Jump to content
Жељко

Bivši ministar Saša Radulović

Оцени ову тему

Recommended Posts

пре 31 минута, Vegeta рече

Ne kajem se ni za one reči koje sam ti uputio, jer bi tu za svakoga to isto rekao, taman da najbolji i najpošteniji državnik u istoriji ustane iz groba i dođe da spasava ovu zemlju bezgaćnika.

Али се слажеш да сам пророк, и да сам био испред вас свих овде неколико година, и да сам у старту сконтао оно за шта је вама било потребно неколико година?

пре 13 минута, Vegeta рече

Ne slažem se. Mogu ja da idem okolo sa zvečkom i da njenim zvečanjem detektujem prisustvo jonizujućeg zračenja i zaista, zvečaće kao Gajgerov brojač kad ga ima. Problem je u tome što će zvečati i kad ga nema.

Ето ти га сад. Како сујета омета људе да признају старе грешке и можда науче нешто ново.

На овом форуму има три пророка: један је Ава @Zoran Đurović, други је @Жељко, а трећи сам ја. С тим што Ава пророкује око неких небитних ствари, а и често је баксуз и закачи се тако с неким, па не знаш дал је стварно испророковао нешто ил је само проклео неког па се клетва примила, а Жељко добије информације и од других, плус је матори намћор. Што ће рећи да ако нисам највећи, а онда сам једини чист пророк на овом сајту, и да су се моја пророштва углавном остваривала вазда, сем кад се умеша много озбиљна црна магија. А знам да и ти све то знаш, јер си присуствовао овде довољно пута кад сам обзнањивао на сав глас да су се моја пророштва остваривала и тражио од свих вас да ми то јавно признате (иако никад нисте хтели из своје слабости).

И сад ћеш да дозволиш себи да те сујета заслепи и не пружиш себи прилику да учиш од мене само зато  што си две године веровао у преваранта, иако ти је неко све време причао да је преварант. Ево, опраштам ти јавно све што си причао за мене. Опраштам и другима са теме, такав сам човек. Можда би и мене завео да није овог мог дара који тако понекад прикажем пред народом.

Али убудуће знам да ћете боље да пазите на оно што вам свима причам, иако то можда нећете јавно да показујете, па да нам свима буде много боље кад ме, макар и у своја четири зида, послушате. Јер сте сад видели колико сте вазда били у заблуди, а колики је мој дар.

пре 1 сат, RYLAH рече

Али се слажеш да сам пророк, и да сам био испред вас свих овде неколико година, и да сам у старту сконтао оно за шта је вама било потребно неколико година?

Ja cu ti kazem, apsolutno si bio u pravu za Radula.. e sad, ne bih reko da si prorok, vise mi odgovara ova samurajeva procena :D

To u sustini znaci da ako opet krenes da mracis  o nekoj meni bliskoj politickoj opciji (ne postoji takva trenutno, btw) opet necu da ti verujem tek tako :P

Ja sam jos onomad napisao da je moj blizak prijatelj i bivsi poslanik DJB Milos BOskovic, jedan od najpostenijih i strucnijih i pametnih ljudi koje poznajem, najbolji reper za kvalitet stranke i tada sam ustvrdio da cu biti za DJB dokkle god je on tamo. E pa on vise nije tamo, tako da meni konkretnijeg signala ne treba.

E sad, upravo je Boskovic objasnio tu foru s parama... zapravo, to sto DJB nije stranka je namerna stvar. Nije da oni ne mogu da se registruju nego Raduletu to nikako ne odgovara jer tih nekoliko desetina hiljada evra koje svaka stranka dobija ide na racun stranke... OSIM ako si grupa gradjana, jer u tom slucaju kinta leze na privatni racun odgovornog lica... Radula! :D

пре 2 минута, cloudking рече

Јa sam jos onomad napisao da je moj blizak prijatelj i bivsi poslanik DJB Milos BOskovic, jedan od najpostenijih i strucnijih i pametnih ljudi koje poznajem, najbolji reper za kvalitet stranke i tada sam ustvrdio da cu biti za DJB dokkle god je on tamo. E pa on vise nije tamo, tako da meni konkretnijeg signala ne treba.

Заправо хоћеш да кажеш да сам видео много боље и даље и од њега, јел тако?

пре 3 минута, cloudking рече

E sad, upravo je Boskovic objasnio tu foru s parama... zapravo, to sto DJB nije stranka je namerna stvar.

Објашњено ти је овде много пре Бошковића, са све уплатама и табелама где су те уплате завршавале. Док је Бошковић још био у ДЈБ.

пре 4 минута, cloudking рече

e sad, ne bih reko da si prorok

Опраштам и теби, као и свима осталима који ми из слабости своје и због трагања за новим месијом не повероваше.

пре 3 минута, RYLAH рече

Заправо хоћеш да кажеш да сам видео много боље и даље и од њега, јел тако?

Објашњено ти је овде много пре Бошковића, са све уплатама и табелама где су те уплате завршавале. Док је Бошковић још био у ДЈБ.

Опраштам и теби, као и свима осталима који ми из слабости своје и због трагања за новим месијом не повероваше.

giphy.gif

пре 1 минут, Vegeta рече

Kakva je korist od tvog proroštva ako ćeš za svakoga ko se pojavi da kažeš da je govno i prevarant.

Али опет грешиш. И опет из своје слабости, или зато што ниси добро пратио форум. Ах, како је тешко бити пророк на свом форуму!

И опет ти опраштам, по ко зна који пут.

пре 2 часа, Juanito рече

СПС - српска пророчка странка

Кад бих се повезао са неким тајним службама да ми достављају информације, ко Шешељ својевремено што је имао Лауфера, шта мислиш, дал бих имо боље или горе информације него што их сад имам као чист пророк?

Мислим, нисам ја нешто за политику и те приче, ал си ми сад дао нешто за размишљање. Ем народ у Србији воли видовњаке, ем ја волим себе, па рекох да спојим те две ствари... Можемо да зовемо и оне астрологе и еротске писце из ДЈБ, видим да се народ ложи на такве скупине. 

Продор да направим, прецедник да будем!

пре 17 часа, Vegeta рече

Dok ne zapalim odavde, biću apstinent, a kad budem otišao,

Ne znam koliko puta si ovo ponovio....

Da se i ja upisem na listu proroka. Nikuda ti iz Srbije neces maknuti. 

пре 5 часа, Vegeta рече

Evo, ne znam šta ću bez dozvole zajedljive bagre.

Ево сад си почео и да вређаш. А било је доста само да се извиниш онима који виде много боље и даље од тебе.

А онда да пробаш и да научиш нешто. Мсм, не из информатике, ту мени можеш предавања до сто један и назад да држиш, ал око друштвних наука и токова појма немаш. И плус ниси пророк.

Radulović i Artemije prave koaliciju za predstojeće izbore: ISTINA JE SAMO JEDNA – DOSTA JE BILO!

Screenshot_9-681x411.jpg

Lider pokreta Dosta je bilo Saša Radulović ušao je u pregovore sa vladikom Artemijem oko formiranja zajedničkog fronta borbe protiv Vučića i patrijarha Irineja i ostalih Irineja.

Artemije će podržati Sašu Radulovića na izborima, a da li će se i sam lično uključiti u izbornu trku kao Zukorlić, ostaje da se vidi.

– S obzirom da je Artemije raščinjen od strane crkve ne postoje prepreke da se lično uključi u politiku i predizbornu trku. Na kraju njegovih pristalica ima sasvim dovoljno da sa Radulovićem pređu cenzus.- objašnjava verski analitičar Željko Injac.

Screenshot_8-1.jpg

Verski analitičar Draško Đenović smatra da to ne bi bio presedan u pravoslavlju da se visoki crkveni velikodostojnici bave politikom, napominjući da to isto čine i Amfilohije i Grigorije, mada još nisu raščinjeni.

Stav pokreta DJB da stručnost i mladost, pre svega, jeste ono što ova dva lidera imaju da ponude Srbiji.

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...