Jump to content
Дејан-Марковић

Козаци прекинули перформанс бенда "Пуси рајот" у Сочију

Rate this topic

Recommended Posts

Ti si se ipak nadobijao batina i to u predelu glave, sudeci po (ne)inteligenciji tvojih dosadasnjih postova.

Zanimljivo je kako  se samo odredjeni tip muskaraca odusevljava i po stoti put gleda ovaj youtube clip.

Nema to veze sa politikom :D  Nego, neki pusti snovi.

Шта треба Руси да раде? Треба да чекају да им се "пресели" Украјина на улице?

За то сам да свако ко је злонамеран (што са за ове итекако зна)  па макар биле жене, старци или малолетници, треба да добију по коју "васпитну". Боље и тако него да крену нереди са паљењем, уништавањем и убијањем. Ове да су на време (када су биле мале) имале некога да им завали добру шамарчину, не би сада биле идиоткиње. Шта траже, то и добију. Камо среће да код нас полиција и војска није издала 5. октобра па да смо се надобијали добрих батина, овако нас запад убија на тенане, на све могуће начине а ми смо им дали свој "благослов".

Postovi ti baš idu uz potpis na profilu.

Tebi nije jasno da su prave psihopate ovi sto uzivaju da gledaju i da satima diskutuju o batinjuanju zena?

Izvini ko je uživao gledajući? 

Žena kad obuče uniformu i napuni puškicu zaslužuje drugačiji tretman nego muškarac?

I da razjasnimo rekao sam u prvom postu da bi bilo i gore mnogo gore da su obrnute snage u ovom slučaju.

...да полиција и војска није издала 5. октобра

Да ли би могао ово мало шире да елаборираш? Наравно на другој теми да не спамујемо ову. Унапред хвала. 

Да ли би могао ово мало шире да елаборираш? Наравно на другој теми да не спамујемо ову. Унапред хвала. 

Нема потребе за превише разглабања. Реци ми само да ли мислиш да би било који "пуч" успео без издаје у те две институције?

Нема потребе за превише разглабања. Реци ми само да ли мислиш да би било који "пуч" успео без издаје у те две институције?

Рекао сам ти да отвориш тему. А издаје није било наравно... 

Мени су занимљивији ликови попут овог што је отворио ову тему. 

Пази наслов, Козаци претукли

Шта покушава да оствари оваквим наслово и које су му скривене намере?

Колко видим најгоре је прошао онај мушкарац, ал' се ни за њега не може рећи да је претучен

Ne znam sto si se nasao prozvanim.A psihopate stvarno uzivaju u bicevanju zena, a to vidimo i ovde

na forumu da se pored toliko vaznih tema, ovde vec satima samo diskutuje o bicevanju tih zena.

buduci da si zena sta ces ti satima na ovoj temi?

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...