Jump to content
Yelp Reddit Banana Lime Leaf Tumblr Blueberry VKontakte Slack Watermelon Chocolate Marble Steam Black
Yelp Reddit Banana Lime Leaf Tumblr Blueberry VKontakte Slack Watermelon Chocolate Marble Steam Black
JESSY

Оставите некоме поруку.....

Оцени ову тему

Recommended Posts

пре 2 минута, Плаво Небо рече

Мене то не дотиче. Битна ми је садашњост. И будућност, каква ће она бити према мени. А када ступимо у везу тих прича неће бити сигурно. Ако је све нормално.

Pa to. I ja sam primetio da mene toliko to ne dotice. Cak mi i prija nekada da vidim gde ne treba da gresim. Al mi smeta kad krene da uporedjuje sa njim. "Kad bi nasla nekog slicnog ili boljeg". "Ili on je to radio ovako ili onako".

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
пре 6 минута, Flojd рече

E a bas me zanima kakav utisak ostavlja osoba koja prica o bivsem ili prica o nekoj bivsoj itd?

Pa ne znam, deluje ili da nije preboleo ili da trazi sazaljenje... 

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
пре 2 минута, Anika рече

Pa ne znam, deluje ili da nije preboleo ili da trazi sazaljenje... 

Ee a kako drugacije rezonuju muskarci istu stvar a drugacije zene. Meni nekako to dodje kao sa zeli da mi se poveri, da mi kaze nesto sto drugom ne bi rekla, da je razumem. Hm.

Ee, hvala na odgovoru.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
Управо сада, Flojd рече

Ee a kako drugacije rezonuju muskarci istu stvar a drugacije zene. Meni nekako to dodje kao sa zeli da mi se poveri, da mi kaze nesto sto drugom ne bi rekla, da je razumem. Hm.

Ee, hvala na odgovoru.

Ako zelis nesto vise s njom, nece ti biti prijatno to sto zeli da ti se poveri o takvim stvarima, drugo je da uopsteno prica sta joj se dopada ili ne. I doci ces u situaciju da se i nesvesno uporedjujes s tim nekim. 

A ako ste samo drugari i ako je gledas kao sestru, onda je to nesto drugo. Mada je to sve redje.

Moze da izgleda i kao da ispipava teren... 

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
пре 6 минута, Anika рече

Ako zelis nesto vise s njom, nece ti biti prijatno to sto zeli da ti se poveri o takvim stvarima, drugo je da uopsteno prica sta joj se dopada ili ne. I doci ces u situaciju da se i nesvesno uporedjujes s tim nekim. 

A ako ste samo drugari i ako je gledas kao sestru, onda je to nesto drugo. Mada je to sve redje.

Moze da izgleda i kao da ispipava teren... 

Pa ne, drugarice su drugarice, sto se mene tice.

Pa vidis, naprotiv meni to ne smeta, kazem ti osim ako ne krene da uporedjuje. Ovako je to meni oke, nekako na taj nacin se napravi neka bliskost, makar u mom slucaju. Deluje mi kao da ima poverenja u mene.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Parni Valjak

Nista tako ugodno nije
kao kad se smije ona
i niceg ljepseg oku nema
od bljeska njenih bisera

Ref.
Ona, ona drugog ljubi
drugom pripada
ona drugog ljubi
mene ne gleda

Ni samo more duboko nije
kao njena oka dva
e sto bi dao da u nekom kutku
tog pogleda budem ja

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...