Jump to content

Dakle da li postoji osoba koju ste jednom davno zavoleli i koja nikako da vam izadje iz srca i sve su ostale nevazne naspram nje?

Оцени ову тему

Trifke

Препоручена порука

Постоји... Заволела сам га пре неких десетак година, никако да ми изађе из срца ( :)))) и сви други су неважни наспрам њега... Мој муж :)

Подели на овим сајтовима

Постоји... Заволела сам га пре неких десетак година, никако да ми изађе из срца ( :)))) и сви други су неважни наспрам њега... Мој муж :)

:good2:  :good2:  :good2:

Подели на овим сајтовима

Ja znam osobu koja se jednom davno zaljubila u jednog momka a udala se za drugog i volela ga je i voli jos uvek a on je vec par godina pod zemljom.

Stvarno cudo je to jedno neko ti tako udje unutra i nikako da izadje, Niste ga zvali a nebite ni da ga oterate. Lepo je ako se kao kod Jelene ta ljubav ostvari a li sta ako kao kod ove ososbe ne ostane ostvarena?

Подели на овим сајтовима

Хм... тешко ми је да признам али мислим да не постоји. Сви моји покушаји да волим још увек се ослањају на снагу воље. Ово ми је помогло да то схватим...

Подели на овим сајтовима

Хм... тешко ми је да признам али мислим да не постоји. Сви моји покушаји да волим још увек се ослањају на снагу воље. Ово ми је помогло да то схватим...

Ovo je iz one knjige Kazivanja jednog bogotrazitelja svom duhovnom ocu.

Znas ovo o cemu sam ja pitao ne odnosi se na Boga vec na momka ili devojku. 

Подели на овим сајтовима

Ovo je iz one knjige Kazivanja jednog bogotrazitelja svom duhovnom ocu.

Znas ovo o cemu sam ja pitao ne odnosi se na Boga vec na momka ili devojku. 

Разумео сам те, само сам посматрао мало шире од мушко-женских односа. Мој одговор се односи и на њих и на породичне односе и на сваки однос који се да замислити... Укратко - не... (-_-)/

Помолите се за мене... m(_ _)m

Подели на овим сајтовима

Разумео сам те, само сам посматрао мало шире од мушко-женских односа. Мој одговор се односи и на њих и на породичне односе и на сваки однос који се да замислити... Укратко - не... (-_-)/

Помолите се за мене... m(_ _)m

Ma ne brini.! :good2:  molimoli

Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...