Jump to content

Грађански рат у Украјини

Препоручена порука

http://youtu.be/mVFrdWIs2LI

Аплауз за Обаму и његове речи да Америку покреће (води) владавина права (између осталог)...

Заиста просто ОПИПЉИВО колико је непријатно... Ни гримасу није направио.

Образ као ђон - то је дефиниција савремених политичара и државника...

• Волим 1
Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
  • Одговори 10k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Популарне поруке

LOL, слушам неку емисију са радија и неки аналитичар прича о Украјини и каже да на интернету има 3 места где прати дешавања у Украјини. Једно од 3 места је поменуо форум Поуке и ову тему

O-ho... stigla demo(n)kratija...

Хвала Ромејац што се трудиш око овога...

Постоване слике

@@Јанко,

Brate Janko, cak i da je sve to tacno (a nije) da li bi MMF mogao ista tu da narod izabere kvalitetnog politicara? 

Ima drzava koje su uzele kredit od MMF pa nisu u duznickom robstvu, vec su pare vratili privreda im napreduje itd.

Estonija npr. 

Dobili su pare 96, i danas vise nisu u tom "duznickom robstvu"

Mislim da ti je to dovoljan odgovor na tvoje tvrdnje da MMF ima interes da zemlje odrzva siromasnim. 

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

@@Јанко,

Brate Janko, cak i da je sve to tacno ( a nije) da li bi MMF mogao ista tu da narod izabere kvalitetnog politicara?

Ima drzava koje su uzele kredit od MMF pa nisu u duznickom robstvu, vec su pare vratili privreda im napreduje itd.

Estonija npr.

Dobili su pare 96, i danas vise nisu u tom "duznickom robstvu"

Mislim da ti je to dovoljan odgovor na tvoje tvrdnje da MMF ima interes da zemlje odrzva siromasnim.

Пази, ја сам говорио о не-гадљивости...

Видиш, ако се усвоји савет они су добротвори. Ако не, онда су богатији... Увек у плусу...Опрости, али то је лицемерно, нељудски. Да је тако како ти видиш онда би давали кредите само кад постоји велика вероватноћа правилне употребе истих. Оваквој Украјини - то и врапци знају на шта ће да изађе...

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Заменик премијера Русије Дмитриј Рогозин изјавио да као грађанин подржава идеју присаједињења свих руса који живе ван граница Руске Федерације...

http://itar-tass.com/politika/1083776

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Пази, ја сам говорио о не-гадљивости...

Видиш, ако се усвоји савет они су добротвори. Ако не, онда су богатији... Увек у плусу...Опрости, али то је лицемерно, нељудски. Да је тако како ти видиш онда би давали кредите само кад постоји велика вероватноћа правилне употребе истих. Оваквој Украјини-то и врапци знају на шта ће да изађе...

Nit su dobrotvori nit su zlotvori. Oni su neko ko ti da pare i zele da im vratis. I uradice sve ka tom cilju. 

Ovde ih niko ne gleda kao da su dobrotvori niti iko to predlaze, ali se svaljuje sva krivica sa njih i uklanja sa onih na kojima je krivica i odgovornost glavna - glasaci i vlade.

је тако како ти видиш онда би давали кредите само кад постоји велика вероватноћа правилне употребе истих.

Uglavnom to i rade, dogovaraju se sa vladama oko mera koje ce da sprovede da makar minimum kredita moze da im vrati. Zato su opet u Srbiji, jer su zabrinuti. 

Zato su i odbili par puta kredit Grckoj.

Njih zanima da privreda bude u minimumu stanja vracanja njihovog kredita. Ne interesuje ih da bude ni siromasnija a sve jedno im je da li je bogati. Ali daju savete i da bude bogatija.

Navodio sam pre primer estonije koja je uzimala kredite kod njih i danas je jedna uspesna zemlja.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

11.45 - Медведев: Крим ће бити специјална економска зона са пореским олакшицама за привлачење инвеститора, преноси Ројтерс.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

12.15 - Русија "постепено повлачи" своје војнике с границе са Украјином, речено агенцији АФП у украјинском министарству одбране.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

14.30 - Кијев осудио посету Дмитрија Медведева Криму, окарактерисавши је као "грубо кршење" правила међународног понашања, преноси Ројтерс.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

14.50 - Виталиј Кличко позвао је Јулију Тимошенку да одустане од председничке кандидатуре и на изборима подржи Петра Порошенка, преноси Билд.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

14.50 - Виталиј Кличко позвао је Јулију Тимошенку да одустане од председничке кандидатуре и на изборима подржи Петра Порошенка, преноси Билд.

:))  :))  :))

Pa oni ce imati do kraja samo jednog kandidata na izborima ... ostavio komunizam posledice izgleda ...

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ovo je HIT nad HITOVIMA  

Кукала ти кука!

Је л' ово реално?!

Још да нека наша избаци неку сличну за нашег Путина или да сниме дует.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...