Jump to content
Претражи у
  • Још опција
Прикажи резултате који садрже
Прикажи резулте из
Ненад Р.

Која особина код других људи вам највише смета.

Оцени ову тему

Recommended Posts

ЧЛАН

Мени највише смета када човек није искрен и када и сам свати да је погрешио и чак и тада неће да каже " Извини погрешио сам " То је веома честа појава код нас Срба , а по мени веома лоша ,јер сви ми грешимо и достојанствено је признати своју грешку . Са друге стране изигравати пред другим да никада ниси ништа погрешио и само казати ја па ја и терати своје до краја  је велико лицемерство.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
МОДЕРАТОР

laz, foliranje, skrivanje, izmisljanje....kada zapravo ne znas ko je doticna osoba....

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Мени највише смета када човек није искрен и када и сам свати да је погрешио и чак и тада неће да каже " Извини погрешио сам " То је веома честа појава код нас Срба , а по мени веома лоша ,јер сви ми грешимо и достојанствено је признати своју грешку . Са друге стране изигравати пред другим да никада ниси ништа погрешио и само казати ја па ја и терати своје до краја  је велико лицемерство.

Potpuno se slazem!

"То је веома честа појава код нас Срба"-bas volim zdravu kritiku! Hvala.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

То се дешава и у разговору у очи , а на интернету где се не гледамо у очи поготобву . Горди су и мисле да су веома паметни и понижење им је да признају своју грешку .То је део нашег менталитета који је наопак јер у мањини су људи који су спремни да кажу" извини,, или" ја се извињавам  направио сам грешку ,, те речи као да уједају.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Ništa mi ne smeta kod drugih, osim pretjeranog isticanja sopstvene gluposti i istrajavanja u istoj. Kod mene mi štošta smeta.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

То се дешава и у разговору у очи , а на интернету где се не гледамо у очи поготобву . Горди су и мисле да су веома паметни и понижење им је да признају своју грешку .То је део нашег менталитета који је наопак јер у мањини су људи који су спремни да кажу" извини,, или" ја се извињавам  направио сам грешку ,, те речи као да уједају.

Neverovatno mi je da covek iz Srbiji otvoreno priznaje takvu osobinu u mentalitetu!! Kad sam rekla o tome,Srbi su jako bunili....  Odmah su "napali" na Rusiju... Nista ja ne branim Rusiju,imamo i mi svoje,ali....

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

licemjerstvo mi najviše smeta,uf al to ne volim

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Da, zaboravih na licemjerstvo. Vrlo loša osobina, ali mi ne smeta. Mnogo više će da smeta onima koji su licemjerni, jer se prije ili poslije otkriju takve osobe.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Бахатост и недостатак самокритике

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Лиуцемери су људи који су најчешћа јаки само на речима.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Agresivnost u svim njenim oblicima - tj.spremnost da se drugo ljudsko biće povrijedi, ponizi i sl. pod bilo kojim izgovorom. 

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Agresivnost u svim njenim oblicima - tj.spremnost da se drugo ljudsko biće povrijedi, ponizi i sl. pod bilo kojim izgovorom. 

...još kad osjete nemoć nečiju, agresivnost se hrani i bude veća.

Da, jako loša osobina.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Особа која је изразито причљива (особина превише брбљања), у којој се скоро ништа не задржава бла-бла-бла. :271805ldndqr6j2o:

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...