Jump to content

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Жељко

Филмови које не препоручујем

Оцени ову тему

Recommended Posts

А поука филма: Да му се све поново деси исто би урадио.

Приде глумац који је одглумио главну улогу вели да је пристао на улогу зато што је националиста.

Не знам мени је то све конфузно, никако не могу да схватим како Србин може бити нациста или неонациста.

па ја сам то посматрао из другог угла.. Из угла колико је погубно ући у такав један свет размишљања о нацизму.. и колико су опасна предавања попут Јована Деретића, али и многих који користе црквене симболе за своје болесно понашање.. 

Ne preporučujem filmove američke kinematografije , stvarane nakon 90'ih ! I među starijim ih ima bezveznih , ali svi noviji su mi previše "instant" (tj. snimaj odma' , koga briga za priču , samo daj eksplozije , razlupanih automobila i lobanja i malo ismjevanja naroda istočne evrope) .

Ne preporučujem filmove u kojima se govori o bolestima, i u kojima umiru deca.

Ne preporučujem filmove u kojima ima eksplicitnih i bespotrebnih ljubavnih scena.

Ne preporučujem filmove u kojima se psuje po svaku cenu (uglavnom srpski i američki filmovi snimani od 1980-201.).

Ne preporučujem filmove u kojima se veličaju kriminogene osobe i u kojima loši momci su prikazani kao heroji. 

Ne preporučujem filmove u kojima su prikazana masovna ubistva, kao i nasilne smrti pojedinaca. U kojima ima scena sa mučenjima.

Preporučujem 99 posto filmova snimljenih između 1903. i 1960. godine. 

Preporučujem iranske, južnokorejske, kineske, i ostale filmove iz "malih" kinematografija koji su osvajali nagrade na festivalima.

Preporučujem filmovane biografije istorijskih ličnosti.

Preporučujem istorijske filmove, sa dosta kostima. 

Preporučujem komedije u kojima nema kreveljenja i umobolnih replika. 

Тај филм у почетку обећава. После се доживљава једино пораз, мучнина и бедак.

Туча, ударци, ломљавина - никад краја. Без укуса и смисла.

Супермен на крају изјављује да је Американац, чистокрвни. Жена у војној униформи изјављује да је супермен много пали.

Тај филм у почетку обећава. После се доживљава једино пораз, мучнина и бедак.

Туча, ударци, ломљавина - никад краја. Без укуса и смисла.

Супермен на крају изјављује да је Американац, чистокрвни. Жена у војној униформи изјављује да је супермен много пали.

Ја баш глед`о пре неку ноћ... Баш вала...

http://imdb.com/title/tt1670345/

Mislio sam da će biti kvalitetna kičerica, što bi bilo ok. Trejler je skoro pa obećavao. Ma koje, ne može da se gleda koliko je očajno. Kada pređe otprilike pola postaje nepodnošljiv. Do tada je jako glup, a od tada i nepodnošljiv. 

Ne preporučujem filmove američke kinematografije , stvarane nakon 90'ih ! I među starijim ih ima bezveznih , ali svi noviji su mi previše "instant" (tj. snimaj odma' , koga briga za priču , samo daj eksplozije , razlupanih automobila i lobanja i malo ismjevanja naroda istočne evrope) .

AMIN.

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...