Jump to content
Yelp Reddit Banana Lime Leaf Tumblr Blueberry VKontakte Slack Watermelon Chocolate Marble Steam Black
Yelp Reddit Banana Lime Leaf Tumblr Blueberry VKontakte Slack Watermelon Chocolate Marble Steam Black
Guest

Да ли Бог може да створи камен који Он не може да подигне?

Оцени ову тему

Recommended Posts

Ako je neko svemoćan, onda bi trebalo da može da ograniči sopstvenu svemoć po svojoj želji - jer je svemoćan  :)))

Znači - može, jer je to njegova želja da napravi kamen koji ne može da podigne.

:)

Onda taj kamen niko ne moze da podigne.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Мене су то једом питали.

Одговорим ја на брзину шта ми пало на памет, ,,може али и  Бог може да подигне камен који не може да подигне,,

А они кажу какав је то одговор, па исто какво и питање!

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ne raspravljajte se nikada sa budalama. Prvo vas spuste na svoj nivo pa vas dobiju na iskustvo. Ovde je Bog spušten.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ala si ti pametan kad ti Bog daje direktne odgovore.

Ko je to od tri lica nije savrseno? 

Није потребно да човек буде паметан да би га Господ Бог подучавао и да би слушао његов глас. Потребно је да буде мио Господу Богу. 

Да сам ја постављао Богу питања каква ти постављаш мени никад не би самном проговорио.

Несавршено је оно лице чија је улога да живи живот у времену. Надам се да ме нећеш питати које је то лице.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
Размишљајући да је нешто савршено само ако нема никаквог недостатка,онда испада да Бог није савршен јер му недостаје несавршенство, Јер ако би несавршенство било изван Бога јер је Бог савршенство без мане, то онда Бог не би био савршен јер би му фалило несавршенство, а кад нечему нешто фали онда то није савршено. А Бог ми је показао да је он у себи направио место и за несавршенство, доделивши ту улогу једном од своја три лица. показујући ми тако да је несавршенство део савршенства иначе би савршенство било несавршено.

imajmo u vidu da ovo piše neko ko je nesavršen

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...