Jump to content

Грађански рат у Украјини

Препоручена порука

Bice izbori i u ruskoj federalnoj jedinici Krim ...

Tu izbori ne trebaju, složili smo se da je Krim izgubljen tj. da se manemo termina, Krim je u Rusiji i to je završena stvar, slagali se mi ili ne.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
  • Одговори 10k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Популарне поруке

LOL, слушам неку емисију са радија и неки аналитичар прича о Украјини и каже да на интернету има 3 места где прати дешавања у Украјини. Једно од 3 места је поменуо форум Поуке и ову тему

O-ho... stigla demo(n)kratija...

Хвала Ромејац што се трудиш око овога...

Постоване слике

Kijev obustavlja isporuku el. energije Krimu

Za sad je isporuka smanjena za 50%. Najvise je pogodjen Simferupolj gde su skoro jedina svetla u gradu od automobila i sveca, objavio je Krymenergo.

Фашистичка гамад. Треба Русија да у блицкригу заузме Кијев и раус. А после нека им дају тај Запад Украјине и нек се носе.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Фашистичка гамад. Треба Русија да у блицкригу заузме Кијев и раус. А после нека им дају тај Запад Украјине и нек се носе.

Zasto bi iko isporucivao energente tudjoj drzavi, ne razumem? 

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

- U danasnjem telefonskom razgovoru izmedju Putina i Merkelove, doslo je do saglasnosti da se u Ukrajinu posalju posmatraci OEBS-a, koji ce tamo biti sest meseci. 

- Ujedno Krim ne spada u oblasti koje ce posetiti.

Nesto bih samo rekao da se barem ovde u Norv. sve vise mesta, u medijima, daje ruskoj strani. Veceras je bila odlicna emisija na drzavnom kanalu gde je izvestac iz Rusije preneo veliki deo iz Putinovog govora, ujedno je prikazivano slavlje na Krimu zbog pripajanja Rusiji i slicno. Izgleda kao da se Evropi malo bistri glava...

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Много ти буразеру не разумеш .. Овиме само показујеш да нема потребе са тобом ни разговарати о многочему. Мислим ова провала ти је заиста врх дна.. 

Невероватно ..

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Много ти буразеру не разумеш .. Овиме само показујеш да нема потребе са тобом ни разговарати о многочему. Мислим ова провала ти је заиста врх дна.. 

Невероватно ..

Pa dobro, nemoj da mi odgovoris na to - zasto je neko nacista ako obustavi dostavu energeneta svom trenutnom neprijatelju. Ja mislim da treba da im daju i za dzabe. 

Trebalo bi i mi kosovskim albacima da damo malo nasih energeneata i to sve sa subvencijama, 

Za mene je buraz situaciaj u kijevu indetichna situaciji na Kosovu, ja to vase istorijsko pravo i istorijsku pravdu ne fermama uopste. ;)

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Pa za pare. A zasto bi bilo ko ucenjivao druge drzave i zatvarao im vodu ili iskljucivao struju? Deci, trudnicama, bolesnima Milosavljevicu? Vi liberali bas volite da gledate ljude kako se muce?

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Pa za pare. A zasto bi bilo ko ucenjivao druge drzave i zatvarao im vidu? Deci, trudnicama, bolesnima Milosavljevicu? Vi liberali bas volite da gledate ljude kako se muce?

Jok, ne volim, ali kada napravis akciju ocekuj reakciju. Ovo je prirodna reakcija Ukrajne. Sto ne znaci da mislim da je pravedna ili nesto drugo, samo da je ocekivana, normalna i racionalna. 

Ni ti ne bi voleo da Srbija daje kosovskim albancima subencionisane energente. 

Ne vidim sta je tu za osudu, ljudima je tertorijalni integritet napadnut i oni ga brane. 

To sto ce vi da trubite o tome kako je deo pobunjenika neonacisticki okrenut, ili o nekom istorijskom pravu.. nikog to ne zanima... sem vas ovde na forumu.

Mene brale u celoj prici zanima samo pozicija Srbije i sta sve ovo sto se desava u ukrajni znaci za Srbiju.

A ukrajna je prijatelj Srbije jer nije priznala kosovo, niti ce, dotle sam ja na onoj strani koja odgovara Srbiji. A to je da je ovo narusavanje teritorijalnog integriteta ukrajne.

U medjunarodno pravo i pravdu ne verujem nit me zanimaju. 

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Brate to su hipnotisani ljudi koji su napali divljacki i bes im je presao granicu samokontrole, zombirani, opasni, degradirani, um im se sazeo u jednu dimenziju, hipnotisani, tu nema logickih objasnjenja. Rusi rade najbolje sto mogu, drze situaciju "pod kontrolom", stabilizuju je.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Pa dobro, nemoj da mi odgovoris na to - zasto je neko nacista ako obustavi dostavu energeneta svom trenutnom neprijatelju.

Pa ta kvalifikacija i proglašavanje svih Ukrajinaca za naciste mi je neverovatna , i vidim da na tome insistiraju na forumu, meni to nje poznato pa nisam komentarisao ni rečju to o nacistima jer ne znam o cemu se konkretno radi, znam da je bilo nekih naci ispada, ali valjda su to samo skupine, medjutim ovde se insistira na tome da su svi Ukrajinci nacisti, tj. svi oni koji ne misle da je pripajanje Krima Rusiji dobro, meni to bazdi, ali šta sad nisam toliko upoznat sa tim delom Ukrajinske krize . No brate, zavrtanje struje , gasa i vode, to nije u redu, iako se radi o separatističkoj republici, neće rukovodstvo Krima ostati bez struje, već krimska sirotinja, tako da je to surovo i apsolutno neprihvatljivo. Ono što je moguće za sada i što je kec Ukrajine je to što krimljani nemaju kud već pravo u more, to je šansa Ukrajine. A Rusija most neće izgraditi ni za , pa trebaće bar 3 ili 4 godine. Blokada na severu Krima je dobra stvar , ali ponavljam uskratiti narodu Krima struju i vodu, za mene je to gore od fašizma !

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
Ovo je prirodna reakcija Ukrajne.

Mislis ove sto su joj nacisti oteli vlast? Jer je ocigledno da ti isti koji su oteli vlast prave i sve ostale pometnje...

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...