Jump to content
Yelp Reddit Banana Lime Leaf Tumblr Blueberry VKontakte Slack Watermelon Chocolate Marble Steam Black
Yelp Reddit Banana Lime Leaf Tumblr Blueberry VKontakte Slack Watermelon Chocolate Marble Steam Black
JESSY

Exit proglašen za najbolji evropski festival

Оцени ову тему

Recommended Posts

дакле, ако мислите да су Гуча и EXIT икона некакве ''прве'' и ''друге'' Србије, много грешите.

8086.gif  

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
кад се у трансу бацам са стејџа у разуларену масу, пијани ортаци ме дочекују на рукама, много сам тежак па им испадам на земљу Будим се под шатором, Наоми из Немачке ми држи лед на глави
   :algabacaju::navijanje: :0102_laugh:

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

so.. what's your cup of tea  :)

Pa nisam za masovna okupljanja, vise za neke intimne varijante. Koncerti u pozoristima, sama pozorista, opusteni jazz barovi, pa i klubovi mi dodju ok. Negde gde ne moram da se ,,tiskam'' sa narodom. Volim komociju. 

Tako da mene nece biti ni na Egzitu, a ni u Guci. Iako nemam nesto protiv, mada mislim da je rec o velikoj razuzdanosti ljudi.. 

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

ja volim mnogo rock n roll , lijepo je sto je naš Exit izrastao u veliki festival, sam više nisam voljan da ga posjećujem zbog te alkohol i narko kulture koja je uzela maha, ljudi tamo dolaze da orgijaju a ne  samo zbog muzike,to mi smeta...

ipak mislim da je Exit jako daleko od Woodstock-a i recimo Rock in Rio festivala .... sudeći i po bendovima koji nastupaju a i po broju posjetilaca.... previše smo mi mala zemlja da bi imali jači festival, lijep aje ova nagrada,al je prenaduvana realno

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Pa nisam za masovna okupljanja, vise za neke intimne varijante. Koncerti u pozoristima, sama pozorista, opusteni jazz barovi, pa i klubovi mi dodju ok. Negde gde ne moram da se ,,tiskam'' sa narodom. Volim komociju. 

Tako da mene nece biti ni na Egzitu, a ni u Guci. Iako nemam nesto protiv, mada mislim da je rec o velikoj razuzdanosti ljudi.. 

e brate a kolektivni duh kad si jedno sa ostalih 100 000 ljudi, to trebaš da osjetiš

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

На егзиту сам био само једном и то давно. Гостовала је једна од мојих омиљених група, а и имао сам карте за џабе. Код егзита ми се не свиђа што су 90% бендова неке гаражне групе, а ови их најаве као да су светске звезде.

Не свиђају ми се ни странци који се понашају као стока. Добро, на толику количину људи, нормално је да буде и таквих.

Има још пар ствари које ми се не свиђају, али добро.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

На егзиту сам био само једном и то давно. Гостовала је једна од мојих омиљених група, а и имао сам карте за џабе. Код егзита ми се не свиђа што су 90% бендова неке гаражне групе, а ови их најаве као да су светске звезде.

Не свиђају ми се ни странци који се понашају као стока. Добро, на толику количину људи, нормално је да буде и таквих.

Има још пар ствари које ми се не свиђају, али добро.

exit i jeste zasnovao svoju moć na garažnim bendovima, zato je i uspješan, jer mnogi ljubitelji muzike u tim garažni bendovima nađu zlatni rudnik.... exit ne bi imao nikakve šanse da se nije bazirao baš na tim garažnim bendovima i još našom srpskom rok scenom koja je ogromna za malu zemlju kakva smo mi....volio bi i ja da na exitu svira metallica,ozi ozborn, iron maiden, guns n roses i slični, al od tog nema ništa...

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

@@kordun,

Слажем се, само што их ови најаве као да Мадона гостује, а оно неки за које ни њихове комшије нису чуле :D

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Не знам како је ово изгласано, али оно кад је проглашен за најбољи фестивал југоисточне Европе или тако нешто, то је било интернет гласање. А зна се да смо по кликтању најјачи на свету. Умало да Ђавоља Варош тако добије награду, само зато што ревносно кликћемо. Мислим да и овде пише негде да је гласала публика , не знам на који начин, и извођачи.

Иначе, само да кажем, да не испаднем тотални хејтер :) Био сам на Екситу (како га зову оснивачи) нулте године и још неколико пута док сам још био млад и волим тај фестивал и драго ми је да постоји. Али познаваоци кажу да је Сигет и даље бољи, по извођачима који долазе.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

e brate a kolektivni duh kad si jedno sa ostalih 100 000 ljudi, to trebaš da osjetiš

ma jok, ja sam previse senzitivan da bih se uljuljkivao u mase, a verujem da je mocno :)

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Не знам како је ово изгласано, али оно кад је проглашен за најбољи фестивал југоисточне Европе или тако нешто, то је било интернет гласање. А зна се да смо по кликтању најјачи на свету. Умало да Ђавоља Варош тако добије награду, само зато што ревносно кликћемо. Мислим да и овде пише негде да је гласала публика , не знам на који начин, и извођачи.

Иначе, само да кажем, да не испаднем тотални хејтер :) Био сам на Екситу (како га зову оснивачи) нулте године и још неколико пута док сам још био млад и волим тај фестивал и драго ми је да постоји. Али познаваоци кажу да је Сигет и даље бољи, по извођачима који долазе.

Exit (Literary Serbian: Егзит, Egzit) (also known as State of Exit) is award winning summer music festival which is held at the Petrovaradin Fortress in a city of Novi Sad, Vojvodina, Serbia. It was officialy proclaimed as the 'Best Major European festival' at EU Festival Award which was held in Groningen in January 2014. EU Festival Award is considered as one of the most prestigue festival award in the world, and for 2014 ceremony 620,000 people voted choosing between 360 festivals from 34 countries.[1]

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
Exit (Literary Serbian: Егзит, Egzit) (also known as State of Exit) is award winning summer music festival which is held at the Petrovaradin Fortress in a city of Novi Sad, Vojvodina, Serbia.

Зна ли неко зашто су одлучили да покваре и овај (иначе сјајан фестивал) тиме што ће га од ове године "поцијепати" на двије сасвим различите локације ??? 

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...