Jump to content

Misteriozni oblaci nad Esfigmenom i Zografom?

Оцени ову тему

Препоручена порука

Tačka 1. 

Područje Svete Gore nije uslikano detaljno sa satelita. Vide se ugrubo ali detaljno, putevi i manastiri, ali ne i detalji, kao kada se zumbira na neko drugo mesto.

Tačka 2. 

Kockica koja sa satelita je zumbirala područje na Svetoj Gori gde se nalaze manastiri Zograf i  Esfigmen, ispunjena je oblacima, tako da se ne može pogledati čak ni ugrubo mreža puteva.

........

Zaključci:

1. Ovo je urađeno namerno. 

Dokaz:

j1io.jpg

...........

Zašto?

Подели на овим сајтовима

Razmislite...

Čiji je Zograf manastir? 

Bugarski... Ko ga je sagradio. Stanovnici Ohrida... Gde je sastavljen Prolog, Sv.vladike Nikolaja?!!

Esfigmen. Šta se desilo 1974. godine u manastiru?!?

..........

Nije nimalo čudno što neko (a taj neko ima belu kapicu) ne želi da se vidi ono što je sa zemlje  nevidljivo a iz satelita se vidi ko na dlanu..

Taj neko (koji često nosi svoju belu kapicu ;) ) zove svoje ljude u NASA i u iluminatskom centru koji se za područje Grčke nalazi u Istanbulu... Kaže taj neko.. "sliku obradi u fotošopu, pssstttt... psssttt".

Samo dobro posmatrajte pa ćete videti i onoga čega nema.  :)

Подели на овим сајтовима

a koja bi korist zavjerenika  bila da se sveta gora ne vidi na satelitskoj mapi !?

meni tu nema logike.

nisu sva područja snimana u višoj rezoluciji,postoji nekoliko stepeni zumbiranja,tačnije postoje noviji i stariji snimci, ja mislim da u ovom slučaju za jaču rezoluciju nisu imali sreće jer sati satelit nije imao tu putanju,toga ima na svim djelovima mapa koje nemaju nikakvog značaja,pa tako je i sa ovim

Подели на овим сајтовима

proširio sam komentar ,al itreba znati i za ono što se gleda u većoj rezoluciji da nije ispravno,jer se unosi namjerna random greška, kako ne bi neko to besplatno koristio u vojne svrhe....

znači ono što gledaš na tim mapama uvijek ima greške,a ovo je slučaj da za jedan dio imamo novije snimke sa vecom rezolucijom a za drugi dio još nema novijih ssnimaka,tako je isla putanja satelita kada su snimali tu oblast

Подели на овим сајтовима

Tačka 1. 

Područje Svete Gore nije uslikano detaljno sa satelita. Vide se ugrubo ali detaljno, putevi i manastiri, ali ne i detalji, kao kada se zumbira na neko drugo mesto.

Tačka 2. 

Kockica koja sa satelita je zumbirala područje na Svetoj Gori ...

Зумбирање?

Подели на овим сајтовима

Razmislite...

Čiji je Zograf manastir? 

Bugarski... Ko ga je sagradio. Stanovnici Ohrida... Gde je sastavljen Prolog, Sv.vladike Nikolaja?!!

Нема шта да се мисли, кад је видљиво ко на длану .. Охриђани саградили Бугарски Зограф то је довољан показатељ да су Македонци(из БЈРМ (свакако и шире)) Срби ... и то делом Шумадинци а већином Босанци .

Уз благи удео Црногораца који су већином Херцеговци.

Подели на овим сајтовима

Da, autorska prava na te slike nema Google već Vatikan jer ih je snimio vatikanski geostacionarni satelit IKONOS

a zato su tamo sve oblaci, tamo se nalazi nešto što Vatikan ne dozvoljovava da se vidi i gleda. Ovo je jedna od slika vatikanskog satelita IKONOS-a pa si možete predstavit otprilike tu oštrinu i tačnost tih slika.

http://www.satimagingcorp.com/galleryimages/vatican-city-satellite-image-ikonos-high-resolution-web.jpg

Подели на овим сајтовима

Ja ne smem da kazem otkud mi ove slike. Istuce me masoni i iluminati :)

Klik na sliku:

Esfigmen

111231300376928.jpg

Zoograf

f424d5300376724.jpg

Ono sto mogu da vidim, a sto je vjerovatno razlog sakrivanja ova dva manastira je sto u oba slucaja ne dostaje red kupusa. Nije prema tipiku :)

• Волим 1
Подели на овим сајтовима

Tačka 1. 

Tačka 2. 

Kockica koja sa satelita je zumbirala područje na Svetoj Gori gde se nalaze manastiri Zograf i  Esfigmen, ispunjena je oblacima, tako da se ne može pogledati čak ni ugrubo mreža puteva.

........

Zaključci:

1. Ovo je urađeno namerno. 

Dokaz:

j1io.jpg

...........

Zašto?

Nisi mi ja san po pitanju ove teme,ti se nisi prvo deklarisao sta to moze dabude,sta ja da kazem,kad ti neznas,ja sam mislio da si ti ozbiljno propratio ovo sa slikom.

Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...