Jump to content
Istochnik

Грађански рат у Украјини

Recommended Posts

Опозиција у Кијеву припремала „хемијски напад“
интернет редакција
22.01.2014, 15:03
photo_mini.gif printer_mini.gif mail_mini.gif add_to_blog_mini.gif

4RIAN_02351096.LR.ru.jpg

Фото: РИА Новости

Милицијска јединица за специјалне операције Беркут почела је активно да растерује демонстранте у центру Кијева после добијене информације да се спрема „хемијски напад“ на милицију, саопштава МУП Украјине.

„Да би спречили извршавање кривичног дела, сарадници органа реда су растерали демонстранте и одузели канистре“, - стоји у саопштењу.

Милиција проверава информацију о смрти човека који је за време протестне акције пао са велике висине на стадиону „Динамо“. Медицинске службе немају такве информације, кажу у прес служби кијевског МУП-а.

A sto bi ljudi koji zele da skinu svoju( ne tvoju) vladu bili banditi?

Tako si zvao i Srbe kada su pokusavali da skinu Oberbandita i njegovu gospodju?

Ja sam mislio da vi iz ''civilizovane evrope'' mjenjate vlast na demokratski nacin (izborima). Tako je barem u teoriji ali izgleda da u praksi nikad nije tako..Janukovic je demokratski izabran predsednik.

Ja sam mislio da vi iz ''civilizovane evrope'' mjenjate vlast na demokratski nacin (izborima). Tako je barem u teoriji ali izgleda da u praksi nikad nije tako..Janukovic je demokratski izabran predsednik.

Zar Milosevic to nije bio?

Inace ja licno procenjujem da ce Ukrajini da se dogodi Jugoslavija i da ce biti ili dve Ukrajine,

ili ce se istocni deo spojiti sa Rusijom.

Ajde, sta ti znas o tome, slusaj samo Justinu, sa` ce ona da te nauci sta je izabrani peCednik. grin.gif

Uz nekoliko tona besmislenog i spinovanog texta, kao sto je to red i obicaj, naravno...

A sto bi ljudi koji zele da skinu svoju (ne tvoju) vladu bili banditi?

Tako si zvao i Srbe kada su pokusavali da skinu Oberbandita i njegovu gospodju?

Напад на полицију врше само терористи или криминалци...

Ето..могу их назвати терористима..

а посебно што су се сви европски анархисти слили у Кијев...

Inace ja licno procenjujem da ce Ukrajini da se dogodi Jugoslavija i da ce biti ili dve Ukrajine,

Ovo je bio prvi spin, za pocetak. (Ne)vesto je izbegla pitanje koje je postavio Istocnik, i prelazi u pure demagogiju... coolio.gif

А мислим да би слично било код нас..када би анти еу организовали протест...

Вучић би то лично схватио...

Наша је несрећа што је Милошевић продат европи..и срамота..

Требало му је судити у БГ ако је било разлога..

Зато нас нико жив никада и неће ценити...

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...