Jump to content
marija

Разговори о сектама - опасност око нас

Rate this topic

Recommended Posts

Хвала, Лазарице, за линк.

Иначе, јел ти то право име?  0409_feel

Ех, они у ЦГ увек нађу да буду као нешто "посебни"...

?????, ????????, ?? ????.

?????, ??? ?? ?? ????? ????  319.gif

??, ??? ? ?? ???? ???? ?? ???? ??? ????? "???????"...

Ina?e, nije

319.gif asocijacija  0409_feel

0104_cheesy

Hahahaha, divnih li bogoslova. 319.gif

Nego, procice ce i ovo. Prosao je nacizam,fasizam, komunizam- pa ce i i ova nacionalisticko-sovinisticka tvorevina.

Pogledajte kako ''vjernici''(premda,oni, nemaju vjernike,vec- 'postovaoce) 'CPC' zele da oskrnave Cetinjski manastir:

''Za mir svega svijeta, za nepokolebljivost Svetih Bozijih Crkava, i sjedinjenje svih- Gospodu se pomolimo.''

Гле, може да се пошаље емајл њиховом владици...

хехехе

Откад је Бадње вече ЦРНОГОРСКО???

Иначе сајт је уређен баш грозно,

боле ме очи од дречаве боје...

и не могу више да гледам...

ovo mi se nekako nesvidja,oprostite nemam namjeru da  se pravim pametna  sto i nisam ,nemoramo  da teret tovarimo na sebe sto nije nasa ni duznost ni  neko pravo da tako  na taj nacin te ljude    i o njima pisemo il bilo sta  samo mrznju mozemo navuci sa tim  ,pa nije to nekako  ni ljudsko ni Bozije  ,oprostite i ne obracajte paznju  jel nije niki napad vec licno misljenje 

Давно би Цетињани иселили митрополита и братство из манастира да смију него знају да је митрополит свет чоек.

Знају Цетињани кад је ишла литија деведесетих кроз Цетиње и кад је њу предводио митрополит и кад је један Богић Богићевић узео камен и гађао митрополита,погодио у главу и митрополиту је почела крв да шикља.Митрополит није стао него је наставио да предводи литију а овај Богић му је викао:Антилопије(није му чак ни име знао)ја ти се кунем да ми га више нећеш кроз Цетиње пролазит!!!А митрополит му се окренуо и рекао:А ја ти се кунем да следећу годину нећеш доживјети.

Шта се десило:после неколико мјесеци Богић се возио са своја три пријатеља и упао аутом у провалију.Ова три пријатеља нису имала ни огреботину а Богић је на мјесту остао мртав.

Други је случај кад су дукљани каменовали цетињски манастир 1991 године и кад је митрополит три пута морао да прекине Свету Литургију како би молио народ да престане да баца каменице јер је Света Литургија била за добро свих,како је викао митрополит испред манастира.Кад је кап прелила чашу изашао је и бацио прклетство.Девет породица и кућа се убрзо после тога укопало.

Ове ствари су добро познате Цетињанима зато и не смију да покушају ишта.

a tamo koncentracija svetinja nikad veca ... na dvesta metara, celo hriscanstvo u par svetinja: desna ruka svetog Jovana Krstitelja, cestica Casnog Krsta, ikona Presvete Bogorodice Filjermose (Cudotvorne), ikona Presvete Bogorodice, ne znam kako se zove, pred kojom se molio sveti Serafim Sarovski ...

Sajt jedne malobrojne(ali opasne!) sekte:

http://www.moc-cpc.org/

mda, svih njih 5 ...

Nema ih puno,Medo, vjeruj. Imaju npr u Kotoru jednu prostoriju gdje odrzavaju 'bogosluzenja'- i ne dolazi im preko 5 ljudi... Eto, za praznike do 10-ak. :smiley: U Glavnom gradu Crne Gore,Podgorici, odrzavaju 'bogosluzenja' u jednom prelijepom parku- gledam redovno fotografije jer su na facebook-u vrlo azurni: svi ''vjernici'' mogu statii u 3-4 automobila. :smiley:

????? ?? ???????? ??????? ??????????? ? ???????? ?? ????????? ?? ????? ???? ????? ?? ?? ?????????? ???? ????.

????? ???????? ??? ?? ???? ?????? ??????????? ???? ?????? ? ??? ?? ?? ????????? ?????????? ? ??? ?? ????? ????? ????????? ???? ????? ? ????? ???????????,??????? ? ????? ? ??????????? ?? ?????? ??? ?? ?????.?????????? ???? ???? ???? ?? ???????? ?? ???????? ?????? ? ???? ????? ?? ?? ?????:??????????(???? ?? ??? ?? ??? ????)?? ?? ?? ????? ?? ?? ?? ???? ????? ???? ?????? ????????!!!? ?????????? ?? ?? ??????? ? ?????:? ?? ?? ?? ????? ?? ??????? ?????? ????? ?????????.

??? ?? ??????:????? ???????? ??????? ????? ?? ????? ?? ????? ??? ????????? ? ???? ????? ? ?????????.??? ??? ????????? ???? ????? ?? ?????????? ? ????? ?? ?? ?????? ????? ?????.

????? ?? ?????? ??? ?? ??????? ?????????? ???????? ???????? 1991 ?????? ? ??? ?? ?????????? ??? ???? ????? ?? ??????? ????? ????????? ???? ?? ????? ????? ?? ???????? ?? ???? ???????? ??? ?? ????? ????????? ???? ?? ????? ????,???? ?? ????? ?????????? ?????? ?????????.??? ?? ??? ??????? ???? ?????? ?? ? ????? ??????????.????? ???????? ? ???? ?? ????? ????? ???? ???????.

??? ?????? ?? ????? ??????? ?????????? ???? ? ?? ????? ?? ???????? ????.

??? ? ?? ??? ?? ??????????? ?????? ??????...???

Sajt jedne malobrojne(ali opasne!) sekte:

http://www.moc-cpc.org/

mda, svih njih 5 ...

Nema ih puno,Medo, vjeruj. Imaju npr u Kotoru jednu prostoriju gdje odrzavaju 'bogosluzenja'- i ne dolazi im preko 5 ljudi... Eto, za praznike do 10-ak. :smiley: U Glavnom gradu Crne Gore,Podgorici, odrzavaju 'bogosluzenja' u jednom prelijepom parku- gledam redovno fotografije jer su na facebook-u vrlo azurni: svi ''vjernici'' mogu statii u 3-4 automobila. :smiley:

da znam, video sam ih kad sam bio dole ... a i posredno od informacija koje dobijam od sljedbenika mog  1312_womens

????? ?? ???????? ??????? ??????????? ? ???????? ?? ????????? ?? ????? ???? ????? ?? ?? ?????????? ???? ????.

????? ???????? ??? ?? ???? ?????? ??????????? ???? ?????? ? ??? ?? ?? ????????? ?????????? ? ??? ?? ????? ????? ????????? ???? ????? ? ????? ???????????,??????? ? ????? ? ??????????? ?? ?????? ??? ?? ?????.?????????? ???? ???? ???? ?? ???????? ?? ???????? ?????? ? ???? ????? ?? ?? ?????:??????????(???? ?? ??? ?? ??? ????)?? ?? ?? ????? ?? ?? ?? ???? ????? ???? ?????? ????????!!!? ?????????? ?? ?? ??????? ? ?????:? ?? ?? ?? ????? ?? ??????? ?????? ????? ?????????.

??? ?? ??????:????? ???????? ??????? ????? ?? ????? ?? ????? ??? ????????? ? ???? ????? ? ?????????.??? ??? ????????? ???? ????? ?? ?????????? ? ????? ?? ?? ?????? ????? ?????.

????? ?? ?????? ??? ?? ??????? ?????????? ???????? ???????? 1991 ?????? ? ??? ?? ?????????? ??? ???? ????? ?? ??????? ????? ????????? ???? ?? ????? ????? ?? ???????? ?? ???? ???????? ??? ?? ????? ????????? ???? ?? ????? ????,???? ?? ????? ?????????? ?????? ?????????.??? ?? ??? ??????? ???? ?????? ?? ? ????? ??????????.????? ???????? ? ???? ?? ????? ????? ???? ???????.

??? ?????? ?? ????? ??????? ?????????? ???? ? ?? ????? ?? ???????? ????.

??? ? ?? ??? ?? ??????????? ?????? ??????...???

vise se to svede na pretnje ili upozorenja, kao sto su to radili i sveti Petar Cetinjski i sveti Vasilije Ostroski. bas zbog tih stvari crnogorci i imaju takvo strahopostovanje prema njima da kad pomenes njihova imena, odma ustajanje prekrst i 1312_womens, gde god da se nalazis ... ja im se divim zbog toga, tvrdi su tu https://www.pouke.org/forum/public/style_emoticons/default/smiley.gif

dodatak: ahahah tek sam sad video da server prevodi rec p o k l o n u 0202_238, a ja mislio na malo metanije ...