га наводно препознали по гласу. Човек би прво помислио да је све намештаљка и лаж... али Свети Синод БПЦ га је ставио под забрану свештенослужења (зарад недостојних дела), још у децембру месецу а сада је потврдио ту одлуку и одлучио да покрене црквеносудски поступак и послао га у Рилски манастир на покајање... Опет и то нешто говори... 

Код нас ово не бива! Ми само за високе догматске или еклисиолишке ствари расчињавамо. Ово је буранија. :-)

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...